Korzystne kontrasty we wnętrzu – uzyskane za pomocą nietypowego wyposażenia

Aranżację wykorzystującą kontrasty można wykreować nie tylko za pośrednictwem kolorów, ale również łącząc różne nurty stylistyczne wywodzące się z chronologicznie odległych epok, czy dalekich od siebie kultur.
Połączenie tradycyjnych czy barokowych elementów z minimalizmem, będącym domeną obecnych czasów może poskutkować zaskakującym, ale oryginalnym i stylowym rezultatem.

Podobnie stanie się np.

Jeśli chcesz zbadać niniejszą problematykę dokładniej, kliknij ten odnośnik, gdyż znajdziesz więcej porad w witrynie (https://rolety123.pl/bemowo-oferta-rolety-plisy-moskitiery/), którą Ci sugerujemy.

w przypadku ożywienia surowych pomieszczeń w duchu industrialnym elementami właściwymi dla wyrafinowanego nurtu glamour bądź kunsztownego art deco. Interesujący efekt osiągniemy także wprowadzając do pomieszczenia meble indonezyjskie. To wyjątkowe wyposażenie sprzedawane jest głównie za pośrednictwem stron online i wyspecjalizowanych w tej stylistyce sklepów meblowych. Jeśli chodzi o meble indonezyjskie wybrać możemy między innymi solidne komody i stoliki kawowe, których oryginalna dostojność znakomicie kontrastuje z minimalistycznym wyposażeniem salonu czy sypialni. Chodź tutaj idź na tutaj.

Okno Standard 92

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa
poduszki

Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Stosując tego rodzaju zabiegi wnętrzarskie powinno się w mieszkaniu zastosować kilka komponentów z danej stylistyki, na przykład jeżeli w naszej sypialni zagości akcent indonezyjski w postaci nocnego stolika, to najlepiej gdy w innym pomieszczeniu znajdą się obiekty odnoszące do niego estetycznie, takie jak blaty Suar. Dzięki temu uda nam się osiągnąć spójne wnętrze, pomimo intrygujących kontrastów.

Ważne, aby całość była dobrze przemyślana, jak również pamiętajmy, aby nie zagalopować się z ilością rzucającego się w oczy wyposażenia. Blaty Suar (www) mogą stanowić najważniejszą dekorację dane pomieszczenia, a to za sprawą wyjątkowości surowca oraz zachowania nieregularnej linii.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,