Podłogi
ekipa budowlana
Wprowadził: Dennis Adams
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Która podłoga jest doskonała do salonu oraz z czego może być wyprodukowana?

Przeważnie po wejściu do jakiegokolwiek pomieszczenia widzimy na początku jego posadzkę. Mogłaby być ona stworzona za pomocą np. gresu lub materiałów drewnopochodnych. Przy jej wykonywaniu najbardziej istotne jest to, aby była wytrzymała na różnorodnego rodzaju uszkodzenia, czyli żeby mogła posłużyć przez bardzo długi czas.
Sprzątanie pomieszczeń
Wprowadził: Sean Mulgrew
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak utrzymywać wysoki poziom czystości w wielkich budynkach?

Sprzątanie należy do zdecydowanie najistotniejszych czynności w życiu codziennym niemalże każdego człowieka. Przecież wszystkie zaniedbania w tej kwestii mogłyby prowadzić do tego, że całe nasze otoczenie po krótkim czasie zwyczajnie obrosłoby w brud, co równocześnie sprawia, że korzystanie z dowolnego budynku byłoby nie tylko niezbyt wygodne, ale wprost i ryzykowne. Na szczęście jednak produkty które są do tego przeznaczone odznaczają się obecnie ogromnym wręcz zróżnicowaniem, zatem wystarczy po prostu zainteresować się nimi trochę bardziej aby praktycznie zawsze móc znaleźć wśród nich coś faktycznie dla siebie odpowiedniego.
Szkło ornamentowe
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Rola przeszkleń w aranżacji pomieszczeń

Nowoczesna dziedzina aranżacji wnętrz jest już tak rozwinięta, że praktycznie każdy z nas będzie mógł znaleźć w niej naprawdę idealne dla siebie rozwiązania. Niewątpliwie jest to świetna wiadomość, bowiem w końcu przygotowanie dla siebie takich pomieszczeń jakie całkowicie spełniają nasze oczekiwania w każdym przypadku musi być dla nas niezwykle istotną sprawą, a dzięki tak znacznemu zróżnicowaniu jakim charakteryzują się obecnie takie rozwiązania zadanie to stało się aktualnie znacznie prostsze. Warto zatem zainteresować się trochę bardziej wszystkimi rzeczami tego typu, bowiem znajdziemy w nich przede wszystkim sporo rozmaitych stylów pozwalających na urządzenie nie tylko komfortowych, ale także i bardzo atrakcyjnych wnętrz.
Podłoga
Wprowadził: Arto Brick
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ciężkie decyzje podłogowe – czyli przez co musisz przebrnąć próbując znaleźć podłogę idealną do swojego lokum

Podłoga. Czy jest coś ważniejszego w każdym lokum? Jej barwa ma prawdopodobnie najistotniejszy wpływ na wygląd pomieszczenia, nawet wygląd ścian nie jest tak istotny. Podłoga zespala lub dzieli pomieszczenia, wyznacza granice. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że zwykle tracimy od groma czasu na jej wybieraniu.
okna
Wprowadził: Daniel Oines
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak upiększyć okno w kuchni?

Dekorację kuchennego okienka trzeba przede wszystkim dostosować do jego wysokości oraz tego, jak otwór okienny jest umiejscowiony. Okna, które górują nad blatami kuchennymi uwielbiają krótkie zazdrostki upięte po obu bokach.
Płynna folia Tytan Professional
Wprowadził: Selena
Treści źródłowe: Selena

Drewniane podłogi - niezaprzeczalnie nader wyjątkowe „wykończenie” wnętrz

Są ponadczasowe. Mimo upływu lat czy zmieniających się trendów nie tracą na aktualności. Wspaniale sprawdzają się zarówno w tradycyjnych jak i bardziej oryginalnych aranżacjach nadając pomieszczeniom ciepły, nietuzinkowy klimat.
szafki pod umywalkę
Wprowadził: home&you
Treści źródłowe: home&you

Wyjątkowo oryginalne meble zaprojektowane do łazienek

W dobie naszych czasów łazienki mogą być faktycznie niebanalnym pomieszczeniem, szczególnie jeśli zadbamy o ich właściwe umeblowanie. Warto postawić na nowoczesne sprzęty, które wyróżniają się modernistycznym designem.
montaż
Treści źródłowe: grow-mat.pl

Pragnienie odnowienia domu co parę lat nachodzi bardzo wielu z nas

Taki świeży powiew w mieszkaniu każdego jednego raduje. Uwielbiamy zmiany, ubóstwiamy przytulane pomieszczenia, lecz co tu dużo mówić, co kilka lat trendy w urządzaniu domów zmieniają się. Jeśli zatem pragniemy, by i nasze pozostawało modne, wskazane jest po prostu nadążać za modą.
Okno
Wprowadził: Rennett Stowe
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Na czym polega montowanie okien dachowych?

Montaż okna dachowego poza wycięciem łat nie wiąże się w większości wypadków z koniecznością ingerencji w strukturę dachu, gdyż odpowiedni dobór szerokości okna umożliwia jego łatwiejszy montaż.
Jacht
Wprowadził: Phuket@photographer.net
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Swoje mieszkanie dla każdego z nas bywa wyznacznikiem samodzielności i odpowiedzialności

Istnieją nacje, które do posiadania własnego mieszkania mają dość lekki stosunek. Jednak dla Polaków własny kąt bywa miarą pozycji oraz tego, że jesteśmy już odpowiedzialnymi uczestnikami narodu.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.