Moda
Dekoracje sali weselnej
Wprowadził: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak uzyskać w domu ciekawy styl – wybieranie dodatków dekoracyjnych

Mnóstwo ludzi przeprowadzających się lub spragnionych zmian w mieszkaniu jest w stanie się zastanawiać, w jaki sposób osiągalna jest bardzo znaczna zmiana wnętrza lub jego urządzenie „od zera”. Jak łatwym i sprawnym rozwiązaniem zmienić wystrój wnętrz, dla przykładu z ultramodern na orientalny, gotycki bądź klasyczny?
meble do pokoju nastolatka
Wprowadził: Sam Sherratt
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak umeblować pokój nastoletniego człowieka

Właściwy dobór mebli do pokoju nastolatka jest bardzo ważny. Dziecko musi w pokoju wyspać się, uczyć się, ale musi mieć też opcję odpoczynku, w sensie móc jakoś odreagować. Nie zawsze chcemy by nasze dziecko miało w pokoju telewizor, ale obecnie już prawie każdy uczeń ma po prostu komputer, który jest konieczny do nauki.
stolik ze szkła

Mieszkanie powinno być tak urządzone, aby każdy z nas czuł się w nim dobrze i mógł realizować swoje plany, jak również odpoczywać, by regenerować siły.

Szklane stoliki w naszym salonie na pewno przyciągną uwagę wszystkich gości, albowiem ich tradycyjne piękno i prostota niewątpliwie nie zostawią nikogo obojętnym. Dobrze jest zaakcentować, że dobry smak zawsze powinien skupiać się wokół form eleganckich, a w szczególności takich, które nieprzerwanie są modne i nigdy nie sprawiają wrażenia dziwnych. Jeżeli jesteśmy fanami bardziej wybrednych stolików, to możemy sami poeksperymentować i sprawdzić, który kolor, faktura i wielkość przypasowałaby do naszego pomieszczenia.
aranżacja wnętrz
Wprowadził: Builders Design
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kilka porad odnośnie urządzania salonu. Które z nich warto wziąć sobie do serca?

Sporo ludzi od czasu do czasu potrzebuje zmienić coś w swoim mieszkaniu. Nie czują się oni dobrze kiedy przebywają stale w takich samych przestrzeniach. Poza tym trendy wciąż się zmieniają i jeśli ktoś chciałby mieć stale modny wystrój musi go zmieniać
.
spodnie robocze
Treści źródłowe: flickr.com

Co nałożyć na swoje ciało w czasie zimy?

Zima w naszym kraju? W sumie ładna pora roku - chociaż z pewnością sprawia Polakom sporo kłopotów. Np. w odróżnieniu od przykładowo mieszkańców Nowej Zelandii, Arizony bądź Wietnamu musimy przygotować na tę część roku względnie drogie ubrania.
meble w pokoju gościnnym
Wprowadził: zenjazzygeek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeżeli w tym momencie aranżujesz wnętrze nowego domostwa, bądź lokalu mieszkalnego. Pragniesz zachować jednolity styl i kolorystykę - warto zapoznać się z obszerną ofertą sklepów meblowych.

Rynek mebli w Naszym kraju zdobywa własne maximum. Ze względu na ogromne zaciekawienie nowoczesnych lokatorów, wzrasta zapotrzebowanie równocześnie na większą ilość towarów, jak i uatrakcyjnione, zmodernizowane projekcje. Przypływają ze świata nieznane dotychczas metody, trendy, wytwory.
żaluzje okienne
Wprowadził: Elliott Brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Interesujące sposoby na aranżowanie wnętrza - rolety z nadrukami

Nie wszyscy wiedzą, że możemy kupić rolety z ciekawymi nadrukami. Osoby, które dowiedziały się, że jest taka opcja mogą żałować, że kupili zwykłe rolety. Ale tak naprawdę to nic straconego, nie trzeba kupować nowych rolet można zamówić same nadruki. Nadruki na roletach to fenomenalna ozdoba, która będzie fajnym dodatkiem, gdy będziemy chronić wnętrze naszego mieszkania przez słońcem, lub przed nocnym oświetleniem.
salon
Wprowadził: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Szarości zawsze na topie!

Nie przepadasz za krzykliwymi, intensywnymi, soczystymi barwami? W takim razie zdecyduj się
postaw na standardowe barwy – pomaluj swe cztery ściany w barwach szarości. Jesteśmy pewni, że wcale nie oznacza to, że przestrzeń będzie bura i brzydka.
Dom jednorodzinny
Wprowadził: Daniel Jolivet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W swoim mieszkaniu to Ty jesteś Panem

Każde mieszkanie powinno wyglądać jak na swoją rolę przystaje – jako enklawa, w której odpoczywamy, przyjemnie spędzamy czas, gdzie zdajemy sobie sprawę, iż nic nam nie zagraża. Jak to osiągnąć? Po prostu pomyśl mądrze o rozplanowaniu każdego z elementów, nie pozwól sobie na jakieś bezsensowne zagracanie, nie zadowalaj się tymczasowymi rozwiązaniami, dopasuj każdy element pod siebie, bo przecież to Ty będziesz tam mieszkać. Mody są fajne, lecz sezonowe, a co nam z najbardziej klasowego domu w okolicy, skoro nie będziemy z niego zadowoleni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.