Oświetlenie
tynk dekoracyjny
Wprowadził: Sigma
Treści źródłowe: http://echopr.pl/PRASA/sigmulto_stucco.jpg

Na budowie: tynki, ściany i posadzki

Każdy, poszukujący pomysłu na swój wymarzony projekt domu, wynajdzie coś dla siebie.
Łazienka
Wprowadził: Carl Mattone
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób idealnie urządzić łazienkę?

Łazienka jest równie istotnym pomieszczeniem w mieszkaniu, co salon oraz kuchnia. To tutaj szykujemy się rano do wyjścia, jak również odpoczywamy relaksując się w wannie bądź wybijamy się ze zmęczenia biorąc chłodny prysznic. Dlatego musi być skrupulatnie urządzona i dopracowana w każdym detalu. Jak zatem doskonale zaaranżować łazienkę?
Firanki dla dzieci
Wprowadził: tapetenpics
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aranżacja pokoju dziecka

Aranżacja pokoju dziecinnego powinna pobudzać wyobraźnię dziecka, a równocześnie go nie przytłaczać. Pokoje dla dzieci to niezwykle wdzięczny temat. W naszych mieszkaniach urządzamy pokoje dziecięce częściej aniżeli inne pomieszczenia. Dzieciaki bowiem szybko rosną, a pomieszczenia wymagają ponownie dopasowania do wieku jak też zainteresowań pociech.
Oryginalna lampa
Wprowadził: www.LampYY.pl

Katalogi z propozycjami oświetlenia dzięki jakim można będzie wybierać maksymalnie eleganckie modele lamp.

Udostępnione w sklepach, jak i w sieci katalogi z propozycjami oświetlenia dzięki którym można będzie wybierać stuprocentowo luksusowe modele lamp mają do zaoferowania wiele propozycji. Szczególnie, że w projekcie wszystkich lamp wykorzystuje się nowe trendy odnośnie oświetlenia. Dlatego, jeśli komukolwiek zależy na tym, żeby mieć oświetlenie wysokiej jakości to musi w pierwszej kolejności przyglądać się właśnie tym propozycjom. Tam znajdzie się ciekawe pomysły.
lampy
Wprowadził: Sam Howzit
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Lampy wiszące - dobre rozwiązanie do obszernych pokoi

W dzisiejszych czasach urządzenie domu ma wyjątkowo duże znaczenie i ogromnie oddziałuje na wygodę życia. Dla każdego człowieka ważne jest, żeby w swoim mieszkaniu czuł się miło i mógł z przyjemnością spędzać w tym miejscu czas. Niezmiernie ogromną funkcję mają tu detale i elementy, o których nie myślimy w pierwszej kolejności.
Oświetlenie w Twoim domu
Wprowadził: Elneo
Treści źródłowe: Elneo

Gdzie warto zakładać oprawy podłogowe z diodami LED

Ciekawe i niebanalne oświetlenie to coś, o co z pewnością warto się starać. Czasami wybranie czegoś naprawdę oryginalnego i interesującego potrafi bardzo wpływać na estetykę wnętrza – zarówno w domu jak i w ogrodzie, przestrzeni biurowej, a także pubach lub innych lokalach. Współcześnie bardzo ciekawym rozwiązaniem jest współczesne oświetlenie podłogowe – za pomocą wyjątkowych wbudowanych lamp i opraw można osiągnąć niesamowite rezultaty w postaci przykładowo różnobarwnych świateł, które – w zależności od potrzeb – mogą oświetlać wnętrza łagodnie albo przez kontrastowe pasma.
dioda led
Wprowadził: unbekannt270
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Profile LED – niezwykłe źródło światła w naszych pomieszczeniach

Od dawna rewolucją w oświetleniu są światła określane jako LED. Są to nie tylko oszczędzające energię źródła światła, ale źródła, które dają ogrom możliwości urządzenia wnętrz.
taśma led
Wprowadził: SparkFun Electronics
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Atrakcyjne używanie profili led - sprawdź, gdzie się to przyda

Istotnym aspektem przy doborze źródła światła jest bezpieczeństwo. Oświetlenie LED nie grzeje się nawet po bardzo długim czasie świecenia. Kluczową wartością światła LED jest jego energooszczędny i ekologiczny zakres. LED w odróżnieniu do żarówek tradycyjnych nie zawierają rtęci, oprócz tego, dzięki nim zdołamy w dużym stopniu zmniejszyć rachunki za zużycie energii elektrycznej. Wielką zaletą oświetlenia LED jest duży wybór barw światła. Nie ma potrzeby aplikowania kolejnych filtrów, by otrzymać wyselekcjonowaną barwę. Zabarwienie świecenia jest uzależniony od surowca, z jakiego zbudowany jest półprzewodnik. Dlatego że światło przekazywane poprzez diodę LED posiada niezwykle mały zasięg promieniowania, jego barwa jest bardzo nasycona.
led
Wprowadził: BRITOP Lighting
Treści źródłowe: BRITOP Lighting

Jak poprawnie oświetlić salon

Nie ma w mieszkaniu drugiego wnętrza, jakie nastręczałoby tak różnego oświetlenia, jak pokój dzienny. Wykorzystujemy tu wszystkie rodzaje lamp: lampy sufitowe, stołowe jak też kinkiety i taśmy LED. Światło musi być w taki sposób zaprojektowane, ażeby niezależnie można było używać różnych źródeł światła. Jedne wyłączać, pozostałe włączać. Oświetlenie salonu musi spełniać trzy role: przede wszystkim - doskonale oświetlać, a więc rozjaśniać całe pomieszczenie jak też precyzyjnie doświetlać pojedyncze strefy. Po drugie – ozdabiać, czyli budować nastrój. Po trzecie akcentować niektóre fragmenty wyposażenia, przykładowo rzucać światło na obraz.
Pokój nocą
Wprowadził: young shanahan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Lampy nocne – komfortowe rozwiązanie, które daje nam szansę na odprężenie się w łóżku

Wieczór jest porą dnia, która większości z nas kojarzy się szczególnie dobrze. Mowa tutaj po pierwsze o takich klientach, którzy lubią spać jak również wypoczywać w łóżku. Obydwie czynności kojarzą się bowiem z relaksem, a więc stanem, w którym unikamy pośpiechu, a także myślimy o bardziej przyjemnych zagadnieniach.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.