Inspektor, który będzie nadzorował daną budowę jest na pewno potrzebny, zwłaszcza wówczas, gdy inwestycja jest kosztowna

…A my nie mamy stu procentowej pewności, co do umiejętności ekipy budowlanej, którą wynajęliśmy
Jeśli chodzi o budowę domu nie potrzebujemy znać się – i bardzo często faktycznie się nie znamy – na tym, jak po kolei winny przebiegać poszczególne prace, jakiego typu w ogóle powinny być to prace, czy kiedy brać się za poszczególne z nich.

Dobrze natomiast mieć pewność, że ogólny plan domu, jaki sobie wymyśliliśmy, rzeczywiście będzie zrealizowany. W tym celu warto zadbać o nadzór inwestorski Wrocław.
Tego rodzaju specjalista, jak inwestor zastępczy Wrocław ma dopilnować tego, by finalnie projekt został wykonany w stu procentach. Taka osoba kontroluje kierownika budowy i sprawuje nadzór nad tym, żeby inwestycja odbywała się zgodnie z potrzebami inwestora. Inwestor zastępczy, ma zastępować inwestora, a więc jest niejako jego przedstawicielem na budowie, dba o interesy klienta i o to, aby wszystko przebiegało zgodnie z założeniami, zarazem jeśli rozchodzi się o sprawy techniczne, jak i finansowe – nadzory inwestorskie we Wrocławiu.
bloczki

Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com
Rzecz jasna wynajęcie inwestora, wiąże się z kolejnymi kosztami, jednakże w przypadku większych inwestycji jest to ekspert bardzo pomocny, który może przypilnować wszystko za nas. Jego obecność na placu budowy, może pozwolić wyeliminować w przyszłości konieczność dokonywania najróżniejszych poprawek, co wiąże się z potrzebą zaopatrzenia w nowe materiały i kolejne poniesione koszty – prime project.

Jeżeli zatem chcielibyśmy być pewni, że firma budowlana, jaką najęliśmy faktycznie zrealizuje plan budowy domu po naszej myśli, zatrudnijmy także inspektora, który będzie to nadzorował.