Rozwiązania
dom
Wprowadził: Aimee Custis Photography
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Warto zobaczyć, co mogą nam dać inteligentne mieszkania

Technika znacznie prędzej się zmienia, a co się z tym łączy, możemy ją teraz używać do rzeczy, o których kiedyś nikt nawet nie myślał. Już nie musimy się martwić, że podczas naszego urlopu, ktoś może się dowiedzieć, iż dom jest opuszczony i się do niego włamać. Obecnie możemy postawić inteligentne domy, które dzięki właściwym instalacjom, stworzymy w taki sposób, że o właściwej porze będą zapalały się światła, albo rozsuwały się rolety. Dzięki temu, mamy szansę stać się przekonani, iż nawet w czasie naszej znacznej nieobecności, nikt obcy nie dowie się, że nie ma nas w domu.
okno
Wprowadził: coloeus&k___a
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czym kierować się podczas wyboru okien do do domu? Czy okna to znaczący element wystroju wnętrza?

Dość istotną rolę w każdym domu stanowią okna. Mimo wszystko jest to bowiem detal, jaki oddziałuje nie tylko na wnętrze, lecz w głównej mierze na samopoczucie mieszkańca.
krzesło
Wprowadził: Sanitec KOŁO
Treści źródłowe: Sanitec KOŁO

Wizualizacje - pomocne przy aranżowaniu wymarzonego mieszkania

Niebanalne i maksymalnie wygodne wnętrze to marzenie większości świeżo upieczonych właścicieli mieszkania. Fortunne zabiegi stylistyczne, praktyczne rozwiązania i harmonijną przestrzeń stworzymy z pomocą specjalistów od projektowania wnętrz.
certyfikaty
Wprowadził: Personal Creations
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Teraźniejsze społeczeństwo przywiązuje coraz więcej uwagi do naturalnych rozwiązań i coraz odważnie żyje według ekologicznych standardów

Być eko jest obecnie bardzo na topie. Chętnie więc sięgamy po towary naturalne, z zainteresowaniem też śledzimy wszystkie nowości, które są w zgodzie z ekologią. Nie wyłącznie w domu, ale także i w firmie, jeżeli zachodzi taka możliwość


przekrój - dom
Wprowadził: Simon Samtleben
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Każdy kto jest właścicielem działki i domu idealnie zdaje sobie sprawę z tego, iż jest to nie jedynie wielka wygoda, ale także niekiedy niemałe zmartwienie

Każdy jeden budynek z upływem czasu dopomina się remontu, ale też zdarza się i tak, iż dopiero po pewnym czasie zauważamy mankamenty nie samej budowy, ale też miejsca, w którym budynek został wybudowany.
Dom
Wprowadził: Daniel Jolivet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Projekty przygotowane z całkowitym zaangażowaniem

Ci, którzy chcą zrealizować projekt domu dla siebie oraz swojej rodziny, mają szansę udać się do profesjonalistów. Chodzi o zespół architektów i projektantów, którzy charakteryzują się niemałym doświadczeniem.
kamera ip
Wprowadził: Amanda Halprin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sporo osób instaluje kamerki w swoich mieszkaniach, by je ochronić przed złodziejami

Jeżeli chcemy zabezpieczyć własne mieszkanie, to znakomitym pomysłem będzie zamontowanie kamerek w paru pomieszczeniach. W ten sposób będziemy w stanie zarejestrować ewentualną kradzież lub szybko zawiadomić policję, kiedy stanie się coś nieoczekiwanego.
Garaż
Wprowadził: =Nahemoth= (absent for a while)
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zanim udasz się do komisu, aby kupić auto, zastanów się, jaka brama garażowa będzie dla Ciebie właściwa

Kupno używanego samochodu jest związane nie tylko z dodatkowymi wydatkami na konieczne remonty, lecz także bardzo często ze znalezieniem garażu na toyotę. Czasami tego rodzaju pomieszczenie trzeba wybudować od podstaw, a niekiedy jedynie przystosować to już istniejące od dekady.
Budynek
Wprowadził: christopher_brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

O jakich kwestiach wiedzieć kupując mieszkanie? Jakie sprawy są najistotniejsze? Jakie wytyczne wziąć pod uwagę?

Gdy mamy w planach zakup mieszkania to trzeba przemyśleć wiele spraw. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż to jedna z najbardziej istotnych decyzji w całym życiu, więc należyte przygotowanie i rozeznanie to kwestia absolutnie najważniejsza. Przede wszystkim trzeba wiedzieć, czego pragniemy, czyli to jaki metraż jest dla nas interesujący, w jakiego rodzaju dzielnicy, a z pewnością jakie ma być to mieszkanie: z rynku wtórnego czy pierwotnego?


O jakich kwestiach wiedzieć kupując mieszkanie? Jakie sprawy są najistotniejsze? Jakie wytyczne wziąć pod uwagę?

Te kwestie są elementarne, lecz wiele osób właśnie podchodzi do nich zbyt nieuważnie.
budynki
Wprowadził: MS więcej niż OKNA
Treści źródłowe: MS więcej niż OKNA

Projekty domów - jakie mogą pochwalić się największą popularnością na dzisiejszym rynku?

Egzystujemy w nieustannym biegu. Chroniczny pośpiech coraz bardziej zaczyna nam doskwierać. Zmęczeni pędem codziennego życia, chętnie uciekamy z wielkich blokowisk i szukamy azylu na wsi.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.