Charakter
fototapety do sypialni
Wprowadził: Bonsoni.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fototapeta podkreśla styl w mieszkaniu

Fototapeta przeżywa drugą młodość. Takowe ozdoby ścian modne były w latach 80-tych. A dzisiaj powracają. Jakim sposobem za pomocą fototapety podkreślić charakter mieszkania?
Przedsiębiorstwa
Wprowadził: Maxime Guilbot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oświetlenie LED – w jakich pomieszczeniach sprawdza się najlepiej oraz dlaczego jest tak lubiane?

Oświetlenie ma wielkie znaczenie w każdym wnętrzu, niezależnie od jego charakteru. Na szczęście, współcześnie w polskich mieszkaniach widać coraz większe zrozumienie dla tej kwestii i Polacy nie boją się już stosować zaawansowanych rozwiązań, zamiast jednej charakterystycznej lampy pod sufitem
jadalnia
Wprowadził: outreachr.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak za pomocą mebli nadać mieszkaniu charakter?

Kiedy zastanawiamy się nad tym jak urządzić własne mieszkanie, to musimy zdawać sobie sprawę z tego, iż nie tylko dopełnienia takie jak zdjęcia albo wazony nadają klimat danemu pomieszczeniu, lecz głównie powodują to meble. To one są widoczne na pierwszy rzut oka, to właśnie one zajmują największą przestrzeń, a więc od ich prawidłowego dobrania będzie zależało to, w jaki sposób będzie się przedstawiał nasz pokój.
Meble łazienkowe, Antado
Wprowadził: Antado
Treści źródłowe: Antado

Jakie szafki najlepiej sprawdzą się w łazience?

Remonty są wyjątkowo kosztowne, zwłaszcza gdy planujemy kompletnie zmienić wnętrze. Na nadzwyczaj duże wydatki musimy przygotować się, gdy chcemy odświeżyć łazienkę. Tutaj przydadzą się nowe płytki, armatura, a także meble, na jakie należy zwrócić dużą uwagę, jeżeli chcemy, by służyły nam przez długi czas.
patelnie żeliwne
Wprowadził: KERAMAG

Patelnie żeliwne

Żeliwo, to znany od wielu lat stop żelaza, węgla i różnych pierwiastków. Im więcej w żeliwie żelaza i węgla, tym lepsza bywa jego jakość.


Patelnie żeliwne

Żeliwne naczynia sterylizuje się w piaskowych formach w bardzo wysokich temperaturach.


dywan do szkoły
Wprowadził: Windell Oskay
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Podstawowe informacje o zasadach użytkowania wykładzin i dywanów w placówkach edukacyjnych.

W placówkach szkolnych bardzo istotną rolę pełnią odpowiednio przygotowane podłogi. Dotyczy to zwłaszcza żłobków i przedszkoli, w jakich dzieci wiele czasu spędzają na kolanach.
mieszkanie
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czemu nie ma sensu spieszyć się z decyzją o remoncie generalnym, tylko dokładnie to przemyśleć? W jaki sposób możemy zaoszczędzić pieniądze?

Remont to z reguły dobry czas do tego, by przyjrzeć się dokładnie własnemu mieszkaniu. Gdy popatrzymy na to nasze lokum trochę z dystansu, to z pewnością stwierdzimy, iż nie wszystkie sprzęty wymagają całkowitej wymiany, czy też remontu generalnego. Na pewno możemy nie wydając tak ogromnej gotówki odmienić na lepsze wnętrze mieszkania. Jak to zrobić?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.