Budynek
maszyny pracujące podczas rozbiórki
Wprowadził: Jocelyn Kinghorn
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób powinniśmy podchodzić do tematu wyburzania oraz rozbierania budynków?

Kiedy stawiamy coś, pewnie zakładamy, że jeszcze przez wiele lat owa budowla będzie nadal stała. I fajnie, przecież należy być życiowym optymistą - tego typu ludzie żyją o wiele dłużej! Jednakże bardzo często zachodzi również do wyburzeń budynków. Jeżeli nie wchodzi w grę stary budynek, to w sumie nie ma najmniejszego kłopotu. Wcale nie musimy uzyskać pozwolenia: a chcę napisać, iż za wyburzenie starego budynku może grozić poważna kara finansowa.
budowa
Wprowadził: Fiona MacGinty-O’Neill
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najważniejsze świadczenia budowlane - porównaj najnowsze wiadomości

Trudno byłoby raczej dziwić się temu, że usługi budowlane odznaczają się obecnie tak znacznym zróżnicowaniem – w końcu odgrywają one niesamowicie wręcz ważną rolę w życiu właściwie każdego z nas, a cała nowoczesna gospodarka nie mogłaby raczej prawidłowo bez nich funkcjonować. Jest to jednak świetna wiadomość dla każdego z nas, bowiem dzięki temu cała ta branża może na wiele najróżniejszych sposobów pomagać nam w bardzo wielu różnych sytuacjach.
budynek
Wprowadził: Augustus Urbex
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co dobrze jest wiedzieć, wybierając drzwi i okna do domu

Kończysz właśnie budowę budynku? Zaczynasz prace wykończeniowe? Pamiętaj, że jednym z najistotniejszych elementów, od jakich powinieneś rozpocząć wyposażanie nowego domu, jest wybór drzwi a także okien. Pośród podstawowych czynników, na które trzeba zwrócić uwagę, jest jakość jak też klasa okien, typ szyb i ich własności izolacyjne.
budowa
Wprowadził: Christian Schnettelker
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kierownik budowy we Wrocławiu to profesjonalista, który niewątpliwie ma możliwość dobrze pokierować najbardziej trudną budową

Konstruowanie jakiegokolwiek budynku wymaga od wykonujących osób posiadania wyjątkowo rozległych umiejętności w różnorakich dziedzinach. Po pierwsze właściwe profesjonalista musi posiadać ogromną wiedzę techniczną, która da mu szansę na zagwarantowanie kreowanej konstrukcji stabilności. Z drugiej strony niezwykle istotne jest to, żeby osoba figurująca jako kierownik danej budowy posiadała niezbędne umiejętności w dziedzinie zarządzania.
mieszkanie
Wprowadził: Ben McShea
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kupowanie wymarzonego lokum. Jak to wykonać - kilka ważnych wsazówek

Zakup wymarzonego lokum łączy się z wieloma wyborami. Zakup mieszkania to nieraz rozstrzygnięcie na wiele lat, a nawet na całe życie, toteż należałoby pamiętać, aby szczegółowo ustalić własne oczekiwania i możności. Plusem nowego gniazdka jest to, że można go zaaranżować od podstaw wedle własnego gustu.
okna
Wprowadził: Velux
Treści źródłowe: Velux

Okna do domu – co powinno się brać pod uwagę w czasie zakupu?

Remont domu w wielu wypadkach wiąże się z decyzją o zmienieniu stolarki okiennej i drzwiowej. W związku z coraz wyższymi cenami za ogrzewanie znaczna część osób , które zdecydowały się na wymianę stolarki okiennej decyduje się na montaż okien, które pozwolą zmniejszyć straty ciepła. Jakiego rodzaju jednak okna wybrać? To samo pytanie stawiamy sobie, kiedy planujemy wymianę drzwi.
inteligentny dom

Czy jest tak, że dom naprawdę może rozumować?

We współczesnych biurowcach często spotkać można się z ciekawymi rozwiązaniami, które znacząco upraszczają normalne życie. Dzięki prężnej komputeryzacji a także rozpowszechnieniu współczesnych technik, takie rozwiązania osiągalne bywają także w zwykłych lokalach mieszkalnych. System inteligentnego domu okazuje się być dostępny dla wszystkich. Warto zaznajomić się z bazowymi wiadomościami dotyczącymi tej technologii.
mieszkania
Wprowadził: Isengardt
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdzie kupić mieszkanie w mieście Wrocław?

Przez ostatnie kilkanaście lat w Polsce niezwykle dużo się zmieniło. To co kiedyś było wyjątkiem od normy obecnie jest naturalne - młodzi ludzie chcą być mocniej samodzielni, nie pozostają z rodzicami, nabywają mieszkania Brochów, Klecina, Bielany, to tylko kilka bardziej ciekawych dzielnic w mieście. Część z nich nie istniała jeszcze niedawno, powstała na skutek rozrostu miasta, część nie mgła pochwalić się zbyt dobrą sławą.
alarm pożarowy
Wprowadził: josh.liba
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/jliba/4415477551/

Względem jakich obiektów mamy konieczność sporządzenia instrukcji przeciwpożarowej? Jakie informacje powinna ona posiadać?

Każda osoba, która jest właścicielem, zarządcą lub po prostu użytkuje dany obiekt jest zmuszona do zrobienia instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Mówi o tym odrębny przepis MSWiA. Obiekty, dla których trzeba tego typu dokument sporządzić są osobnymi strefami pożarowymi. Konieczne jest przygotowanie tego typu instrukcji na przykład dla budynków, jakie pełnią rolę użyteczności publicznej.
izolacja natryskowa
Wprowadził: Marma Polskie Folie
Treści źródłowe: Marma Polskie Folie

Jak starać się dziś o przystępną jak również trwałą izolacje budynku

Ocieplenie budynku to nieraz wielki problem dla sporej rzeszy ludzi. Przy tych działaniach dobrze brać pod uwagę dużo czynników, mogących wpłynąć na trwałość budynku. Najlepiej nie spieszyć się z wyborem niesamowitych metod izolacji i popytać o takiego rodzaju sprawy licznych fachowców, jacy na pewno będą tu służyć pomocą. Świetnie skorzystać dziś z nowych rozwiązań izolacyjnych, tych jak chociażby izolacja natryskowa. Ta nowoczesna metoda pozwala ocieplić budynek, a przy tym zaoszczędzić wiele pieniędzy. Warto więc dowiedzieć się o niej czegoś więcej.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.