Fundament
Zapora drogowa

W jaki sposób postęp technologiczny bardzo ułatwił pracę pracownikom zatrudnionym w firmach budowlanych

Lata osiemdziesiąte śmiało można określić epoką betonu. Z tego prefabrykatu tworzono płyty na chodniki i mury ówczesnych dziesięciopiętrowców. Konstruktorzy tamtych dekad mieli jednak twardy orzech do zgryzienia, gdyż cały czas brakowało materiałów budowlanych, jak również nie mieli oni przecież dostępu do nowoczesnych technologii, które bywają znane dzisiejszym fachowcom albo architektom. Bodajże w najbardziej opłakanej sytuacji był zwykły Kowalski, który był zmuszony wznosić swój wymarzony dom parterowy niemalże własnymi rękoma.
gwarancja
Wprowadził: Tytan Professional
Treści źródłowe: Tytan Professional

Jak dobrać odpowiednie pokrycie dachu - polecane firmy na Dolnym Śląsku

Nie można ukryć, że spośród pojedynczych etapów budowy domu dach ma największe znaczenie. Istotne jest, aby struktura była porządna i przede wszystkim odporna na intensywne wiatry lub ulewy.
maszyna
Wprowadził: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zatroszcz się o ekologiczne ogrzanie lub schłodzenie domu

Jeżeli chcemy zbudować dom i mamy działkę, warto pomyśleć, gdzie inwestować, by później oszczędzić. Taką korzystną inwestycją są odwierty pod pompy cieplne.
link do strony
Wprowadził: Paul Pitman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Niezbędnik złotej rączki

Jesteś jednostką, dla jakiej składanie mebli, naprawa kapiącego kranu bądź zbudowanie karmnika dla ptaków to czysta radość? Jeżeli tak, poznaj kilka przydatnych narzędzi, które sprawią, że zabawa w „zrób to sam” będzie jeszcze przyjemniejsza.


żwir
Wprowadził: touch and see
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Posiadanie domu to dla sporego odsetka rodaków największe marzenie - jest to szansa posiadania własnego ogródka i uczucie swobody

Wiele naszych rodzin śni o swoim domu. Jedni pragną przeprowadzić się do swej posesji na emeryturę i wtedy stawiają dom na wsi, by mieć święty spokój.
inwestycje
Wprowadził: Startup Stock Photos
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Każda młoda osoba marzy o tym, aby mieć rodzinę oraz mieszkać w swoich czterech kątach

W naszym kraju w ostatnich latach mamy dosyć duży kłopot z mieszkaniami. Oczywiście, buduje się ich cała masa, ale młodym trudno jest już uzyskać na nie kredyt.


Każda młoda osoba marzy o tym, aby mieć rodzinę oraz mieszkać w swoich czterech kątach

W przeszłości banki udzielały kredyty na mieszkania, które czasami wynosiły 120% wartości nieruchomości.
jonnesway
Treści źródłowe: http://www.martex.com.pl/

Co to jest w rzeczywistości klej poliuretanowy, jakie okazują się być jego rodzaje i do jakiego celu mógłby być on użyty?

Czy wiesz, że najpopularniejszym typem kleju jest tak zwany klej konstrukcyjny, który mógłby wyróżniać się takimi właściwościami jak znaczna wytrzymałość na drgania, znaczna siła klejenia czy ogólna wytrzymałość.
Rusztowanie
Wprowadził: Trevor King
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Elementy wykończeniowe każdego budynku mieszkalnego, jakie to note bene są najistotniejsze.

Każdy, kto remontował dom bądź jest na etapie jego odbierania jest poinformowany świetnie o tym, że elementy wykończeniowe każdego bez wyjątku mieszkania są note bene najważniejsze. Dlatego rozsądnie jest się zdecydować wyłącznie na te, które pochodzą od szczególnie cenionych producentów.
domy mazańcowice
Wprowadził: POL-SKONE
Treści źródłowe: POL-SKONE

Jak kupić nowy dom - przewodnik

W wypadku kupna nowego budynku najważniejsze jest znalezienie szczegółowej odpowiedzi na dwa fundamentalne pytania: co kupujemy oraz od kogo.


Jak kupić nowy dom - przewodnik

Badając oferty deweloperów , mamy przede wszystkim do czynienia z planami budowy osiedla, w ramach którego powstanie ów jeden konkretny domek.
selfie - dom
Wprowadził: Donostia/San Sebastian 2016
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Skuteczne metody wzmacniania oraz zagęszczania gruntów

Masywne oraz mocne fundamenty są podstawą wszelkiego solidnie wybudowanego domu. Niemniej, by móc zbudować fundament, trzeba uprzednio zbadać grunt. Sporo firm zajmuje się dzisiaj fachowym badaniem gruntu za sprawą różnorodnych maszyn, technik oraz urządzeń. Poniektóre grunty zdołają być zbyt grząskie i słabe, w takim przypadku wypada zadbać o jego profesjonalne wzmocnienie lub zagęszczenie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.