Podłogi
ekipa budowlana
Wprowadził: Dennis Adams
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Która podłoga jest doskonała do salonu oraz z czego może być wyprodukowana?

Przeważnie po wejściu do jakiegoś wnętrza zauważamy na początku jego posadzkę. Może zostać ona wykonana przy pomocy np. terakoty albo drewna. Przy jej kładzeniu najbardziej istotne jest to, żeby była odporna na różnego typu uszkodzenia, czyli żeby służyła przez wiele lat.
Sprzątanie pomieszczeń
Wprowadził: Sean Mulgrew
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak utrzymywać wysoki poziom czystości w wielkich budynkach?

Sprzątanie należy do zdecydowanie najistotniejszych czynności w życiu codziennym niemalże każdego człowieka. Przecież wszystkie zaniedbania w tej kwestii mogłyby prowadzić do tego, że całe nasze otoczenie po krótkim czasie zwyczajnie obrosłoby w brud, co równocześnie sprawia, że korzystanie z dowolnego budynku byłoby nie tylko niezbyt wygodne, ale wprost i ryzykowne. Na szczęście jednak produkty które są do tego przeznaczone odznaczają się obecnie ogromnym wręcz zróżnicowaniem, zatem wystarczy po prostu zainteresować się nimi trochę bardziej aby praktycznie zawsze móc znaleźć wśród nich coś faktycznie dla siebie odpowiedniego.
Szkło ornamentowe
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Rola przeszkleń w aranżacji pomieszczeń

Dzisiejsza dziedzina aranżacji wnętrz jest już tak rozbudowana, że praktycznie każdy z nas będzie mógł znaleźć w niej rzeczywiście dobre dla siebie rozwiązania. Bez wątpienia jest to rewelacyjna wiadomość, gdyż przecież urządzenie dla siebie takich wnętrz jakie całkowicie spełniają nasze wymagania w każdym przypadku powinno być dla nas niezwykle istotną rzeczą, a dzięki tak sporemu zróżnicowaniu jakim charakteryzują się w chwili obecnej tego typu rozwiązania zadanie to stało się aktualnie znacznie prostsze. Warto więc zainteresować się trochę bliżej wszelkimi rzeczami tego typu, ponieważ znajdziemy w nich przede wszystkim sporo różnych stylów umożliwiających stworzenie nie tylko wygodnych, ale także i bardzo pięknych pomieszczeń.
Podłoga
Wprowadził: Arto Brick
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ciężkie decyzje podłogowe – czyli przez co musisz przebrnąć próbując znaleźć podłogę idealną do swojego lokum

Podłoga. Czy jest coś ważniejszego w każdym lokum? Jej barwa ma prawdopodobnie najistotniejszy wpływ na wygląd pomieszczenia, nawet wygląd ścian nie jest tak istotny. Podłoga zespala lub dzieli pomieszczenia, wyznacza granice. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że zwykle tracimy od groma czasu na jej wybieraniu.
okna
Wprowadził: Daniel Oines
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak upiększyć okno w kuchni?

Dekorację kuchennego okienka trzeba przede wszystkim dostosować do jego wysokości oraz tego, jak otwór okienny jest umiejscowiony. Okna, które górują nad blatami kuchennymi uwielbiają krótkie zazdrostki upięte po obu bokach.
Płynna folia Tytan Professional
Wprowadził: Selena
Treści źródłowe: Selena

Drewniane podłogi - niezaprzeczalnie nader wyjątkowe „wykończenie” wnętrz

Są ponadczasowe. Pomimo upływu lat oraz zmieniających się trendów nadal zyskują wielu zwolenników. Wspaniale sprawdzają się zarówno w tradycyjnych jak i bardziej oryginalnych aranżacjach nadając wnętrzom ciepły, nietuzinkowy klimat.
szafki pod umywalkę
Wprowadził: home&you
Treści źródłowe: home&you

Wyjątkowo oryginalne meble zaprojektowane do łazienek

W dobie naszych czasów łazienki mogą być faktycznie niebanalnym pomieszczeniem, szczególnie jeśli zadbamy o ich właściwe umeblowanie. Warto postawić na nowoczesne sprzęty, które wyróżniają się modernistycznym designem.
montaż
Treści źródłowe: grow-mat.pl

Pragnienie odnowienia domu co parę lat nachodzi bardzo wielu z nas

Taki świeży powiew w domu każdego raduje. Uwielbiamy zmiany, ubóstwiamy przytulane pomieszczenia, lecz co tu dużo mówić, co kilka lat trendy w urządzaniu domów zmieniają się. Jeśli zatem chcemy, aby i nasze było modne, należy po prostu nadążać za nowymi trendami.
Okno
Wprowadził: Rennett Stowe
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Na czym polega montowanie okien dachowych?

Montaż okna dachowego poza wycięciem łat nie wiąże się w większości wypadków z koniecznością ingerencji w strukturę dachu, gdyż odpowiedni dobór szerokości okna umożliwia jego łatwiejszy montaż.
Jacht
Wprowadził: Phuket@photographer.net
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Swoje mieszkanie dla każdego z nas bywa wyznacznikiem samodzielności i odpowiedzialności

Istnieją nacje, które do posiadania własnego mieszkania mają dość lekki stosunek. Jednak dla Polaków własny kąt jest miarą statusu oraz faktu, że jesteśmy już pełnoprawnymi uczestnikami narodu.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.