Budynek
maszyny pracujące podczas rozbiórki
Wprowadził: Jocelyn Kinghorn
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób powinniśmy podchodzić do tematu wyburzania oraz rozbierania budynków?

Kiedy budujemy jakiś budynek, pewnie planujemy, że jeszcze przez wiele lat owa budowla będzie nadal stała. Dobrze, przecież trzeba być życiowym optymistą - tacy ludzie żyją dłużej! Jednakże bardzo często zachodzi także do wyburzeń budynków. Jeśli nie wchodzi w rachubę stary budynek, to tak naprawdę nie ma najmniejszego problemu. Nie musimy dostać pozwolenia: a chciałbym napisać, iż za wyburzenie starego budynku grozi poważna kara pieniężna.
budowa
Wprowadził: Fiona MacGinty-O’Neill
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najważniejsze świadczenia budowlane - porównaj najnowsze wiadomości

Trudno jest raczej dziwić się temu, że usługi budowlane odznaczają się obecnie tak ogromnym zróżnicowaniem – przecież odgrywają one bardzo ważną rolę w życiu właściwie każdego z nas, a cała dzisiejsza gospodarka nie byłaby raczej w stanie prawidłowo bez nich działać. Jest to jednak doskonała wiadomość dla nas wszystkich, bowiem dzięki temu cała ta branża jest w stanie na sporo różnych sposobów pomagać nam w bardzo wielu różnych sytuacjach.
budynek
Wprowadził: Augustus Urbex
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co dobrze jest wiedzieć, wybierając drzwi i okna do domu

Kończysz budowę domku? Zaczynasz roboty wykończeniowe? Pamiętaj, iż jednym z najistotniejszych elementów, od których powinieneś zacząć wyposażanie nowego budynku, jest dobór drzwi jak też okien. Pośród podstawowych elementów, na które należy kierować uwagę, jest jakość oraz klasa okien, typ szyb oraz ich własności izolacyjne.
budowa
Wprowadził: Christian Schnettelker
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kierownik budowy we Wrocławiu to profesjonalista, który niewątpliwie ma możliwość dobrze pokierować najbardziej trudną budową

Konstruowanie jakiegokolwiek budynku wymaga od wykonujących osób posiadania dość rozległych umiejętności w różnych dziedzinach. Po pierwsze takie profesjonalista musi posiadać specjalistyczną wiedzę techniczną, która pozwoli mu na zapewnienie nowej konstrukcji stabilności. Z drugiej strony niesłychanie znaczące jest to, żeby osoba stojąca na czele danej budowy posiadała niezbędne umiejętności w dziedzinie zarządzania.
mieszkanie
Wprowadził: Ben McShea
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kupowanie wymarzonego lokum. Jak to wykonać - kilka ważnych wsazówek

Kupno wymarzonego gniazdka wiąże się z wieloma wyborami. Kupno lokum to częstokroć decyzja na wiele lat, a nawet na całe życie, toteż warto pamiętać, żeby szczegółowo ustalić własne oczekiwania i możliwości. Plusem nowego apartamentu jest to, że jest możliwość go wyekwipować od podstaw wedle własnego gustu.
okna
Wprowadził: Velux
Treści źródłowe: Velux

Okna do domu – co powinno się brać pod uwagę w czasie zakupu?

Remontowanie domu na ogół związane jest z decyzją o wymianie stolarki okiennej i drzwiowej. W związku z coraz wyższymi cenami ogrzewania ogromna część osób zdecydowanych na wymianę stolarki okiennej podejmuje decyzję montażu okien, które pozwolą uniknąć strat ciepła. Jakiego rodzaju jednak okna zamontować? Identyczne pytanie stawiamy sobie, kiedy mamy na myśli wymianę drzwi.
inteligentny dom

Czy jest tak, że dom naprawdę może rozumować?

We współczesnych biurowcach nierzadko spotkać można się z intrygującymi rozstrzygnięciami, jakie wymownie ułatwiają normalne życie. Dzięki potężnej komputeryzacji a także rozwojowi zaawansowanych technik, takie rozstrzygnięcia dostępne są także w zwykłych budynkach przeznaczonych do mieszkania. System inteligentnego domu okazuje się być dostępny dla wszystkich. Należałoby poznać się z elementarnymi informacjami dotyczącymi tej techniki.
mieszkania
Wprowadził: Isengardt
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdzie kupić mieszkanie w mieście Wrocław?

Przez minione kilkanaście lat w Polsce bardzo dużo się zmieniło. To co niegdyś było wyjątkiem od reguły dzisiaj jest naturalne - młodzi ludzie chcą być mocniej niezależni, nie mieszkają z rodzicami, nabywają mieszkania Brochów, Jagodno, Biskupin, to tylko kilka mocniej interesujących lokalizacji w mieście. Grupa z nich nie istniała jeszcze niedawno, wybudowana została na skutek rozrostu miasta, część nie cieszyła się zbyt dobrą sławą.
alarm pożarowy
Wprowadził: josh.liba
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/jliba/4415477551/

Względem jakich obiektów mamy konieczność sporządzenia instrukcji przeciwpożarowej? Jakie informacje powinna ona posiadać?

Każda osoba, jaka jest właścicielem, administratorem lub po prostu użytkuje konkretny obiekt jest zmuszona do sporządzenia instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Mówi o tym odrębny przepis MSWiA. Obiekty, dla których trzeba tego typu dokument przygotować są osobnymi strefami pożarowymi. Konieczne jest przygotowanie tego typu instrukcji na przykład dla budynków, jakie pełnią rolę użyteczności publicznej.
izolacja natryskowa
Wprowadził: Marma Polskie Folie
Treści źródłowe: Marma Polskie Folie

Jak starać się dziś o przystępną jak również trwałą izolacje budynku

Ocieplenie domu to w większości wypadków wielki problem dla sporej rzeszy ludzi. Przy tych działaniach warto brać pod uwagę sporo czynników, mogących wpłynąć na trwałość budynku. Najlepiej nie spieszyć się z wyborem doskonałych sposobów izolacji a, także pytać o tego rodzaju sprawy licznych fachowców, którzy na pewno będą tu służyć wsparciem. Świetnie skorzystać teraz z najnowszych rozwiązań izolacyjnych, takich jak dla przykładu izolacja natryskowa. Ta współczesna metoda pozwala ocieplić budynek, a przy tym oszczędzić dużo pieniędzy. Potrzeba więc dowiedzieć się o niej czegoś więcej.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.