Wanna
wanny
Wprowadził: HarshLight
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób znaleźć idealną wannę?

Firmy oferujące wanny mają pełen wachlarz propozycji tego rodzaju artykułu. Dlatego też wybór nie powinien być trudny, ale istotne jest to, aby był przemyślany, ponieważ Wanna bardzo często jest w centrum łazienki.


W jaki sposób znaleźć idealną wannę?

Producenci oferują wanny o zróżnicowanym kształcie, rozmiarach i naturalnie o różnej stylistyce.
Wanna
Wprowadził: KALDEWEI
Treści źródłowe: KALDEWEI

Toaleta z oknem - aranżacja wnętrza.

Jeżeli mamy okno w łazience, projekt zagospodarowania powinien przewidywać taki układ urządzeń sanitarnych, aby pozostawić do nich odpowiedni dostęp. Tymczasem w małych toaletach często pozostają one w konflikcie z oknem. Oświetlona dziennym światłem i oprócz tego wentylowana – taka jest łazienka z oknem o stosownej wielkości i we właściwym miejscu. Niestety często przy planowaniu aranżacji, nie pamięta się o kluczowych zasadach projektowania wnętrz i zdarza się np., że zastawia się okno w toalecie - kabiną.
łazienka
Wprowadził: Soudal
Treści źródłowe: Soudal

Jesteś zmuszony rozpocząć remont w swej łazience? Zobacz, gdzie zakupić wyposażenie i niezbędne materiały

Remont łazienki – to zdanie, którego mnóstwo ludzi nie lubi słyszeć. Raz - to częstokroć spory wydatek pieniędzy. Po drugie – czas i wysiłek włożone w samodzielne działania są nie do wycenienia. Co by jednak nie twierdzić, czasami zdarza się tak, że remont należy zrobić. Bez względu, czy się tego pragnie czy nie. Trzeba to zrobić przemyślanie, by po czasie z dumą patrzeć na swą nowiutką łazienkę.
Meble łazienkowe
Wprowadził: Carl Mattone
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aranżacja niewielkiej umywalni

Malutka umywalnia stanowi zawsze duże wyzwanie dla kogoś, kto pragnie ją urządzić w sposób funkcjonalny, a zarazem miły dla oczu. Dwa podstawowe problemy związane z podobnym wnętrzem to kwestia zmieszczenia wszystkich niezbędnych urządzeń oraz optyczne powiększenie pomieszczenia. Nie możemy ich jednak rozpatrywać w oderwaniu od siebie.
aranżacja łazienki w jasnych kolorach
Wprowadził: Mikhail Golub
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zaprojektować dobrze łazienkę

Aranżacja wnętrz to sztuka, jaka wymaga opanowania kilku podstawowych reguł. Podczas remontu łazienki potrzeba zatroszczyć się o niezwykle dużą liczbę kwestii, takich jak idealny dobór wszelkich urządzeń, kafelek lub instalacji sanitarnych. Wychodząc na wprost różnorodnych pragnień nabywców, sporo przedsiębiorstw i samych dekoratorów wnętrz stawia dziś na różnorodność, użyteczność oraz design wszystkich sprzedawanych przez nie produktów doskonale pasujących do łazienki czy sypialni.
łazienka
Wprowadził: DEANTE
Treści źródłowe: DEANTE

W jaki sposób odmieniły się łazienki na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat

Pamiętam do dziś łazienkę mojej babuni zamieszkującej na wsi. Łazienkę, ponieważ ubikację w kształcie drewnianego sześcianu z wyciętym sercem w drzwiach babunia miała na zewnątrz. A łazienka? Umywalnię tworzył wyodrębniony kąt w całkiem dużej kuchni, osłonięty zasłoną. W kąciku ustawiony był zestaw stelaż z miską, obok gliniany dzbanek, który służył do nalewania wody w miednicę. Woda zimna, częstokroć prosto ze studzienki.
elegancja
Wprowadził: InsideLab
Treści źródłowe: InsideLab

Udekoruj własną łazienkę z pomysłem

Każdy, kto kupuje nowe mieszkanie, powinien przed przeprowadzką dodatkowo je urządzić. Nie każdemu szybko idzie projektowanie od podstaw po kolei każdego pomieszczenia.
kupić
Wprowadził: Gwydion M. Williams
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kup armaturę łazienkową najwyższej próby

Wielu z nas niekiedy jest zmuszony zrobić kapitalny remont w swojej łazience. Kafelki wyszły z mody, Wanna zszarzała, a meble zwilgotniały. Jeśli sam stoisz przed wyzwaniem tego rodzaju, musisz głównie zastanowić się, jakie elementy armatury sanitarnej będą ci niezbędne, oraz która marka będzie najlepsza.


Kup armaturę łazienkową najwyższej próby

Ostatnio coraz popularniejsze jest dekorowanieurządzanie łazienki w nowoczesnym nurcie.
Turkusowa dekoracja do kuchni
Wprowadził: decoratrice mariage festidomi
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Turkusowa kuchnia z jadalnią - czy warto poprawić design swojej kuchni?

Po zakupie mieszkanka bądź domku dwa obowiązkowe lokale do urządzenia i wykończenia to kuchnia i łazienka. Zdecydowanie bez nich nic nie zrobimy. Salon i mniejszy pokój można umeblować później, podczas mieszkania. Kuchnia jest najdroższym pomieszczeniem w każdym domu.
Żarówki LED
Wprowadził: US CPSC
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy zmiana domu to wymiana obecnego życia? Przygotowanie przeprowadzki to źródło dalszego sukcesu.

Wyprowadzka do nowego mieszkania wzbudza wiele emocji. Pozostawiamy wspomnienia, rutynę oraz tworzymy inne. Jak się urządzić by znów było przytulnie?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.