Remont
oświetlenie mieszkania

W jaki sposób właściwie dobrać oświetlenie do naszego miejsca zamieszkania?

Powszechnie wiadomo, że zrealizowanie jakichkolwiek działań remontowych to niezmiernie karkołomne zadanie, z którym przychodzi się na mierzyć. Na nieszczęście, na efekt czasu nasze mieszkania tracą wyjątkowo wiele swoich atutów wizualnych, w następstwie tego naszym głównym priorytetem okazuje się być ich odnowienie. Liczba szczegółów, o jakie będziemy musieli w tym przypadku zadbać może w wielu przypadkach wydawać się nam do nie do pokonania, skutkiem tego należy uzbroić się w spore pokłady cierpliwości.
Malowanie
Wprowadził: Lakma Term
Treści źródłowe: Lakma Term

Malowanie ścian – w jaki sposób dziśwybrać najbardziej pasujący kolor i rodzaj efektu dekoracyjnego?

Kolor ścian to jeden z najistotniejszych elementów remontu. Dziś na rynkuoferowany jest naprawdę bogaty wachlarz farb i efektów dekoracyjnych w różnych kolorach czy sposobach wykończenia, toteż niezależnie od własnych oczekiwań, każda osoba będzie mogła znaleźć najbardziej odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Jakie farby i efekt dekoracyjny są naprawdę warte uwagi? Czym należy się kierować wybierając konkretny produkt?
salon
Wprowadził: Aleksey Gnilenkov
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowe kolory ścian to sposób na to, żeby ożywić każde wnętrze!

Jeżeli zastanawiamy się nad tym, dlaczego w naszym domu stale jest ponuro, w związku z czym nie do końca dobrze nam się w nim mieszka, to być może czas zacząć wprowadzić w nim pozytywne zmiany. Na pewno mieszkając w jednym miejscu przez dłuższy czas przyzwyczailiśmy się do naszych wnętrz. To samo rozstawienie mebli, ta sama kolorystyka ścian… Jeżeli naprawdę zależy nam na tym, by zmienić wizerunek naszego domu czy też mieszkania, to musimy wpaść na pomysł, jak to zrobić. Samo nasze narzekanie niczego nie zmieni. Okazuje się jednak, że niewielkim kosztem można rzeczywiście efektownie zaaranżować przestrzeń, w jakiej codziennie się budzimy, w jakiej jemy posiłki, celebrujemy spędzone razem chwile, w jakiej po prostu żyjemy. Tą metodą na uatrakcyjnienie wyglądu pomieszczeń jest malowanie ścian. Nowe kolory ścian to sposób na to, aby ożywić każde pomieszczenie. Nie więc dłużej, chwyćmy pędzel w dłoń i do dzieła!
piękny salon
Wprowadził: gamene
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Masz w planie zmianę aranżacji swojego salonu? Dowiedz się, jak zakupić właściwe umeblowanie

Salon to jedno z najbardziej reprezentatywnych miejsc w naszym domu, dlatego zabiegamy o niego w nadzwyczajny sposób. Troszczymy się, by na co dzień panował w nim nośny porządek, gdyż nigdy nie wiadomo, kto do nas wpadnie – sąsiadka z odwiedzinami lub siostra, jaka przyjechała załatwić sprawy w urzędzie, przy okazji zaś chciała zorientować się, co u ciebie słychać.
Taśma samoprzylepna
Wprowadził: Wienerberger
Treści źródłowe: Wienerberger

Taśma klejąca z nadrukiem – najbardziej uniwersalny produkt, który posiada właściwie każdy człowiek w swoim mieszkaniu.

W aktualnych czasach jest wiele rzeczy, które mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Są one dla obywateli, czymś zwyczajnym i naturalnym, gdyż większości z nich wydaje się jakby istniały od zawsze. Dlatego też przedmioty te nie są w żaden sposób doceniane aż do sytuacji, kiedy są bardzo potrzebne a okazuje się, że nie ma ich w mieszkaniu. Wtenczas dopiero okazuje się, że nie idzie się bez nich obejść.
Pokój dziecka, kolekcja mebli Filo
Wprowadził: Pinio
Treści źródłowe: Pinio

Nabądź dodatki łazienkowe szczególnej jakości.

W dzisiejszych czasach, sporo osób w Polsce niezwykle intensywnie korzysta z internetu. Pracujemy tam, odrabiamy lekcje, rozmawiamy z przyjaciółmi a także oglądamy seriale.
luksusowa łazienka
Treści źródłowe: flickr.com

Jak rozplanować remont mieszkania, aby wszystko poszło po naszej myśli.

Niestety w życiu przychodzi taki moment kiedy musimy rozplanować nasze cenne minuty na remont naszego domu. Zwróćmyuwagę jednak, że najpierw należy wyszukać takie wskazówki, by szybko i skutecznie wykonać swoją pracę.
małe mieszkanie
Wprowadził: Jeremy Levine
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Meble w orientalnym stylu - na ile urozmaicą każde pomieszczenia? Jak będą wyglądać w małym mieszkaniu?

Projektowanie domu to czynność, jaką lubi każda Pani domu. Zakup sprzętu AGD, firanek, paneli, a nade wszystko słowo najważniejsze – zakupy! Każdy ma jednak inny gust, w związku z czym ciężko jest wynaleźć rozwiązanie uniwersalne. Przeprowadzając remont w swoim pokoju, zawsze należy nabyć także meble. Naturalnie nie jest to regułą, lecz dekompozycji pokoju nie robi się zbyt często, dlatego należy wziąć pod uwagę większą inwestycję. Czasem wymiana mebli nie obliguje lokatora do remontu.
Jak urządzić dom lub mieszkanie
Wprowadził: Future PR
Treści źródłowe: Future PR

Drobne zmiany niczym remont

By nadać naszemu domowi nowy wygląd, nie musimy wnet zabierać się za całkowity remont. Wystarczy, jeżeli zastosujemy kilka trików, które pomogą nam niewielkim nakładem wydatków bardzo zmienić jego dotychczasowy wygląd.
fotografie
Wprowadził: Bydgoskie Meble
Treści źródłowe: Bydgoskie Meble

Meble dla pociechy w kwestii szkoły

W życiu każdego rodzica i pociechy przychodzi chwila, w której trzeba przeprowadzić remont i przekonać się do poważnych zmian. Mowa tu szczególnie o zmianie przedmiotów niezbędnych w każdym kąciku dziecięcym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.