Charakter
fototapety do sypialni
Wprowadził: Bonsoni.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fototapeta podkreśla styl w mieszkaniu

Fototapety przeżywają drugą młodość. Takowe ozdoby ścian były modne w latach 90-tych. I teraz wracają. Jak za pomocą fototapety zaakcentować styl mieszkania?
Przedsiębiorstwa
Wprowadził: Maxime Guilbot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oświetlenie LED – w jakich pomieszczeniach sprawdza się najlepiej oraz dlaczego jest tak lubiane?

Oświetlenie ma wielkie znaczenie w każdym wnętrzu, niezależnie od jego charakteru. Na szczęście, współcześnie w polskich mieszkaniach widać coraz większe zrozumienie dla tej kwestii i Polacy nie boją się już stosować zaawansowanych rozwiązań, zamiast jednej charakterystycznej lampy pod sufitem
jadalnia
Wprowadził: outreachr.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak za pomocą mebli nadać mieszkaniu charakter?

Kiedy zastanawiamy się nad tym jak urządzić swoje mieszkanie, to należy zdawać sobie sprawę z tego, że nie tylko dopełnienia takowe jak zdjęcia lub figurki dają charakter danemu pomieszczeniu, lecz głównie powodują to meble. To one są widoczne na pierwszy rzut oka, to właśnie one pokrywają znaczną przestrzeń, a więc od ich dobrego zakupienia będzie zależało to, w jaki sposób będzie się przedstawiał nasz pokój.
Meble łazienkowe, Antado
Wprowadził: Antado
Treści źródłowe: Antado

Jakie szafki najlepiej sprawdzą się w łazience?

Remonty są wyjątkowo kosztowne, zwłaszcza gdy planujemy kompletnie zmienić wnętrze. Na nadzwyczaj duże wydatki musimy przygotować się, gdy chcemy odświeżyć łazienkę. Tutaj przydadzą się nowe płytki, armatura, a także meble, na jakie należy zwrócić dużą uwagę, jeżeli chcemy, by służyły nam przez długi czas.
patelnie żeliwne
Wprowadził: KERAMAG

Patelnie żeliwne

Żeliwo, to uznany od tysiącleci stop żelaza, węgla i innych komponentów. Im więcej w żeliwie żelaza i węgla, tym lepsza bywa jego jakość.


Patelnie żeliwne

Żeliwne naczynia wypala się w piaskowych modelach w bardzo wysokich temperaturach.


dywan do szkoły
Wprowadził: Windell Oskay
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Podstawowe informacje o zasadach użytkowania wykładzin i dywanów w placówkach edukacyjnych.

W placówkach szkolnych bardzo istotną rolę pełnią odpowiednio przygotowane podłogi. Dotyczy to zwłaszcza żłobków i przedszkoli, w jakich dzieci wiele czasu spędzają na kolanach.
mieszkanie
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czemu nie ma sensu spieszyć się z decyzją o remoncie generalnym, tylko dokładnie to przemyśleć? W jaki sposób możemy zaoszczędzić pieniądze?

Remont to z reguły dobry czas do tego, by przyjrzeć się dokładnie własnemu mieszkaniu. Gdy popatrzymy na to nasze lokum trochę z dystansu, to z pewnością stwierdzimy, iż nie wszystkie sprzęty wymagają całkowitej wymiany, czy też remontu generalnego. Na pewno możemy nie wydając tak ogromnej gotówki odmienić na lepsze wnętrze mieszkania. Jak to zrobić?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.