Inteligentny dom – bezpieczeństwo oraz spokojne życie

Komfort, bezpieczeństwo, a co najważniejsze – pełna kontrola nad własnym mieszkaniem. Czy to wykonalne? Co do tejże sprawy nie ma żadnych wahań!
Opcja Inteligentnej Technologii to innowacyjna możliwość pełnej kontroli własnego mieszkania.

Każdy właściciel może – za pomocą programowi na telefony lub tablety – kontrolować swój inteligentny budynek – (dkrm.com.pl/) -. Program IT pozwala między innymi na sterowanie automatyką w całym mieszkaniu, także będąc na mieście, bądź pracy. Jest to najwyższy standard i nowoczesność dopasowane do wymagań wobec każdego budynku. Najnowsza instalacja może zostać zastosowana nie tylko w domu, jak również w biurach oraz korporacjach. Dzięki IT, dom jest w pełni bezpieczny, a także istnieje możliwość oszczędności przy pomocy kontroli światła oraz ogrzewania. Inteligentny budynek jest niezwykle zaawansowany technicznie w związku z wszelkimi instalacjami budynku – . To w tej chwili coraz bardziej znany system, który za kilka lat zwojuje świat.
inteligentny budynek

Autor: Agência Brasília
Źródło: http://www.flickr.com

Jedną z wariantów usługi IT jest sterowanie światłem, które ma na celu możliwość ustawienia różnorakich funkcji oświetlenia – w zależności od wymagań mieszkańców budynku, jak również warunków atmosferycznych. Można zapalać, a także wyłączać światło, jak również zmieniać i dopasowywać jego natężenie na różny sposób. Możliwe są trzy kategorie stosowania światła. Ręczny, dzięki któremu ustawia się samodzielnie parametry oświetlenia – patrz.

Automatyczny, którego czujniki samoistnie zmieniają oświetlenie na podstawie zmian panujących w pobliżu oraz półautomatyczny, będący połączeniem obydwu wcześniejszych opcji.