Sprawdź najdroższe rozwiązania dla pomieszczeń.

Gdy zastanawiasz się nad tym jak może wyglądać twój wyśniony pokój, od razu przed oczami przesuwają Ci się wszelkie rodzaje mebli. Ich unikatowe zestawienie, potrafi dać ciekawe efekty. Wystarczy puścić wodze wyobraźni, aby z normalnych rzeczy, stworzyć zupełnie nową jakość.

wnętrze

Autor: Leo Torri
Źródło: DuPont™ Corian®

Takie oryginalne meble (dostępne tu) mogą na długo cieszyć nawet najbardziej wymagający gust. Nasze pokoje, bez względu na to czy to dom, czy biuro, mogą przy pomocy niewielkich nakładów, otrzymają drugie życie.

W jaki sposób dojść do takich efektów? Wystarczy poświęcić troszkę czasu, odrobina zapału, jakieś drobne na materiały i a do tego plan działania. Na początku sprawdźmy stan naszych mebli. Jeśli nasze krzesła szafki, które mają obdrapane nogi może trzeba pomyśleć o ich odświeżeniu. Nowe barwy mogą stanowić idealny wstęp do kolejnych zmian, a np. pastelowa szafa, złoty stół będą z pewnością oryginalnie prezentować się na tle innych mebli. Inną kwestię stanowią ściany. Na nich najwcześniej znać upływ czasu. Jeśli znudziły nam się monotonne kolory, to może warto wprowadzić w nie troszkę życia.

meble

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com

Fajnym motywem są szablony, które można dostać w dużej ilości sklepów z elementami zdobiącymi. Zestawione ze sobą w każdy praktycznie sposób, tworzą np. kompozycje kwiatowe lub etniczne. Praktykowanym rozwiązaniem są fototapety. Do kosza można włożyć stare zdjęcia widoczków, które bardziej szpeciły niż ubogacały ściany. Dziś możemy kupić tapetę na praktycznie każdy temat. Ich wykonanie jest praktycznie idealne.

Ta świeża publikacja (http://www.sklepbdkoncept.pl/) na pewno Cię zaintryguje, gdyż jest w niej przedstawione istotnie wiele interesujących informacji na ten tu temat.

Prawie zawsze dodatek w postaci takiej fototapety potrafi zdziałać wiele.

Jeżeli jednak lubimy taki jaki mamy wygląd naszych ścian, skupmy się na meblach. Dzięki właściwemu wyborowi elementów naszego wyposażenia, będziemy cieszyć się widokiem naszego zmienionego mieszkania przez dalsze lata. Doskonałym miejscem do szukania oryginalnych mebli są targi staroci. Możliwości jest wiele, dlatego zastanówmy się, jaki cel pragniemy osiągnąć i zmierzajmy do niego. W sklepach znajdziemy tak dużo odpowiednich narzędzi do tego, że z pewnością każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , , ,