Fundament
Zapora drogowa

W jaki sposób postęp technologiczny bardzo ułatwił pracę pracownikom zatrudnionym w firmach budowlanych

Lata osiemdziesiąte śmiało można określić epoką betonu. Z tego surowca tworzono płyty na chodniki i ściany ówczesnych wieżowców. Konstruktorzy tamtych dekad mieli jednakże trudne zadanie do zrealizowania, ponieważ ciągle brakowało surowców budowlanych, a także nie mieli oni przecież dostępu do najnowszych technologii, które są znane obecnym robotnikom lub architektom. Bodajże w najbardziej opłakanej sytuacji był zwykły Kowalski, który był zmuszony budować swój wymarzony dom jednokondygnacyjny niemalże własnymi rękoma.
gwarancja
Wprowadził: Tytan Professional
Treści źródłowe: Tytan Professional

Jak dobrać odpowiednie pokrycie dachu - polecane firmy na Dolnym Śląsku

Nie można ukryć, że wśród pojedynczych etapów budowy domu dach ma największe znaczenie. Istotne jest, żeby struktura była porządna i głównie odporna na silne wiatry bądź ulewy.
maszyna
Wprowadził: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zatroszcz się o ekologiczne ogrzanie lub schłodzenie domu

Jeżeli chcemy wybudować dom i posiadamy działkę, dobrze jest zastanowić się, gdzie inwestować, by później oszczędzić. Taką korzystną inwestycją są odwierty pod pompy ciepła.
link do strony
Wprowadził: Paul Pitman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Niezbędnik złotej rączki

Jesteś jednostką, dla jakiej składanie mebli, reperacja cieknącego kranu czy też budowa karmnika dla ptaszków to tylko radość? Jeżeli tak, poznaj parę przydatnych przyrządów, które spowodują, iż gra w „zrób to sam” będzie jeszcze przyjemniejsza.


Niezbędnik złotej rączki

Rozpocznijmy od wiertarki.
żwir
Wprowadził: touch and see
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Posiadanie domu to dla sporego odsetka rodaków największe marzenie - jest to szansa posiadania własnego ogródka i uczucie swobody

Wiele naszych rodzin śni o swoim domu. Jedni pragną przeprowadzić się do swej posesji na emeryturę i wtedy stawiają dom na wsi, by mieć święty spokój.
inwestycje
Wprowadził: Startup Stock Photos
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Każda młoda osoba marzy o tym, aby mieć rodzinę oraz mieszkać w swoich czterech kątach

W Polsce w ostatnim czasie jest stosunkowo spory problem z mieszkaniami. Oczywiście, buduje się ich cała masa, ale młodym ciężej jest już dostać na nie kredyt.


Każda młoda osoba marzy o tym, aby mieć rodzinę oraz mieszkać w swoich czterech kątach

Kiedyś banki udzielały kredyty na mieszkania, które niekiedy oscylowały na wysokości 120% wartości lokum.
jonnesway
Treści źródłowe: http://www.martex.com.pl/

Co to jest w rzeczywistości klej poliuretanowy, jakie okazują się być jego rodzaje i do jakiego celu mógłby być on użyty?

Czy pamiętasz, że najbardziej popularnym typem kleju jest tak zwany klej konstrukcyjny, jaki powinien cechować się takimi właściwościami jak duża wytrzymałość na drgania, duża siła klejenia lub ogólna odporność.
Rusztowanie
Wprowadził: Trevor King
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Elementy wykończeniowe każdego budynku mieszkalnego, jakie to note bene są najistotniejsze.

Każdy, kto remontował dom bądź jest na etapie jego odbierania jest poinformowany świetnie o tym, że elementy wykończeniowe każdego bez wyjątku mieszkania są note bene najważniejsze. Dlatego rozsądnie jest się zdecydować wyłącznie na te, które pochodzą od szczególnie cenionych producentów.
domy mazańcowice
Wprowadził: POL-SKONE
Treści źródłowe: POL-SKONE

Jak kupić nowy dom - przewodnik

W wypadku kupna nowego domku najważniejsze będzie odnalezienie szczegółowej odpowiedzi na dwa fundamentalne pytania: co nabywamy a także od kogo.


Jak kupić nowy dom - przewodnik

Przeszukując oferty deweloperów , mamy przede wszystkim do czynienia z wizualizacjami, w ramach którego powstanie ów jeden konkretny dom.
selfie - dom
Wprowadził: Donostia/San Sebastian 2016
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Skuteczne metody wzmacniania oraz zagęszczania gruntów

Pewne oraz mocne fundamenty są bazą wszelkiego solidnie wybudowanego domu. Chociaż, aby móc zbudować fundament, trzeba przedtem zbadać grunt. Wiele firm zajmuje się dziś biegłym badaniem gruntu za sprawą rozlicznych maszyn, technik oraz urządzeń. Niektóre grunty mogą być zbyt grząskie i słabe, w takim wypadku wypada zadbać o jego profesjonalne wzmocnienie lub zagęszczenie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.