Rozwiązania
dom
Wprowadził: Aimee Custis Photography
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Warto zobaczyć, co mogą nam dać inteligentne mieszkania

Technika znacznie prędzej się zmienia, a co się z tym łączy, możemy ją teraz używać do rzeczy, o których kiedyś nikt nawet nie myślał. Już nie musimy się martwić, że podczas naszego urlopu, ktoś może się dowiedzieć, iż dom jest opuszczony i się do niego włamać. Obecnie możemy postawić inteligentne domy, które dzięki właściwym instalacjom, stworzymy w taki sposób, że o właściwej porze będą zapalały się światła, albo rozsuwały się rolety. Dzięki temu, mamy szansę stać się przekonani, iż nawet w czasie naszej znacznej nieobecności, nikt obcy nie dowie się, że nie ma nas w domu.
okno
Wprowadził: coloeus&k___a
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czym kierować się podczas wyboru okien do do domu? Czy okna to znaczący element wystroju wnętrza?

Dość istotną rolę w każdym domu stanowią okna. Mimo wszystko jest to bowiem detal, jaki oddziałuje nie tylko na wnętrze, lecz w głównej mierze na samopoczucie mieszkańca.
krzesło
Wprowadził: Sanitec KOŁO
Treści źródłowe: Sanitec KOŁO

Wizualizacje - pomocne przy aranżowaniu wymarzonego mieszkania

Oryginalne i w pełni funkcjonalne wnętrze to marzenie większości właścicieli mieszkania. Udane zabiegi stylistyczne, komfortowe rozwiązania i harmonijną przestrzeń pomogą nam uzyskać specjaliści od projektowania wnętrz.
certyfikaty
Wprowadził: Personal Creations
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Teraźniejsze społeczeństwo przywiązuje coraz więcej uwagi do naturalnych rozwiązań i coraz odważnie żyje według ekologicznych standardów

Być eko jest obecnie bardzo na topie. Chętnie więc sięgamy po towary naturalne, z zainteresowaniem też śledzimy wszystkie nowości, które są w zgodzie z ekologią. Nie wyłącznie w domu, ale także i w firmie, jeżeli zachodzi taka możliwość


przekrój - dom
Wprowadził: Simon Samtleben
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Każdy kto jest właścicielem działki i domu idealnie zdaje sobie sprawę z tego, iż jest to nie jedynie wielka wygoda, ale także niekiedy niemałe zmartwienie

Każdy dom z upływem czasu dopomina się remontu, ale też zdarza się i tak, że dopiero po pewnym czasie widzimy mankamenty nie samej budowy, ale także położenia, w którym dom stoi.
Dom
Wprowadził: Daniel Jolivet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Projekty przygotowane z całkowitym zaangażowaniem

Ci, którzy pragną zrealizować projekt domu dla siebie oraz swojej rodziny, mają szansę udać się do ekspertów. Dotyczy to zespołu architektów oraz projektantów, którzy odróżniają się sporym doświadczeniem.
kamera ip
Wprowadził: Amanda Halprin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sporo osób instaluje kamerki w swoich mieszkaniach, by je ochronić przed złodziejami

Jeśli pragniemy zabezpieczyć własne mieszkanie, to świetnym pomysłem może być zamontowanie kamerek w paru pokojach. W ten sposób będziemy mogli nagrać ewentualną kradzież albo prędko zawiadomić policję, kiedy się stanie coś nieoczekiwanego.
Garaż
Wprowadził: =Nahemoth= (absent for a while)
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zanim udasz się do komisu, aby kupić auto, zastanów się, jaka brama garażowa będzie dla Ciebie właściwa

Kupno używanego samochodu wiąże się nie tylko z ekstra wydatkami na konieczne remonty, lecz również nierzadko ze znalezieniem garażu na toyotę. Czasem takie pomieszczenie trzeba wznieść od fundamentów, a niekiedy jedynie przystosować to już istniejące od dekady.
Budynek
Wprowadził: christopher_brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

O jakich kwestiach wiedzieć kupując mieszkanie? Jakie sprawy są najistotniejsze? Jakie wytyczne wziąć pod uwagę?

Jak planujemy zakup mieszkania to należy przemyśleć wiele rzeczy. Wiemy, iż to jedna z najważniejszych decyzji w całym życiu, tak więc odpowiednie przygotowanie i rozeznanie to sprawa absolutnie kluczowa. Przede wszystkim musimy wiedzieć, czego pragniemy, czyli to jak duży metraż nas interesuje, w jakiej dzielnicy, a na pewno jakie ma być to mieszkanie: z rynku pierwotnego czy wtórnego?


O jakich kwestiach wiedzieć kupując mieszkanie? Jakie sprawy są najistotniejsze? Jakie wytyczne wziąć pod uwagę?

Tego typu kwestie są elementarne, ale wiele osób w sumie podchodzi do nich zbyt nonszalancko.
budynki
Wprowadził: MS więcej niż OKNA
Treści źródłowe: MS więcej niż OKNA

Projekty domów - jakie mogą pochwalić się największą popularnością na dzisiejszym rynku?

Egzystujemy w nieustannym biegu. Chroniczny pośpiech coraz bardziej zaczyna nam doskwierać. Zmęczeni pędem codziennego życia, chętnie uciekamy z wielkich blokowisk i szukamy azylu na wsi.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.