Remont
oświetlenie mieszkania

W jaki sposób właściwie dobrać oświetlenie do naszego miejsca zamieszkania?

Uniwersalnie wiadomo, że przeprowadzenie jakichkolwiek działań remontowych to niezmiernie karkołomne zadanie, z którym przychodzi się na mierzyć. Niestety, na rezultat czasu nasze mieszkania tracą wyjątkowo wiele swoich walorów wizualnych, w związku z tym naszym naczelnym priorytetem okazuje się być ich przywrócenie. Liczba elementów, o jakie będziemy musieli w tym przypadku zadbać może w szeregu przypadków wydawać się nam do nie do pokonania, w następstwie tego warto wyposażyć się w duże pokłady cierpliwości.
Malowanie
Wprowadził: Lakma Term
Treści źródłowe: Lakma Term

Malowanie ścian – w jaki sposób dziśwybrać najbardziej pasujący kolor i rodzaj efektu dekoracyjnego?

Kolor ścian to jeden z najważniejszych elementów remontu. Dzisiaj na rynkudostępny jest bardzo szeroki asortyment farb i efektów dekoracyjnych w różnych barwach czy sposobach wykończenia, wobec tego niezależnie od własnych oczekiwań, każda osoba będzie mogła odszukać najbardziej satysfakcjonujące dla siebie rozwiązanie. Jakie farby i efekt dekoracyjny są faktycznie warte uwagi? Czym należy się kierować kupując konkretny produkt?
salon
Wprowadził: Aleksey Gnilenkov
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowe kolory ścian to sposób na to, żeby ożywić każde wnętrze!

Jeśli zastanawiamy się nad tym, z jakiego powodu w naszym domu wciąż jest ponuro, a my sami nie do końca dobrze się w nim czujemy, to być może pora zacząć wprowadzić w nim jakieś zmiany. Z pewnością mieszkając w jednym miejscu przez dłuższy czas przyzwyczailiśmy się do naszych wnętrz. To samo rozstawienie mebli, te same kolory ścian… Jeżeli rzeczywiście zależy nam na tym, aby zmienić wizerunek naszego domu czy też mieszkania, to musimy mieć pomysł, jak to zrobić. Samo nasze narzekanie niewiele da. Okazuje się natomiast, że niedużym kosztem można faktycznie efektownie odmienić przestrzeń, w jakiej codziennie się budzimy, w jakiej jemy posiłki, celebrujemy spędzone razem chwile, w jakiej po prostu żyjemy. Tą metodą na polepszenie wyglądu pomieszczeń jest pomalowanie ścian. Nowa kolorystyka ścian to sposób na to, aby ożywić każde pomieszczenie. Nie czekajmy zatem, łapmy pędzel w dłoń i do dzieła!
piękny salon
Wprowadził: gamene
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Masz w planie zmianę aranżacji swojego salonu? Dowiedz się, jak zakupić właściwe umeblowanie

Salon to jedno z najbardziej reprezentatywnych miejsc w naszym domu, dlatego dbamy o niego w niezrównany sposób. Troszczymy się, by każdego dnia panował w nim względny porządek, ponieważ nigdy nie możemy mieć pewności, kto do nas wpadnie – sąsiadka z odwiedzinami lub siostra, która wpadła załatwić sprawy w urzędzie, przy okazji z kolei chciała rozeznać się, co u ciebie słychać.
Taśma samoprzylepna
Wprowadził: Wienerberger
Treści źródłowe: Wienerberger

Taśma klejąca z nadrukiem – najbardziej uniwersalny produkt, który posiada właściwie każdy człowiek w swoim mieszkaniu.

W współczesnych czasach istnieje wiele przedmiotów, które mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Są one dla jednostek, czymś zwyczajnym i naturalnym, gdyż większości z nich zdaje się jakby istniały od zawsze. Toteż rzeczy te nie są w żaden sposób doceniane aż do chwili, kiedy są niezbędne a okazuje się, że nie ma ich w mieszkaniu. Wtenczas dopiero wychodzi, że nie idzie się bez nich obejść.
Pokój dziecka, kolekcja mebli Filo
Wprowadził: Pinio
Treści źródłowe: Pinio

Nabądź dodatki łazienkowe szczególnej jakości.

W dzisiejszych czasach, większość ludzi w kraju bardzo intensywnie korzysta z internetu. Pracujemy tam, odrabiamy lekcje, rozmawiamy ze znajomymi a także oglądamy filmy.
luksusowa łazienka
Treści źródłowe: flickr.com

Jak rozplanować remont mieszkania, aby wszystko poszło po naszej myśli.

Czasami z bólem w życiu przychodzi taki moment kiedy musimy rozplanować nasz czas na renowację naszego domu. Zwróćmyuwagę jednak, że najpierw należy poszukać takie tricki, by szybko i użytecznie odrobić swoją pracę.
małe mieszkanie
Wprowadził: Jeremy Levine
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Meble w orientalnym stylu - na ile urozmaicą każde pomieszczenia? Jak będą wyglądać w małym mieszkaniu?

Aranżacja domu to czynność, jaką lubi każda kobieta. Kupno mebli, firanek, dywanów, a nade wszystko słowo klucz – zakupy! Każdy ma jednakowoż inny gust, w związku z czym niełatwo jest mieć rozwiązanie wszechstronne. Przeprowadzając remont w mieszkaniu, zawsze należy kupić także umeblowanie. Wbrew wszystkiemu nie staje się to regułą, lecz reorganizacji domu nie dokonuje się co rok, w związku z tym trzeba wziąć się za większą inwestycję. Zazwyczaj wymiana mebli nie warunkuje remontu.
Jak urządzić dom lub mieszkanie
Wprowadził: Future PR
Treści źródłowe: Future PR

Drobne zmiany niczym remont

Żeby nadać naszemu domowi nowy charakter, nie musimy od razu porywać się na istotny remont. Wystarczy, jeżeli zastosujemy parę trików, które pomogą nam tanim kosztem znacząco odmienić jego obecny wygląd.
fotografie
Wprowadził: Bydgoskie Meble
Treści źródłowe: Bydgoskie Meble

Meble dla pociechy w kwestii szkoły

W życiu każdego rodzica oraz dziecka nadchodzi chwila, w której należy dokonać remontu i dużych zmian. Mowa tu szczególnie o zmianie wystroju w specyficznym kąciku dziecięcym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.