Koszt
nowo wybudowany dom
Wprowadził: Alexander Synaptic
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Tani sposób na zapewnienie bezpieczeństwa w razie pożaru samochodu

Każdy posiadacz auta musi mieć w nim gaśnicę. Ma ona dwa okresy ważności: legalizacji oraz gwarancji. Nie powinno się ich pomylić, gdyż są to dwie zupełnie inne sprawy.
Panel czy kolumna prysznicowa?
Wprowadził: Kuchinox
Treści źródłowe: Kuchinox

Jakie mogłyby być zalety ogrodzeń wykonanych z betonu i czy są one dzisiaj popularne?

Jest to niezwykle wytrzymały surowiec, jaki jest odporny na ścieranie, kwasoodporny czy też żaroodporny. Beton wykorzystywany jest do produkcji ogrodzeń czy szamb.


Jakie mogłyby być zalety ogrodzeń wykonanych z betonu i czy są one dzisiaj popularne?

Płoty betonowe są artykułem o olbrzymiej wytrzymałości i są produkowane z najwyższej jakości betonu.
okna
Wprowadził: David McSpadden
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sznur kominowy - jego rodzaje i najważniejsze używania

Do jakich zadań stosowane są sznury kominowe? W jakich temperaturach mają możliwość być one używane? Jakie grubości a także długości takiego typu sznur ma możliwość posiadać, nie napomykając o kwocie, jaką konkretnie ma możliwość osiągnąć? To wszystko oraz znacznie więcej bez żadnego problemu znajdziesz w środku naszego nowego - dopiero co napisanego - artykuły!
kadr - dom
Wprowadził: Guillaume Baviere
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przymierzając się do budowy domu niesłychanie często śledzimy róznorodne nowości mające zastosowanie w budownictwie

Bywa to bardzo rozważne podejście do rzeczy, ponieważ nawet jeżeli to teraz będzie kosztowne rozwiązanie, to przyniesie nam korzyści w przyszłości.
Biokominek Brasa
Wprowadził: Brasa
Treści źródłowe: Brasa

Czy warto obecnie kupić kominek wykorzystujący biopaliwa?

Nabycie kominka jest marzeniem wielu osób. Nie może to dziwić, gdyż praktycznie kominek w domu daje epicki nastrój pomieszczeniu. Ciepło z niego wydostające się może ogrzać w zimne dni. Nie każdy jednakże może sobie na niego wyrazić zgodę. Obywatele mieszkający w bloku nie mogą przecież zamontować komina i magazynować drewna w bloku. Co mają uczynić, jeżeli bardzo chcą mieć w swoim domu kominek? Wyjściem z sytuacji może być zakup kominka na biopaliwo.
inwestycja
Wprowadził: Tikkurilla
Treści źródłowe: Tikkurilla

Remontujesz budynek? Nabądź najtańsze materiały remontowe

Większość z nas pragnęłoby posiadać swój dom, w którym można poczuć się jak u siebie, nie martwiąc się o lokatorów za ścianą. Latem możemy tam grillować w ogródku, z kolei zimą przyozdobić elewacje lampkami świątecznymi
Listwy i taśmy maskujące
Wprowadził: PR Solution
Treści źródłowe: PR Solution

Wykańczamy własny dom, czyli co należy wiedzieć

Marzeniem niemałej grupy ludzi będzie posiadanie własnego domu. Biorąc pod uwagę decyzję na budowanie, trzeba mimo wszystko wiedzieć, że nie jest to zadanie proste. Wymaga uwzględnienia wielu elementów. Do tego może pochłonąć naprawdę duże pieniądze. Postawienie jedynie fundamentów to jeszcze nie wszystko. Nie należy zapominać o wykańczaniu wnętrza. To głównie ten zakres prac jest z jednej strony bardziej cieszący oko, zaś z drugiej pochłonie najwięcej finansów i cennego czasu.
umowa
Wprowadził: Anders Ljungberg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Innowacyjne technologie oświetleniowe.

Aktualnie oświetlenie ledowe obecne jest w formie podobnie żarówki, jaki i lamp z wkomponowanymi już diodami ledowymi. Ze względu na swoje liczne zalety cieszy się sporą popularnością, bo zasadniczo to energooszczędne źródło światła dzięki któremu da się sporo oszczędzić na rachunkach za energię elektryczną
sprzęt budowlany
Wprowadził: E-lotari.pl
Treści źródłowe: E-lotari.pl

Projekty mieszkań rustykalnych - jak do nich podejść?

Obecnie bardzo sporo biur i pracowni projektowych ma w swojej ofercie projekty mieszkań drewnianych, domów z bali czy innych nawiązujących swoim wygląd do budownictwa ludowego. Często projekty gotowe uwzględniają w swoich ramach pomysły konstrukcyjne związane ze stylem rustykalnym.
dom z drewna
Wprowadził: Pixelteufel
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy na domy piętrowe projekty już sprawdzaliśmy?

Nim przejdziemy do budowania wymarzonego domku powinniśmy uważnie przypatrzeć się różnym ofertom, tak by wiedzieć, które z nich sprawdzą się też u nas.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.