Moda
Dekoracje sali weselnej
Wprowadził: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak uzyskać w domu ciekawy styl – wybieranie dodatków dekoracyjnych

Ogrom ludzi przeprowadzających się lub pragnących zmian w ich otoczeniu jest w stanie się zastanawiać, w jaki sposób możliwa jest bardzo znaczna zmiana pomieszczenia bądź jego zorganizowanie „od zera”. Jak łatwym i sprawnym sposobem przekształcić wystrój wnętrz, dla przykładu z nowoczesnego na chiński, gotycki albo retro?
meble do pokoju nastolatka
Wprowadził: Sam Sherratt
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak umeblować pokój nastoletniego człowieka

Odpowiedni wybór mebli do pokoju nastolatka jest niezmiernie istotny. Nastolatek musi w pokoju spać, przygotować do lekcji, ale powinien mieć też opcję odpoczynku, w sensie jakiejś rozrywki. Nie zawsze chcemy by nasze dziecko miało w pokoju telewizor, ale dziś już prawie wszyscy nastolatkowie mają po prostu laptopa, który jest mu niezbędny do nauki.
stolik ze szkła

Mieszkanie powinno być tak urządzone, aby każdy z nas czuł się w nim dobrze i mógł realizować swoje plany, jak również odpoczywać, by regenerować siły.

Szklane stoliki w naszym pokoju dziennym na pewno zwrócą uwagę wszystkich gości, albowiem ich tradycyjne piękno i prostota niewątpliwie nie pozostawią nikogo obojętnym. Warto jest zaznaczyć, iż dobry gust zawsze powinien skupiać się przy formach eleganckich, a w szczególności takich, które nieprzerwanie są modne i nigdy nie dają wrażenia dziwnych. Jeśli jesteśmy zwolennikami bardziej wybrednych stolików, to możemy samodzielnie poeksperymentować i zweryfikować, który kolor, faktura oraz wielkość przypasowałaby do naszego wnętrza.
aranżacja wnętrz
Wprowadził: Builders Design
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kilka porad odnośnie urządzania salonu. Które z nich warto wziąć sobie do serca?

Sporo ludzi od czasu do czasu potrzebuje zmienić coś w swoim mieszkaniu. Nie czują się oni dobrze kiedy przebywają stale w takich samych przestrzeniach. Poza tym trendy wciąż się zmieniają i jeśli ktoś chciałby mieć stale modny wystrój musi go zmieniać
.
spodnie robocze
Treści źródłowe: flickr.com

Co nałożyć na swoje ciało w czasie zimy?

Zima w kraju nad Wisłą? W sumie piękna pora roku - chociaż z pewnością sprawia ludziom sporo problemów. Np. w odróżnieniu od chociażby mieszkańców odległej Australii, Arizony bądź Tajlandii musimy przygotować na ową porę roku dosyć drogie wdzianka.
meble w pokoju gościnnym
Wprowadził: zenjazzygeek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeżeli w tym momencie aranżujesz wnętrze nowego domostwa, bądź lokalu mieszkalnego. Pragniesz zachować jednolity styl i kolorystykę - warto zapoznać się z obszerną ofertą sklepów meblowych.

Rynek mebli w Naszym kraju zdobywa własne maximum. Ze względu na ogromne zaciekawienie nowoczesnych lokatorów, wzrasta zapotrzebowanie równocześnie na większą ilość towarów, jak i uatrakcyjnione, zmodernizowane projekcje. Przypływają ze świata nieznane dotychczas metody, trendy, wytwory.
żaluzje okienne
Wprowadził: Elliott Brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Interesujące sposoby na aranżowanie wnętrza - rolety z nadrukami

Nie wszyscy wiedzą, że możemy kupić rolety z ciekawymi nadrukami. Osoby, które dowiedziały się, że jest taka opcja mogą żałować, że kupili zwykłe rolety. Ale tak naprawdę to nic straconego, nie trzeba kupować nowych rolet można zamówić same nadruki. Nadruki na roletach to fenomenalna ozdoba, która będzie fajnym dodatkiem, gdy będziemy chronić wnętrze naszego mieszkania przez słońcem, lub przed nocnym oświetleniem.
salon
Wprowadził: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Szarości zawsze na topie!

Nie przepadasz za jarzeniowymi, mocnymi, żywymi barwami? W takim razie zdecyduj się
postaw na klasyczne barwy – pomaluj swe pokoje w odcieniach szarości. Gwarantujemy, że wcale nie znaczy to, że ściana będzie bura i nijaka.
Dom jednorodzinny
Wprowadził: Daniel Jolivet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W swoim mieszkaniu to Ty jesteś Panem

Każde mieszkanie powinno wyglądać jak na swoją rolę przystaje – jako enklawa, w której odpoczywamy, przyjemnie spędzamy czas, gdzie zdajemy sobie sprawę, iż nic nam nie zagraża. Jak to osiągnąć? Po prostu pomyśl mądrze o rozplanowaniu każdego z elementów, nie pozwól sobie na jakieś bezsensowne zagracanie, nie zadowalaj się tymczasowymi rozwiązaniami, dopasuj każdy element pod siebie, bo przecież to Ty będziesz tam mieszkać. Mody są fajne, lecz sezonowe, a co nam z najbardziej klasowego domu w okolicy, skoro nie będziemy z niego zadowoleni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.