Nieruchomości
pojemnik na deszczówkę
Wprowadził: Eli Christman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie rozwiązania ekologiczne są często stosowane w budynkach jednorodzinnych?

Ekologiczne rozwiązania zastosowane w prywatnym domu – które z nich szczególnie cechują się obecnie dużą popularnością oraz z jakiego względu?


Jakie rozwiązania ekologiczne są często stosowane w budynkach jednorodzinnych?

Dziś coraz więcej osób skupia się na ekologicznych rozwiązaniach, jako że świetnie zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest to dla stanu środowiska naturalnego.
maszyny pracujące podczas rozbiórki
Wprowadził: Jocelyn Kinghorn
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób powinniśmy podchodzić do tematu wyburzania oraz rozbierania budynków?

Kiedy budujemy jakiś budynek, zapewne planujemy, że jeszcze przez kilkanaście dekad owa budowla będzie nadal stała. I dobrze, w końcu należy być życiowym optymistą - takowi ludzie żyją dłużej! Jednakże w wielu przypadkach zachodzi także do wyburzeń budynków. Jeżeli nie wchodzi w grę stary budynek, to w sumie nie ma żadnego problemu. Nie musimy uzyskać zezwolenia: a chcę napisać, iż za zniszczenie starego budynku grozi sroga kara finansowa.

Oszacowanie wartości nieruchomości - Jak wybrać rzetelnego rzeczoznawcę?

Gdy zaczynamy myśleć o nabyciu lub zbyciu nieruchomościzawsze najbardziej stresującym elementem naszych pertraktacji jest cena. W jaki sposób nie zapłacić więcej od rzeczywistej wartości lub jak zaproponować zainteresowanemu najkorzystniejszą ofertę?
mieszkanie
Wprowadził: Carissa Rogers
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

idealna myśl!

Warszawa, stolica Polski, miasto, w którym wielu rodaków znajduje stałą posadę i pragnie kupić lokal mieszkalny. Rynek mieszkań w Warszawie jest jednak bardzo charakterystyczny i należy poważnie przemyśleć zakup lokum.
Mieszkania
Wprowadził: Firma UBM
Treści źródłowe: Firma UBM

Szukamy mieszkania nad morzem – praktyczne porady

Apartament z widokiem na malowniczą plażę i rozległe morze to pragnienie wielu ludzi. Dzięki zwiększeniu ilości nieruchomości w miastach nadmorskich coraz więcej osób może to marzenie zrealizować. Zanim zdecydujemy się na zakup nieruchomości, trzeba jednak przeanalizować parę spraw.
budowa
Wprowadził: Mosty Gdańsk Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Mosty Gdańsk Sp. z o.o.

Dlaczego zleca się badania twardości budynku?

Budynek, czy to prywatny, czy komercyjny, musi spełniać sprecyzowane wymogi bezpieczeństwa. W sytuacji, kiedy pojawią się widoczne uszkodzenia ścian lub stropów, lub kiedy planujemy go rozbudować, należy podjąć pewne kroki, wymagane przez przepisy prawa budowlanego.
mieszkanie
Wprowadził: Bill Wilson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Szukanie mieszkania nad morzem, w trakcie zimy.

Każdy, kto szukał mieszkania w miejscowościach nadmorskich, ma świadomość, iż absolutnie w inny sposób toczy się wyszukiwanie mieszkań w miejscowościach nadmorskich, w porze zimowej, a zupełnie inaczej latem. Jest to powiązane w głównej mierze z tym, że latem całość procedury może potrwać dłużej. Dużo interesantów albowiem odwiedza biura nieruchomości, podczas gdy na przykład myśli o kupnie mieszkania jedynie na czas wakacji.
budowa przedsiębiorstwa
Wprowadził: jasonwoodhead23
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jakich sytuacjach jest potrzebna wycena firm, jakie są najbardziej popularne metody stosowane do tego.

W niejednym przypadku zachodzi konieczność wyceny wartości jakiejś firmy czy przedsiębiorstwa. Z pewnością wielu ludziom skojarzy się transakcja sprzedaży - w końcu potencjalny inwestor che dokładnie wiedzieć, ile firma, którą zamierza zakupić jest warta, żeby nie przepłacić za nią zbyt dużo.
kredyt mdm wrocław
Wprowadził: AWBUD Wyroby Betonowe
Treści źródłowe: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg

Nowiusieńkie mieszkania we Wrocławiu i dotacje MDM

Wrocław to miasto, jakie rozwija się prężnie i dynamicznie. Co chwilę powstają tu nowe posiadłości bytowe, jakie entuzjastycznie są nabywane przez mieszkańców, i także jednostki, które przeprowadzają się do Wrocławia.
nowe mieszkanie
Wprowadził: Stephan Mosel
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Mieszkania, które można zakupić w zachodniopomorskim

Osoby, które chcą mieszkać w Drawsku Pomorskim mogą być pewne, że dadzą radę znaleźć właściwe mieszkanie. Drawsko Pomorskie jest pełne różnego typu nowych inwestycji deweloperskich, które dają możliwość na znalezienie perfekcyjnego mieszkania na rynku pierwotnym.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.