Projektant
budynek
Wprowadził: Augustus Urbex
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co dobrze jest wiedzieć, wybierając drzwi i okna do domu

Kończysz budowę domku? Zaczynasz roboty wykończeniowe? Pamiętaj, iż jednym z najistotniejszych elementów, od których powinieneś zacząć wyposażanie nowego budynku, jest dobór drzwi jak też okien. Pośród podstawowych elementów, na które należy kierować uwagę, jest jakość oraz klasa okien, typ szyb oraz ich własności izolacyjne.
projekt nowoczesnego domu
Wprowadził: Mikhail Golub
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy warto wybierać specjalistyczną firmę, która przygotuje dla nas projekt domu? O czym powinniśmy pamiętać?

Budowa domu to z pewnością bardzo dużo stresu i ciągłe koszty, co gorsza, nie można być pewnym, czy efekt końcowy będzie warty uwagi i poświęcenia. Najbardziej znaczne wady pojawiają się dopiero po zamieszkaniu. Na szczęście wiadomym jest, że komfort oraz funkcjonalność każdego budynku zależy od odpowiedniego projektu, więc można się do tego bardzo dobrze przygotować - zamówić go u architekta lub zdecydować się na jeden z gotowych szablonów.
projekty domów nowoczesnych
Wprowadził: Bit Boy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Projekty nowoczesnych budynków tworzone wedle aktualnych standardów

Nowoczesne domy projektowane są wedle najnowszych standardów. Ich podstawową zaletą jest zastosowanie tanich materiałów budowlanych, które jednakże są trwałe. Dzięki temu warto zaoszczędzić na budowie mieszkania nie martwiąc się o to, iż taki to odbije się na jego jakości.
dom - portret
Wprowadził: Agência Brasília
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Stwórz miejsce na ziemi swoich marzeń

Zbudowanie domu to niełatwe zadanie. Każdy dom powinien mieć własny projekt według którego będzie on budowany. Możemy inspirować się gotowymi projektami albo wezwać do pomocy biuro projektowe.
architektura
Wprowadził: Daniel Jolivet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ciekawe oraz nowoczesne rozwiązania w formie ukrytych drzwi w naszym mieszkaniu

Podczas wykonywania projektu inwestycji, warto zastanowić się nad kwestią drzwi w pomieszczeniach. Bardzo nowoczesnym rozwiązaniem, coraz częściej wykorzystywanym są wewnętrzne drzwi ukryte. Decydując się na nie, powinniśmy uwzględnić to już na etapie projektowania.
biuro projektowe
Wprowadził: nie

Sporządzanie projektów indywidualnej i dużych budynków

Współczesne biura projektowe zajmują się kompleksowym załatwieniem wszystkich formalności, aż po uzyskanie pozwolenia na budowę.


Sporządzanie projektów indywidualnej i dużych budynków

Biuro projektowe wykona plany budynków mieszkalnych jednorodzinnych, a także pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych.
wnętrze pokoju
Wprowadził: yamakk
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Blog o wyposażaniu wnętrz może zastąpić architekta?

Wyposażanie dowolnego wnętrza jest trudnym zadaniem. Bez względu na to czy robi to osoba doświadczona, czy osoba, która styka się z tym tematem pierwszy raz w życiu. Celem jest za każdym razem dobre wyposażenie pokoju lub całego domu. Czym jednak jest dobra aranżacja wnętrz? Jakie wyznaczniki dobrze jest przyjąć?
duża sypialnia
Wprowadził: Dave Dugdale
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wizualizacje architektoniczne, kontra rysuneczki architektoniczne - czyli, projekty typu 3D na zamówienie

Ja dużo wynosi zobrazowanie architektoniczna i gdzie można je pozyskać? A co zrobić z rysuneczkami z tego samiutkiego działu? W jaki sposób można\istnieje możliwość się tego nauczyć? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo wynajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!
architektura wnętrz kraków
Wprowadził: 2 TOP
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Uformowanie powierzchni mieszkaniowej, czy też biurowej

Paleta osiągalnych w sklepach towarów wykończeniowych, urządzeń i mebli powoduje, że coraz trudniej dostosować sprzęty i dodatki do idealnego urządzenia mieszkania.


Uformowanie powierzchni mieszkaniowej, czy też biurowej

Żeby być pewnym, że wnętrza podołają naszym wymaganiom, najlepiej zatrudnić projektanta wnętrz.


led
Wprowadził: unbekannt270
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Na jakie źródło światła w mieszkaniu najlepiej się zdecydować? Oto parę podpowiedzi.

Jeżeli akurat stałeś się właścicielem wojego domu, przed Tobą niewątpliwie najprzyjemniejsza część całego procesu wprowadzania się - wykańczanie nowego mieszkania. Oczywiście wykańczanie nowego mieszkania czasami potrafi przyprawić o niezły zawrót głowy - zwłaszcza gdy zajmujemy się tym po raz pierwszy i nie mamy żadnego pojęcia, jak się za to zabrać - jednakże z drugiej strony z pewnością potrafi być także ogromną frajdą i dać gigantyczną satysfakcję z dobrze wykonanego zadania. Niektórzy tak mocno lubią adrenalinę towarzyszącą urządzaniu swojego mieszkania, że dość często decydują się również na przeprowadzanie remontu, w czasie którego dla przykładu wymieniają wszystkie dodatki. Dzięki tego rodzaju zabiegom można odmienić swoje mieszkanie nie do poznania właściwie w kilka dni!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.