Projektant
budynek
Wprowadził: Augustus Urbex
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co dobrze jest wiedzieć, wybierając drzwi i okna do domu

Kończysz właśnie budowę budynku? Zaczynasz prace wykończeniowe? Pamiętaj, że jednym z najistotniejszych elementów, od jakich powinieneś rozpocząć wyposażanie nowego domu, jest wybór drzwi a także okien. Pośród podstawowych czynników, na które trzeba zwrócić uwagę, jest jakość jak też klasa okien, typ szyb i ich własności izolacyjne.
projekt nowoczesnego domu
Wprowadził: Mikhail Golub
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy warto wybierać specjalistyczną firmę, która przygotuje dla nas projekt domu? O czym powinniśmy pamiętać?

Budowa domu to z pewnością bardzo dużo stresu i ciągłe koszty, co gorsza, nie można być pewnym, czy efekt końcowy będzie warty uwagi i poświęcenia. Najbardziej znaczne wady pojawiają się dopiero po zamieszkaniu. Na szczęście wiadomym jest, że komfort oraz funkcjonalność każdego budynku zależy od odpowiedniego projektu, więc można się do tego bardzo dobrze przygotować - zamówić go u architekta lub zdecydować się na jeden z gotowych szablonów.
projekty domów nowoczesnych
Wprowadził: Bit Boy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Projekty nowoczesnych budynków tworzone wedle aktualnych standardów

Nowoczesne domy projektowane są wedle najnowszych standardów. Ich podstawową zaletą jest zastosowanie tanich materiałów budowlanych, które jednakże są trwałe. Dzięki temu warto zaoszczędzić na budowie mieszkania nie martwiąc się o to, iż taki to odbije się na jego jakości.
dom - portret
Wprowadził: Agência Brasília
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Stwórz miejsce na ziemi swoich marzeń

Zbudowanie domu to niełatwe zadanie. Każdy dom powinien mieć własny projekt według którego będzie on budowany. Możemy inspirować się gotowymi projektami albo wezwać do pomocy biuro projektowe.
architektura
Wprowadził: Daniel Jolivet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ciekawe oraz nowoczesne rozwiązania w formie ukrytych drzwi w naszym mieszkaniu

Podczas wykonywania projektu inwestycji, warto zastanowić się nad kwestią drzwi w pomieszczeniach. Bardzo nowoczesnym rozwiązaniem, coraz częściej wykorzystywanym są wewnętrzne drzwi ukryte. Decydując się na nie, powinniśmy uwzględnić to już na etapie projektowania.
biuro projektowe
Wprowadził: nie

Sporządzanie projektów indywidualnej i dużych budynków

Współczesne biura projektowe zajmują się kompleksowym załatwieniem wszystkich formalności, aż po uzyskanie pozwolenia na budowę.


Sporządzanie projektów indywidualnej i dużych budynków

Biuro projektowe wykona plany budynków mieszkalnych jednorodzinnych, a także pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych.
wnętrze pokoju
Wprowadził: yamakk
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Blog o wyposażaniu wnętrz może zastąpić architekta?

Wyposażanie każdego pomieszczenia jest wyzwaniem. Bez względu na to czy bierze się za to osoba doświadczona, czy ktoś, kto ma styczność z tym tematem po raz pierwszy. Celem jest zawsze właściwe urządzenie pomieszczenia czy całego lokum. Co jednak oznacza dobra aranżacja wnętrz? Jakiego rodzaju wyznaczniki dobrze jest wziąć pod uwagę?
duża sypialnia
Wprowadził: Dave Dugdale
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wizualizacje architektoniczne, kontra rysuneczki architektoniczne - czyli, projekty typu 3D na zamówienie

Ile wynosi wizualizacja architektoniczna i w jakim miejscu można je pozyskać? A co zrobić z rysuneczkami z tego samego działu? Jak można\istnieje możliwość się tej rzeczy wyuczyć? To wszystko i jeszcze więcej odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego artykułu!
architektura wnętrz kraków
Wprowadził: 2 TOP
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Uformowanie powierzchni mieszkaniowej, czy też biurowej

Paleta dostępnych w sklepach towarów wykończeniowych, wyposażeń i mebli sprawia, że jeszcze trudniej przystosować wyposażenia i dodatki do doskonałego urządzenia mieszkania.


Uformowanie powierzchni mieszkaniowej, czy też biurowej

Żeby być pewnym, że wnętrza sprostają naszym żądaniom, najodpowiedniej zatrudnić architekta wnętrz.


led
Wprowadził: unbekannt270
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Na jakie źródło światła w mieszkaniu najlepiej się zdecydować? Oto parę podpowiedzi.

Jeśli akurat stałeś się właścicielem nowego domu, przed Tobą z pewnością najfajniejsza część całego procesu przeprowadzki - urządzanie nowego domu. Oczywiście wykańczanie nowego domu czasem potrafi przyprawić o niezły zawrót głowy - zwłaszcza kiedy zajmujemy się tym po raz pierwszy i nie mamy większego pojęcia, jak się za to zabrać - jednakże z drugiej strony oczywiście potrafi być również wielką frajdą i dać ogromną satysfakcję z dobrze wykonanego zadania. Niektórzy tak mocno lubią adrenalinę towarzyszącą urządzaniu nowego mieszkania, że dość często decydują się także na przeprowadzenie remontu, w czasie którego dla przykładu wymieniają wszelkie dodatki. Dzięki tego typu zabiegom możesz odmienić swoje mieszkanie nie do poznania praktycznie w parę dni!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.