Płytki
Ogródek skalny
Wprowadził: Bitterroot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Piękny ogród dzięki kamiennym dodatkom

Urządzając wnętrza i otoczenie wokół posiadłości należy się wpierw dobrze zastanowić jaki efekt ostateczny chce się osiągnąć – czy finalnie dom ma przypominać górską chatkę wykończoną w tradycyjnym, sielskim stylu, czy może ma być nowoczesną konstrukcją, przestronną i posiadająca nowoczesne rozwiązania. Od tego na jaki styl się zdecydujemy będzie zależeć rodzaj materiału wykorzystywanego do aranżacji. Obecnie wybór pod tym względem jest niezwykle szeroki – możesz zdecydować się na aranżację z dominacją drewna, szkła czy metalu. Najlepiej jednak postawić na uniwersalne i praktyczne rozwiązanie, niezawodne w każdym przypadku. Jest nim kamień i to właśnie to tworzywo można znaleźć w ofercie naszego sklepu.
Przedpokój, apartament Jaguara w Londynie
Wprowadził: Jaguar
Treści źródłowe: www.jaguar.pl

Meblowanie małego mieszkania w stylu skandynawskim - inspirujące porady

Ważnym pomieszczeniem w naszym mieszkaniu jest korytarz. Jest on z tego powodu bardzo problematyczny. Korytarz jest wizytówką domu, po jego urządzeniu możemy określić to, jak wygląda całe mieszkanie co zobaczymy dalej. Ważne, by zrobił dobre pierwsze wrażenie.

Aranżujemy łazienkę

Jeżeli nadeszła chwila remontu naszej toalety, musimy się nad tą kwestią porządnie zastanowić, ponieważ nakład pieniężny to wysoki. Metoda aranżacji umywalni jest zależna przede wszystkim od tego, jak wielką łazienką dysponujemy.
łazienka
Wprowadził: Daniela
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak stworzyć łazienkę od początku w miejscu, które urządzamy? O jakich kwestiach w szczególności powinniśmy nie zapominać?

Jak remontujemy łazienkę i adaptujemy poddasze i piwnicę na cele mieszkalne, to najkorzystniej zrobić tam łazienkę. Możemy ją wyodrębnić z części określonego pomieszczenia lub najprościej zmienić przeznaczenie któregoś z nich. Aranżacja łazienki w zupełnie nowym miejscu to wielkie wyzwanie, zwłaszcza w tym miejscu, w którym nie ma pionu kanalizacyjnego i wodnego. Ażeby każde urządzenie złączyć z oddalonymi pionami i zyskać określone spadki rury kanalizacyjnej, to dosyć często powinniśmy zwiększyć poziom podłogi w łazience i w sąsiednich pomieszczeniach.
budowa domu
Wprowadził: FRESH PR
Treści źródłowe: FRESH PR

Jak kupować materiały budowlane, aby za kilkanaście miesięcy komfortowo móc mieszkać w nowo postawionym domku jednokondygnacyjnym

Wybudowanie budynku mieszkalnego nie bywa dzisiaj zadaniem nazbyt trudnym - sklepy są bardzo dobrze zaopatrzone i każdy klient na pewno znajdzie na regałach interesujące go towary.
Podłoga
Wprowadził: Arto Brick
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ciężkie decyzje podłogowe – czyli przez co musisz przebrnąć próbując znaleźć podłogę idealną do swojego lokum

Podłoga. Czy jest coś ważniejszego w każdym lokum? Jej barwa ma prawdopodobnie najistotniejszy wpływ na wygląd pomieszczenia, nawet wygląd ścian nie jest tak istotny. Podłoga zespala lub dzieli pomieszczenia, wyznacza granice. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że zwykle tracimy od groma czasu na jej wybieraniu.
strop
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Xella Polska Sp. z o.o.

Jak zrobić remont dość tanio

Wymarzone wnętrza w naszym domu
kupić
Wprowadził: Gwydion M. Williams
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kup armaturę łazienkową najwyższej próby

Wielu z nas niekiedy jest zmuszony zrobić kapitalny remont w swojej łazience. Kafelki wyszły z mody, Wanna zszarzała, a meble zwilgotniały. Jeśli sam stoisz przed wyzwaniem tego rodzaju, musisz głównie zastanowić się, jakie elementy armatury sanitarnej będą ci niezbędne, oraz która marka będzie najlepsza.


Kup armaturę łazienkową najwyższej próby

Ostatnio coraz popularniejsze jest dekorowanieurządzanie łazienki w nowoczesnym nurcie.
poddasze
Wprowadził: urbaneapts

Kilka przydatnych porad dla właścicieli mieszkań, którzy chcą położyć płytki w swojej kuchni.

W kuchniach coraz bardziej popularnym sposobem wykończenia podłóg i ścian są różnego rodzaju kafelki i płytki. Po pierwsze są odporne na wodę i łatwe do utrzymywania w czystości, co ma duże znaczenie biorąc pod uwagę charakter pomieszczenia.
jasny salon

Która podłoga będzie najlepsza do Twojego pokoju dziennego?

Wiele polskich rodzin stoi na progu istotnej decyzji - dobór podłogi do salonu. Podłogowe panele, drewniany parkiet, a może płytki ceramiczne?


Która podłoga będzie najlepsza do Twojego pokoju dziennego?

Dobrze dopasowany surowiec na podłogę w salonie gwarantuje wiele lat spokoju.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.