Koszt
nowo wybudowany dom
Wprowadził: Alexander Synaptic
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Tani sposób na zapewnienie bezpieczeństwa w razie pożaru samochodu

Każdy posiadacz auta musi mieć w nim gaśnicę. Ma ona dwa okresy ważności: legalizacji oraz gwarancji. Nie powinno się ich pomylić, gdyż są to dwie zupełnie inne sprawy.
Panel czy kolumna prysznicowa?
Wprowadził: Kuchinox
Treści źródłowe: Kuchinox

Jakie mogłyby być zalety ogrodzeń wykonanych z betonu i czy są one dzisiaj popularne?

Jest to niezwykle wytrzymały surowiec, jaki jest odporny na ścieranie, kwasoodporny czy też żaroodporny. Beton stosowany jest do tworzenia ogrodzeń czy szamb.


Jakie mogłyby być zalety ogrodzeń wykonanych z betonu i czy są one dzisiaj popularne?

Ogrodzenia betonowe są artykułem o dużej odporności i są wytwarzane z najwyższej jakości betonu.
okna
Wprowadził: David McSpadden
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sznur kominowy - jego rodzaje i najważniejsze używania

Do jakich zadań stosowane są sznury kominowe? W jakich temperaturach mają możliwość być one używane? Jakie grubości a także długości takiego typu sznur ma możliwość posiadać, nie napomykając o kwocie, jaką konkretnie ma możliwość osiągnąć? To wszystko oraz znacznie więcej bez żadnego problemu znajdziesz w środku naszego nowego - dopiero co napisanego - artykuły!
kadr - dom
Wprowadził: Guillaume Baviere
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przymierzając się do budowy domu niesłychanie często śledzimy róznorodne nowości mające zastosowanie w budownictwie

Bywa to niezwykle racjonalne podejście do zagadnienia, bo nawet jeśli to aktualnie okaże się drogie rozwiązanie, to przyniesie nam profity w przyszłości.
Biokominek Brasa
Wprowadził: Brasa
Treści źródłowe: Brasa

Czy warto obecnie kupić kominek wykorzystujący biopaliwa?

Kupno kominka jest marzeniem wielu klientów. Nie może to dziwić, bo faktycznie kominek w domu nadaje niepowtarzalny nastrój pomieszczeniu. Ciepło z niego płynące może ogrzać w zimne dni. Nie każdy jednak może sobie na niego zgodzić się. Obywatele mieszkający w bloku nie mogą przecież zamontować komina i przechowywać drewna w bloku. Co mają uczynić, jeżeli nad wyraz chcą mieć w swoim domu kominek? Rozwiązaniem może być kupno kominka na biopaliwo.
inwestycja
Wprowadził: Tikkurilla
Treści źródłowe: Tikkurilla

Remontujesz budynek? Nabądź najtańsze materiały remontowe

Większość z nas chciałoby mieć własny dom, w którym można poczuć się komfortowo, nie martwiąc się o sąsiadów za ścianą. Wiosną możemy tam grillować w ogrodzie, z kolei w grudniu przyozdobić gmach lampkami świątecznymi
Listwy i taśmy maskujące
Wprowadził: PR Solution
Treści źródłowe: PR Solution

Wykańczamy własny dom, czyli co należy wiedzieć

Marzeniem niemałej grupy osób będzie wybudowanie swojego domu. Biorąc pod uwagę decyzję na budowanie, trzeba mimo wszystko pamiętać, iż nie będzie to zadanie proste. wymagane jest zastosowanie sporych ilości elementów. Do tego może kosztować naprawdę duże pieniądze. Postawienie jedynie fundamentów to w dalszym ciągu nie wystarczy. Nie można zapominać o wykańczaniu wnętrza. To właśnie ten zakres prac będzie z jednej strony najbardziej cieszący oko, a z drugiej pochłonie najwięcej finansów i cennego czasu.
umowa
Wprowadził: Anders Ljungberg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Innowacyjne technologie oświetleniowe.

Aktualnie oświetlenie ledowe jest w formie podobnie żarówki, jaki i lamp z wkomponowanymi już diodami ledowymi. Ze względu na swoje liczne zalety cieszy się sporą popularnością, bo w szczególności to energooszczędne źródło światła dzięki któremu możemy sporo oszczędzić na rachunkach za prąd
sprzęt budowlany
Wprowadził: E-lotari.pl
Treści źródłowe: E-lotari.pl

Projekty mieszkań rustykalnych - jak do nich podejść?

Obecnie niezmiernie dużo biur i pracowni projektowych ma w własnej ofercie projekty mieszkań drewnianych, domów z bali oraz pozostałych nawiązujących swoim design do budownictwa ludowego. Zazwyczaj projekty gotowe uwzględniają w swych ramach rozwiązania konstrukcyjne spójne ze stylem rustykalnym.
dom z drewna
Wprowadził: Pixelteufel
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy na domy piętrowe projekty już sprawdzaliśmy?

Nim przejdziemy do budowania upragnionego domku musimy dokładnie przypatrzeć się różnym propozycjom, tak by wiedzieć, które z nich sprawdzą się też u nas.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.