Rozwiązania
dom
Wprowadził: Aimee Custis Photography
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Warto zobaczyć, co mogą nam dać inteligentne mieszkania

Technika znacznie szybciej się rozwija, a co się z tym łączy, możemy ją obecnie używać do celów, o których kiedyś nikt nawet nie myślał. Już nie musimy się martwić, że podczas naszego wyjazdu, ktoś może się zorientować, że dom jest opuszczony i się do niego włamać. Teraz mamy szansę wybudować inteligentne domy, które dzięki właściwym instalacjom, stworzymy w taki sposób, że o odpowiedniej godzinie będą zapalały się światła, lub rozsuwały się rolety. Przez to, mamy szansę być pewni, że nawet podczas naszej znacznej nieobecności, nikt niepowołany nie dowie się, iż nie ma nas w domu.
okno
Wprowadził: coloeus&k___a
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czym kierować się podczas wyboru okien do do domu? Czy okna to znaczący element wystroju wnętrza?

Dość zasadniczą funkcję we wszystkich domach stanowią okna. Wbrew pozorom stał się to bowiem element, jaki oddziałuje nie tyle na wnętrze, ale przede wszystkim na usposobienie mieszkańca.
krzesło
Wprowadził: Sanitec KOŁO
Treści źródłowe: Sanitec KOŁO

Wizualizacje - pomocne przy aranżowaniu wymarzonego mieszkania

Oryginalne i w pełni funkcjonalne wnętrze to marzenie większości właścicieli mieszkania. Udane zabiegi stylistyczne, komfortowe rozwiązania i harmonijną przestrzeń pomogą nam uzyskać specjaliści od projektowania wnętrz.
certyfikaty
Wprowadził: Personal Creations
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Teraźniejsze społeczeństwo przywiązuje coraz więcej uwagi do naturalnych rozwiązań i coraz odważnie żyje według ekologicznych standardów

Być eko jest obecnie ogromnie modne. Chętnie więc sięgamy po towary naturalne, z zainteresowaniem też śledzimy wszystkie nowości, które są w zgodzie z ekologią. Nie wyłącznie w domu, ale też i w firmie, jeżeli zachodzi taka możliwość


przekrój - dom
Wprowadził: Simon Samtleben
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Każdy kto jest właścicielem działki i domu idealnie zdaje sobie sprawę z tego, iż jest to nie jedynie wielka wygoda, ale także niekiedy niemałe zmartwienie

Każdy jeden budynek z czasem wymaga remontu, ale również przydarzy się i tak, że dopiero po pewnym czasie zauważamy niedoskonałości nie samej budowy, ale również punktu, w którym dom stoi.
Dom
Wprowadził: Daniel Jolivet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Projekty przygotowane z całkowitym zaangażowaniem

Osoby, które chcieliby zrealizować projekt domu dla siebie i swojej rodziny, mogą udać się do profesjonalistów. Jest to związane z zespołem architektów i projektantów, którzy odróżniają się dużym doświadczeniem.
kamera ip
Wprowadził: Amanda Halprin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sporo osób instaluje kamerki w swoich mieszkaniach, by je ochronić przed złodziejami

Jeśli chcemy ochronić swoje mieszkanie, to znakomitym pomysłem może być zainstalowanie kamerek w kilku pomieszczeniach. W taki sposób będziemy w stanie zarejestrować ewentualną kradzież albo szybko powiadomić policję, kiedy się stanie coś nieprzewidzianego.
Garaż
Wprowadził: =Nahemoth= (absent for a while)
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zanim udasz się do komisu, aby kupić auto, zastanów się, jaka brama garażowa będzie dla Ciebie właściwa

Kupno używanego pojazdu wiąże się nie tylko z dodatkowymi wydatkami na konieczne remonty, lecz również bardzo często ze znalezieniem garażu na fiata. Czasem tego rodzaju pomieszczenie trzeba wznieść od zera, a niekiedy jedynie przystosować to już stojące pod oknami od lat.
Budynek
Wprowadził: christopher_brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

O jakich kwestiach wiedzieć kupując mieszkanie? Jakie sprawy są najistotniejsze? Jakie wytyczne wziąć pod uwagę?

Jak mamy w planach zakup mieszkania to trzeba przemyśleć wiele spraw. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to jedna z najbardziej ważnych decyzji w całym życiu, więc odpowiednie przygotowanie i rozeznanie to sprawa z pewnością kluczowa. Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć, czego chcemy, czyli to jak duży metraż jest dla nas interesujący, w jakiego rodzaju dzielnicy, a na pewno jakie ma być to mieszkanie: z rynku pierwotnego czy wtórnego?


O jakich kwestiach wiedzieć kupując mieszkanie? Jakie sprawy są najistotniejsze? Jakie wytyczne wziąć pod uwagę?

Tego typu kwestie są elementarne, lecz wiele osób właśnie podchodzi do nich zbyt nonszalancko.
budynki
Wprowadził: MS więcej niż OKNA
Treści źródłowe: MS więcej niż OKNA

Projekty domów - jakie mogą pochwalić się największą popularnością na dzisiejszym rynku?

Egzystujemy w nieustannym biegu. Chroniczny pośpiech coraz bardziej zaczyna nam doskwierać. Zmęczeni pędem codziennego życia, chętnie uciekamy z wielkich blokowisk i szukamy azylu na wsi.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.