Kominek
kominek
Wprowadził: Optiflame/Glen Dimplex Polska
Treści źródłowe: Optiflame/Glen Dimplex Polska

Szkło prezentuje się rzeczywiście elegancko, toteż nie bój się umieszczać wspomnianych elementów w swoim domu

Coraz częściej szkło odnajduje zastosowanie w aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Szklane przedmioty są doprawdy piękne i gustowne, bywają stosowane w dosłownie każdym pomieszczeniu i to na różnorodne sposoby. Współczesne technologie pomagają wytwarzać z nich modne i funkcjonalne akcesoria dla domu. Dobrze jest wykorzystać je w swym wnętrzu, gdyż przez to stanie się jeszcze piękniejsze i bardziej interesujące.
Biokominek Brasa
Wprowadził: Brasa
Treści źródłowe: Brasa

Czy warto obecnie kupić kominek wykorzystujący biopaliwa?

Kupno kominka jest pragnieniem wielu ludzi. Nie może to dziwić, bo faktycznie kominek w domu daje niepowtarzalny nastrój pomieszczeniu. Ciepło z niego wydostające się może ogrzać w zimowe dni. Nie każdy wprawdzie może sobie na niego pozwolić. Ludzie mieszkający w bloku nie mogą przecież zainstalować komina i magazynować drewna w bloku. Co mają zrobić, jeżeli bardzo chcą mieć w swoim domu kominek? Rozwiązaniem może być zakup kominka na biopaliwo.
kominek
Wprowadził: onnola
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Do czego można wykorzystać parawan kominkowy i z jakiego względu trzeba zainwestować w jego zakup?

Kominek jest dziś jednym ze standardów urządzania domu bądź mieszkania. Zapewnia ciekawą atmosferę, może się też stać jednym z elementów grzewczych, ponieważ coraz większym zainteresowaniem odznacza się ogrzewanie kominkowe. Od lat prym wiedzie rzecz jasna klasyczna wersja kominka, a więc kominek opalany drewnem. Zapewnia on faktyczny, „żywy” ogień, więc cieszy się tak dużą popularnością, jednocześnie jednak jest niekiedy problematyczny w utrzymaniu, jako że trzeba przygotować stosowny grunt, zabezpieczyć stojące w bliskiej odległości od kominka meble i własnoręcznie napalić.

Instalacje kominkowe w domach jednorodzinnych

Każdy, kto na razie nie zaoszczędził, marzy o swoim, wymarzonym, sielskim i gwarantującym bezpieczeństwo gniazdku, które zapewni ciche, komfortowe i trwałe miejsce azylu jemu i jego bliskim. Dla licznych panów stanowi to swojego rodzaju punkt honoru, zgodnie ze słowami powiedzenia, że każdy facet powinien zasadzić drzewo, mieć męskiego potomka i postawić dom.
biuro
Wprowadził: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Jaki kominek wybrać? Najważniejsze dane dla osób zastanawiających się nad właściwym kominkiem dla naszych potrzeb

Kominki są coraz mocniej popularnym rozwiązaniem w naszych domach, zwłaszcza w nowoczesnym budownictwie. Wielu projektantów i architektów decyduje się na kreowanie wnętrz, w którym podstawową funkcje odgrywa właśnie kominek.
kominek
Wprowadził: Ervins Strauhmanis
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Planujesz budowę domu jednorodzinnego? Pomyśl czy kominek nie będzie dobrym pomysłem.

W zasadzie każda osoba, która postawi na budowę własnego domu jednorodzinnego będzie miała mnóstwo dylematów, jakie bezwzględnie będzie musiała rozplątać. Nie ma w tym nic zdumiewającego, albowiem każdy z nas chciałby mieć ładny, wygodny i ergonomiczny dom, w związku z tym chce zaplanować go tak, aby w jak najwyższym stopniu był dopasowany do wymagań rodziny.
otwarty kominek z ogniem
Wprowadził: anne arnould
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nasze miejsce na świecie – swój dom z eleganckim kominkiem

Oferowane nam teraz kominki to wyjątkowo wybrane propozycje, które okazują się świetnym i przede wszystkim stylowym rozwiązaniem do naszego domu. Klienci to zwykle osoby szczególnie wymagające, jakie cenią sobie funkcjonalność oraz rewelacyjną jakość wybieranych propozycji. Producent ciągle poszukuje rozwiązań, które okażą się dobre dla kupujących. Imponujący wręcz wybór spośród bogatej palety ofert zadziwia konsumentów, którzy wśród nich znajdują idealne opcje dla siebie.
kominek
Wprowadził: Optiflame
Treści źródłowe: Optiflame

Palenisko dla każdego stylowego domu

Każdy fantazjuje o tym, aby jego dom był zniewalający i jedyny w swoim rodzaju. Tym samym wiele wysiłku wkłada się w jego zaaranżowanie i wyekwipowanie.
wełna
Wprowadził: KNAUF
Treści źródłowe: KNAUF

Czy masz świadomość, że stosując właściwe ocieplenie, przysługujesz się do ochrony natury?

Wełna mineralna wykorzystywana bywa popularnie jako izolacja termiczna, izolator akustyczny oraz izolacja ogniochronna, w budownictwie mieszkaniowym, budownictwie użyteczności publicznej, budowlance komercyjnej oraz budownictwie przemysłowym. Wełna mineralna wykorzystywana jest przede wszystkim do poprawy właściwości izolacyjnych dachów konstrukcji płaskiej i zadaszeń skośnych jak również do izolacji ścian zewnętrznych i wewnętrznych, podłóg, stropów oraz kominków.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.