Pomiary
Oświetlenie tunelu
Wprowadził: geir tønnessen
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Budowanie tuneli - ciekawa profesja wymagająca specjalistycznych umiejętności

Każdy kto w jakiś sposób zainteresował się budową zaznaczy, iż przed przystąpieniem do prac bada się konkretny grunt, sprawdza się naprawdę dokładnie z czego składa się gleba w tym miejscu. Pewnie że im głębiej mamy się dokopać, tym te wyliczenia powinny być dokładniejsze, a co się z tym łączy, należy wykonać je w paru, jeśli nawet nie w parunastu punktach, tak żeby posiadać gwarancję, iż budowa w tym miejscu jest całkowicie bezpieczna i niczym nie jest zagrożona.
spotkanie naukowe inżynierów
Wprowadził: Office of Naval Research
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Specjalistyczne usługi inżynierskie - jakie zagadnienia przydałoby się wiedzieć odnośnie tematu?

Obliczenia MES to skrót oznaczający obliczenia Metodą Elementów Skończonych. Jest to ostatnimi czasy co raz częściej wykorzystywane narzędzie stosowane obliczeniach inżynierskich. Główną możliwością, którą daje nam wykorzystanie tej metody jest możliwość przekształcenia zbioru równań różniczkowych, które opisują jakieś medium ciągłe na układ równań nieliniowych. Pierwsze wykorzystanie tego typu sposobu obliczeń datuje się na rok tysiąc dziewięćset czterdziesty szósty, w którym to powstał pierwszy komputer ENIAC.
firbau
Treści źródłowe: http://firbau.pl/

Pomiary, jakie pozwolą stwierdzić, czy na danym obszarze można budować nowoczesne obiekty.

Pomiary, jakie pozwalają stwierdzić, czy na konkretnym obszarze da się budować nowoczesne budynki są konieczne, jeśli faktycznie chce się mieć pewność, że wszystko jest zrobione wprost tak jak powinno.
sypialnia
Wprowadził: Steve Larkin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak kupić meble do swojego salonu czy sypialni, zalety salonów meblowych i niezależnych stolarzy.

Meble do pokojów i salonów są aktualnie sprzedawane w ogromnej ilości odmian. Kupujący mają do dyspozycji zarówno wyroby największych producentów z kraju, jacy mają swoje salony w praktycznie każdym dużym mieście, jak również niewielkich lokalnych stolarzy. Jeżeli ktoś szuka standardowych rozwiązań, bez konieczności przeróbek i modyfikacji, to zupełnie propozycja dużych firm meblowych będzie wystarczająca.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.