Nowoczesne meble pod telewizor

Aktualnie w wielu gospodarstwach domowych telewizor okupuje centralne miejsce w pokoju dziennym. Polacy często nabywają eleganckie telewizory w sklepach ze sprzętem RTV. Nierzadko można trafić na korzystne promocje lub zakupić sprzęt na raty, jeśli nie posiadamy całej kwoty. Naturalnie im większy telewizor, tym lepiej. Nim dokonamy zakupu na pewno dokładnie przeanalizujemy korzystne oferty, jak również parametry techniczne wybranego modelu. Nowoczesnego telewizora nie kupuje się bez namysłu, szczególnie jeśli ma on nam służyć w dłuższej perspektywie.

szafka

Autor: Maciej Bogaczewicz
Źródło: Black Red White
Kiedy już przetransportujemy swój zakup do domu, prędko stwierdzimy, że potrzebny będzie dodatkowy mebel w pokoju, by postawić na nim nasz nowy telewizor. Wówczas, jeśli nie posiadamy efektowne szafki, możemy zniweczyć cały efekt “nowego” telewizora. Naturalnie niektóre produkty mają tę funkcję, że można je zamontować na ścianie, jednak szafka to lepszy pomysł, ponieważ jest bardziej funkcjonalna.

Oprócz tego warto zauważyć, że eleganckie szafki RTV jak w ofercie mogą być stylową ozdobą salonu. W sklepach dostępnych jest wiele oryginalnych modeli, o różnorodnym kształcie. Szafki mogą być wykonane z standardowych materiałów, przykładowo drewna lub aluminium, pokryte połyskliwym lakierem. Generalnie nieszablonowym rozwiązaniem jest wykończenie mebla warstwą aluminium, która nadaje szafce nietypowy charakter. Tego typu styl idealnie sprawdzi się przykładowo w poprzemysłowym lofcie.

szafka

Autor: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com

Standardowe szafki TV posiadają przeważnie szlifowane półki lub (http://www.urbanski.pl/) płaskie szuflady na płyty DVD. Designerskie projekty można zamówić u włoskich producentów, a także na krajowym rynku. Na pewni można poszukać w sklepach internetowych, jeśli interesuje nas wyjątkowy projekt, który ożywi wnętrze salonu i idealnie wyeksponuje nowy sprzęt.

Dostępna na rynku szeroka oferta producentów mebli powinna zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Nawet przeciętne stoliki TV mogą być ozdobą salonu, gdy mają bardziej wyszukany kształt lub wielkość. Stąd też dobrze jest zakupić oryginalny mebel wysokiej jakości. Wtedy możemy być pewni, że uzyskamy efekt, na jakim nam zależy.