Oświetlenie
Lampka nocna
Wprowadził: Milán Auman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aranżacje mieszkań - oświetlenie

Aranżacje wnętrz to także oświetlenie, nadzwyczaj istotny aspekt projektu. Światło stwarza klimat mieszkania. Przy jego pomocy odpowiednio modulujemy przestrzeń. Odpowiednie wykorzystanie światła dopomaga tuszować deficyty pomieszczeń, powiększać niskie pomieszczenia jak też rozszerzać wąskie.
włączona lampa z wyróżniająca się żarówką
Wprowadził: Faruk Ateş
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przeróżne odmiany lamp

Dobre oświetlenie posiada bardzo ważną rolę na co dzień. Podstawowe jest z całą pewnością światło słońca, które towarzyszy człowiekowi w Dzień. Niejednokrotnie jednak jest niewystarczające, szczególnie w niektórych miejscach. Ponadto po zmroku sztuczne źródła oświetlenia są niezbędne. Dzieje się tak w szczególności w miesiącach zimowych, gdy słońce zachodzi już po południu.
Lampy podłogowe
Wprowadził: Carodean Road Designs
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak za małe pieniądze kupić oświetlenie do mieszkalnych wnętrz, aby mogły one wyglądać pięknie i majestatycznie

W prywatnym domu spędzamy bardzo dużo czasu, zatem życzymy sobie, aby jego wnętrze było stylowo wyposażone. Najczęściej wkładamy wiele wysiłku, by pokoje były nie tylko ładne i posprzątane, ale by na sofach czy krzesłach komfortowo się siedziało - przecież do domu przychodzimy po ośmiogodzinnym dniu pracy, zatem w tym miejscu odpoczywamy i spędzamy czas z najbliższymi.
oświetlenie ledowe
Wprowadził: Peter Corbett
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oryginalne oświetlenie, jakie wpłynie na aurę w niejednym domu.

Większość osób odwiedzających sklepów z lampami decyduje się na nowoczesne oświetlenie, które może wpłynąć na aurę w każdym mieszkaniu. Są to tego typu modele lamp po jakich należy oczekiwać większej oryginalności. A co nie bez znaczenia, w dalszym ciągu utrzymują posiadane funkcje.
oświetlenie w kuchni
Wprowadził: osseous
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

O tym jak nabyć fachowe oświetlenie do kuchni

Oświetlenie kuchenne, to niesamowicie istotny element, dlatego że musi ono gwarantować dogodne warunki wszelkim osobom, jakie będą korzystać z różnorakich narzędzi kuchennych. Kuchnia to jedno z najistotniejszych pomieszczeń w każdym domu, bo tam przygotowywane są wszystkie potrawy i osoby zajmujące się tymi czynności, spędzają w niej bardzo dużo czasu każdego dnia. Dobre oświetlenie kuchni, wpływa na znakomity komfort pracy, bo na wszystko jest szansa wtedy mieć podgląd, a osoba przeprowadzająca wszelkie prace, po prostu ma możliwość czuć się w tym miejscu komfortowo.
oświetlenie

W jaki sposób dobierać oświetlenie, aby pełniło swoją istotną rolę? O jakich rzeczach należy pamiętać?

Ciężko wyobrazić sobie mieszkanie bez odpowiedniego oświetlenia. Tak naprawdę trudno funkcjonować gdziekolwiek nie mając dostępu do dobrego światła. Można sobie w ten sposób żyć jakiś czas, gdy brak jest światła (bo jest na przykład burza), lecz na dłuższy czas jest to niemożliwe. Jest to nieznośne w każdym wymiarze. Nie dość, że nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować, to przy tym traci na tym nasz stan zdrowia i życie towarzyskie.
Ledowe lampki
Wprowadził: Guilhem Vellut
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najlepsze ledowe rozwiązania

Dziś dobrze wiemy, że niesamowicie ważne są ekologiczne rozwiązania. Nie można po prostu patrzeć obojętnie na rzeczy, które niszczą naszą planetę. Zrozumieliśmy, że skoro można robić coś ze zmniejszoną szkodiwością dla ziemi, a przy okazji dla samych siebie, to próbujemy z takowych rozwiązań korzystać.
sypialnia
Wprowadził: Our House OM10
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rola światła w pokojach. Vademecum rozjaśniania pomieszczeń.

Współcześnie światło nie służy wyłącznie zadaniom funkcjonalnym i nie oświetla zacienionych partii mieszkania. Obecnie można dzięki światłu optycznie powiększyć pomieszczenia czy też stworzyć je bardziej ozdobnymi. Właściwie rozplanowane oświetlenie może poprawić fatalne proporcje mieszkania – zniżyć wysoki sufit albo poszerzyć wąski pokój. Co więcej, nietypowe wzornictwo lamp zapewnia ciekawy efekt dekoracyjny. Trzeba jednak mieć na uwadze, iż każdy pokój pełni inną rolę, więc wybór oświetlenia musi być dopasowany do nich indywidualnie.
meble biurowe
Wprowadził: Thomás
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Współczesne oświetlenie domowe - zobacz

Oświetlenie stanowi bardzo ważny element aranżacji w niejednym domu. W aktualnych czasach, poza klasycznymi rodzajami oświetlenia proponowane są również nowoczesne formy oświetlenia, takie jak oświetlenie kuchenne podszafkowe, piękne lampy kryształowe bądź lampy do przedpokoju.
żyrandol w dużym pokoju
Wprowadził: Nacho
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co zrobić, by prawidłowo oświetlić własną kuchnię?

Zapewne owy artykuł będzie przede wszystkim czytany przez panie. Cóż, to chyba w zupełności typowe, że to właśnie w największej mierze kobiety interesują się takimi kwestiami. Pewnie któraś z feministek może powiedzieć, iż to twierdzenie jest przesadnie seksistowskie.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.