Nieruchomości
pojemnik na deszczówkę
Wprowadził: Eli Christman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie rozwiązania ekologiczne są często stosowane w budynkach jednorodzinnych?

Ekologiczne rozwiązania zastosowane w prywatnym domu – które z nich szczególnie cechują się obecnie dużą popularnością oraz z jakiego względu?


Jakie rozwiązania ekologiczne są często stosowane w budynkach jednorodzinnych?

Dziś coraz więcej osób skupia się na ekologicznych rozwiązaniach, jako że świetnie zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest to dla stanu środowiska naturalnego.
maszyny pracujące podczas rozbiórki
Wprowadził: Jocelyn Kinghorn
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób powinniśmy podchodzić do tematu wyburzania oraz rozbierania budynków?

Kiedy budujemy jakiś budynek, pewnie planujemy, że jeszcze przez wiele lat owa budowla będzie nadal stała. Dobrze, przecież trzeba być życiowym optymistą - tacy ludzie żyją dłużej! Jednakże bardzo często zachodzi także do wyburzeń budynków. Jeśli nie wchodzi w rachubę stary budynek, to tak naprawdę nie ma najmniejszego problemu. Nie musimy dostać pozwolenia: a chciałbym napisać, iż za wyburzenie starego budynku grozi poważna kara pieniężna.

Oszacowanie wartości nieruchomości - Jak wybrać rzetelnego rzeczoznawcę?

Gdy zaczynamy myśleć o nabyciu lub zbyciu nieruchomościzawsze najbardziej stresującym elementem naszych pertraktacji jest cena. W jaki sposób nie zapłacić więcej od rzeczywistej wartości lub jak zaproponować zainteresowanemu najkorzystniejszą ofertę?
mieszkanie
Wprowadził: Carissa Rogers
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

idealna myśl!

Warszawa, stolica Polski, miasto, w którym wielu rodaków znajduje stałą posadę i pragnie kupić lokal mieszkalny. Rynek mieszkań w Warszawie jest jednak bardzo charakterystyczny i należy poważnie przemyśleć zakup lokum.
Mieszkania
Wprowadził: Firma UBM
Treści źródłowe: Firma UBM

Szukamy mieszkania nad morzem – praktyczne porady

Balkon z widokiem na piaszczystą plażę i rozległe morze to marzenie wielu ludzi. Dzięki zwiększeniu ilości nieruchomości w miastach nadmorskich coraz więcej osób może to marzenie spełnić. Zanim przystąpimy do zakupu nieruchomości, musimy jednak przemyśleć parę kwestii.
budowa
Wprowadził: Mosty Gdańsk Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Mosty Gdańsk Sp. z o.o.

Dlaczego zleca się badania twardości budynku?

Budynek, czy to mieszkalny, czy publiczny, musi spełniać określone wymogi bezpieczeństwa. W momencie, kiedy wystąpią zauważalne uszkodzenia konstrukcji, lub gdy zamierzamy go zmodernizować, należy podjąć pewne kroki, wymagane przez zapisy prawa budowlanego.
mieszkanie
Wprowadził: Bill Wilson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Szukanie mieszkania nad morzem, w trakcie zimy.

Każdy, kto szukał mieszkania nad morzem, jest świadomy, że zupełnie w inny sposób toczy się szukanie mieszkań nad morzem, w porze zimowej, a zupełnie inaczej w porze letniej. Jest to powiązane w głównej mierze z tym, że latem całość procedury może potrwać dłużej. Dużo osób bowiem odwiedza biura nieruchomości, podczas gdy przykładowo będzie myśleć o kupnie lokum tylko na wakacje.
budowa przedsiębiorstwa
Wprowadził: jasonwoodhead23
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jakich sytuacjach jest potrzebna wycena firm, jakie są najbardziej popularne metody stosowane do tego.

W niejednym przypadku zachodzi konieczność wyceny wartości jakiejś firmy czy przedsiębiorstwa. Z pewnością wielu ludziom skojarzy się transakcja sprzedaży - w końcu potencjalny inwestor che dokładnie wiedzieć, ile firma, którą zamierza zakupić jest warta, żeby nie przepłacić za nią zbyt dużo.
kredyt mdm wrocław
Wprowadził: AWBUD Wyroby Betonowe
Treści źródłowe: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg

Nowiusieńkie mieszkania we Wrocławiu i dotacje MDM

Wrocław to miasto, które ewoluuje się prężnie oraz aktywnie. Co chwilę powstają tu nowiuteńkie posiadłości bytowe, które ochoczo są pozyskiwane poprzez mieszkańców, a także jednostki, które przeprowadzają się do Wrocławia.
nowe mieszkanie
Wprowadził: Stephan Mosel
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Mieszkania, które można zakupić w zachodniopomorskim

Osoby, które chcą mieszkać w Drawsku Pomorskim mogą być pewne, że dadzą radę znaleźć właściwe mieszkanie. Drawsko Pomorskie jest pełne różnego typu nowych inwestycji deweloperskich, które dają możliwość na znalezienie perfekcyjnego mieszkania na rynku pierwotnym.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.