Rachunki
Światło ledowe
Wprowadził: darkday
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Niesamowicie mocne będą oprawy led

Czy powiemy jak oszczędzić energię?
Każdy kocha obserwować, że jego opłaty za energię maleją dzięki czemu większa ilość pieniędzy pozostaje w ich kieszeni. Przez to warto się dopytać co wykonać, aby rzeczywiście to zużycie energii okazywało się być mniejsze i byśmy nie czuli wypływających pieniędzy jeśli zapalamy światło w jakimś pokoju.
drogi
Wprowadził: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co oznacza pojęcie inteligentny dom?

„Obniż rachunki. Zatroszcz się o środowisko. Wybierz komfort. Wybierz obiekt inteligentny.” Coraz nagminniej w mediach, w rozmowie z nabywcą pojawia się pojęcie obiektu inteligentnego, czyli jakiego?


Co oznacza pojęcie inteligentny dom?

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że dobry styl architektoniczny, interesujący układ przestrzenny to połowa powodzenia.
pompa ciepła
Wprowadził: NATEO
Treści źródłowe: NATEO

Czym są pompy ciepła i w którym miejscu znajdują zastosowanie? Czy warto zdecydować się na zainwestowanie w taką formę wykorzystywania energii?

Pompy ciepła są urządzeniami, jakie przez wykorzystanie energii produkują ciepło lub przeciwnie - schładzają. Mogą przykładowo wykorzystać temperaturę produktów będących w lodówce - pobrać z nich ciepło, przetworzyć energie żeby je schłodzić, a pobrane ciepło będzie oddane na zewnątrz urządzenia.
dom - portret
Wprowadził: Agência Brasília
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Stwórz miejsce na ziemi swoich marzeń

Zbudowanie domu to niełatwe zadanie. Każdy dom powinien mieć własny projekt według którego będzie on budowany. Możemy inspirować się gotowymi projektami albo wezwać do pomocy biuro projektowe.
wentylacja
Wprowadził: Reynaers Polska
Treści źródłowe: Reynaers Polska

Nie płać więcej za ogrzewanie budynku – zobacz, co możesz zmienić

Niejeden obywatel Polski myśli o swoim domu. Należy jednak przyznać, iż nie każdy jeden może sobie go wybudować. Działki budowlane nie są tanie. I nie ma znaczenia, czy dom miałby zostać wybudowany w wielkim mieście (Wrocławiu czy Lublinie), małym (Kalisz czy Kielce), czy kompletnie małej mieścinie.
stropy
Wprowadził: zeevveez
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dobre projekty domów są projekty domów energooszczędnych.

Energooszczędny dom to wyjście dla tych, którzy gotowi są zainwestować na początek nieco więcej funduszy i cierpliwie czekać, aż środki się zwrócą. Potem zaczną przynosić zyski. Prawda jest taka, że dom energooszczędny to dom przyszłości.


Dobre projekty domów są projekty domów energooszczędnych.

Jeżeli lubisz oszczędzać, dom energooszczędny jest stworzony dla ciebie.
Apartamentowiec
Wprowadził: MelisaTG
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zamierzasz kupić własne M? Wrocław jest miastem bardzo dobrym.

Obecnie bardzo dużo osób chce własnego mieszkania. Decyzja o zakupie bez wątpienia nie należy do łatwych. Tym bardziej, że wiąże się na ogół z koniecznością postanowienia w jakim miejscu chcemy żyć.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.