Kominek
kominek
Wprowadził: Optiflame/Glen Dimplex Polska
Treści źródłowe: Optiflame/Glen Dimplex Polska

Szkło prezentuje się rzeczywiście elegancko, toteż nie bój się umieszczać wspomnianych elementów w swoim domu

Coraz częściej szkło znajduje zastosowanie w aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Szklane elementy są naprawdę piękne i eleganckie, bywają stosowane w dosłownie każdym pokoju i to na różnorodne sposoby. Współczesne technologie pozwalają wytwarzać z nich piękne i komfortowe akcesoria dla domu. Warto umieścić je w swym wnętrzu, gdyż dzięki nim stanie się jeszcze piękniejsze i ciekawsze.
Biokominek Brasa
Wprowadził: Brasa
Treści źródłowe: Brasa

Czy warto obecnie kupić kominek wykorzystujący biopaliwa?

Kupno kominka jest marzeniem wielu klientów. Nie powinno to dziwić, gdyż praktycznie kominek w domu daje romantyczny nastrój pomieszczeniu. Ciepło z niego wydostające się może ogrzać w zimne dni. Nie każdy wprawdzie może sobie na niego zgodzić się. Ludzie mieszkający w bloku nie mogą z oczywistych powodów zainstalować komina i składować drewna w bloku. Co mają zrobić, jeśli bardzo chcą mieć we własnym domu kominek? Rozwiązaniem może być nabycie kominka na biopaliwo.
kominek
Wprowadził: onnola
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Do czego można wykorzystać parawan kominkowy i z jakiego względu trzeba zainwestować w jego zakup?

Kominek jest dziś jednym ze standardów urządzania domu bądź mieszkania. Zapewnia ciekawą atmosferę, może się też stać jednym z elementów grzewczych, ponieważ coraz większym zainteresowaniem odznacza się ogrzewanie kominkowe. Od lat prym wiedzie rzecz jasna klasyczna wersja kominka, a więc kominek opalany drewnem. Zapewnia on faktyczny, „żywy” ogień, więc cieszy się tak dużą popularnością, jednocześnie jednak jest niekiedy problematyczny w utrzymaniu, jako że trzeba przygotować stosowny grunt, zabezpieczyć stojące w bliskiej odległości od kominka meble i własnoręcznie napalić.

Instalacje kominkowe w domach jednorodzinnych

Każdy, kto na razie nie zaoszczędził, marzy o swoim, wymarzonym, spokojnym i bezpiecznym miejscu, które zapewni ciche, komfortowe i trwałe miejsce azylu jemu i jego rodzinie. Dla większości panów stanowi to swojego rodzaju wyzwanie honoru, w myśl powiedzenia, że każdy facet powinien posadzić drzewo, spłodzić syna i wybudować dom.
biuro
Wprowadził: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Jaki kominek wybrać? Najważniejsze dane dla osób zastanawiających się nad właściwym kominkiem dla naszych potrzeb

Kominki są coraz mocniej popularnym rozwiązaniem w naszych domach, zwłaszcza w nowoczesnym budownictwie. Wielu projektantów i architektów decyduje się na kreowanie wnętrz, w którym podstawową funkcje odgrywa właśnie kominek.
kominek
Wprowadził: Ervins Strauhmanis
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Planujesz budowę domu jednorodzinnego? Pomyśl czy kominek nie będzie dobrym pomysłem.

W zasadzie każda osoba, która postawi na budowę własnego domu jednorodzinnego będzie miała mnóstwo dylematów, jakie bezwzględnie będzie musiała rozplątać. Nie ma w tym nic zdumiewającego, albowiem każdy z nas chciałby mieć ładny, wygodny i ergonomiczny dom, w związku z tym chce zaplanować go tak, aby w jak najwyższym stopniu był dopasowany do wymagań rodziny.
otwarty kominek z ogniem
Wprowadził: anne arnould
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nasze miejsce na świecie – swój dom z eleganckim kominkiem

Oferowane nam teraz kominki to wyjątkowo wybrane propozycje, które okazują się świetnym i przede wszystkim stylowym rozwiązaniem do naszego domu. Klienci to zwykle osoby szczególnie wymagające, jakie cenią sobie funkcjonalność oraz rewelacyjną jakość wybieranych propozycji. Producent ciągle poszukuje rozwiązań, które okażą się dobre dla kupujących. Imponujący wręcz wybór spośród bogatej palety ofert zadziwia konsumentów, którzy wśród nich znajdują idealne opcje dla siebie.
kominek
Wprowadził: Optiflame
Treści źródłowe: Optiflame

Palenisko dla każdego stylowego domu

Każdy jeden śni o tym, aby jego dom był zniewalający i wyjątkowy. W takim razie wiele wysiłku inwestuje się w jego zaaranżowanie i wyekwipowanie.
wełna
Wprowadził: KNAUF
Treści źródłowe: KNAUF

Czy masz świadomość, że stosując właściwe ocieplenie, przysługujesz się do ochrony natury?

Wełna mineralna używana bywa powszechnie jako termoizolator, izolator akustyczny oraz izolacja ogniochronna, w branży budowlanej mieszkaniowej, budownictwie użyteczności publicznej, budowlance komercyjnej oraz budownictwie przemysłowym. Wełna mineralna używana jest głównie do polepszenia właściwości izolacyjnych dachów konstrukcji płaskiej i zadaszeń skośnych a także do izolacji ścian zewnętrznych i wewnętrznych, podłóg, stropów oraz kominków.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.