Restauracja
Sufit podwieszany
Wprowadził: Rockfon
Treści źródłowe: Rockfon

Inspiracje na wyjątkową aranżację salonu - zobacz co jest w dzisiejszych czasach na topie

Przebywanie w kawiarniach czasem przynoszą mi garść nowych pomysłów. Pokazują mi przede wszystkim obowiązujące trendy. A te zaskakują mnie nieustannie! Niby nie jestem laikiem, ale jednak, ciągle coś mnie zaskakuje. Dziś o tym, jak pomalować sufit. Co ciekawe, banalna kwestia to nie jest.
Wystrój restauracji
Wprowadził: Mover el Bigote
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób przytulnie urządzić własną restaurację?

Czy prowadzenie restauracji jest prostym zajęciem? Definitywnie nie! Chciałbym zatem w jakiś sposób wspomóc tych ludzi, którzy posiadają odłożone pieniądze i planują otworzyć swoją restauracyjkę. Czy to odpowiedni pomysł? Moim zdaniem restauracja, która jest umiejętnie prowadzona w żadnym razie nie może uskarżać się na brak łasuchów. Oczywiście zakładam, że zrobiłeś biznesplan, a więc nie otwierasz przykładowo restauracji sushi w malutkiej gminie wiejskiej gdzieś na Mazurach. Szczególnie skupię się w owym artykule na temacie mebli gastronomicznych - ciężko bez nich działać.
salon
Wprowadził: http://demural.pl/
Treści źródłowe: http://demural.pl/

Wykorzystanie fototapet w urządzaniu pokoju

Obecnie coraz większa liczba osób decyduje się na zorganizowanie własnego domu czy mieszkania w nowoczesnym stylu. Elementy takiego stylu można oglądać obecnie w wielu katalogach wystroju wnętrz. Styl taki nie jest jednorodny, może mieć dużo wariantów.
Hokery
Wprowadził: Gaber
Treści źródłowe: DADO DESIGN

jak wybrać odpowiednie hokery barowe do wielu pomieszczeń

Niełatwo teraz wyobrazić sobie sporo lokali bez charakterystycznych krzeseł barowych, które na dobre zadomowiły się w nowoczesnych lokalach. Stołek barowy zwany hokerem staje się obecnie bardzo popularnym elementem wystroju ogromnej liczby designerskich wnętrz. Zaczął być on zauważany w XX wieku, gdy nastąpił efektywny rozwój branży restauratorskiej. Trzeba dowiedzieć się o jak eleganckie bywają hokery barowe, jak również poznać ich zastosowanie w dzisiejszym designie.
drzwi przesuwne
Wprowadził: OknoPlus
Treści źródłowe: Technolux

Lady recepcyjne powinny okazać się dość wytrzymałe

Lady recepcyjne muszą być mocne

Jeżeli prowadzimy pensjonat, albo mamy dużą firmę, gdzie w holu klientów wita sekretarka, to powinniśmy się namyślić, czy nie robimy odpowiednio jeżeli taką osobę posadzimy za odpowiednią ladą, która będzie szeroka, dosyć wysoka i równocześnie wytrzymała.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.