Łazienka
ręczniki
Wprowadził: Alex Juel
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeśli w tej chwili planujesz nowoczesną, bądź zmodyfikowaną łazienkę – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat możliwości zakupu wspaniałego wyposażenia i akcesoriów do tego pomieszczenia.

System gospodarczy umeblowania łaziennego w naszym kraju osiąga własne maximum. Pojawia się dużo udogodnień. Wprowadza się do sprzedaży coraz nowocześniejsze i dogodniejsze produkty, otwierają się charakterystyczne centra zbytu i punkty handlu, które zajmują się i mają we własnej dyspozycyjności tylko najnowsze projekcje i akcesoria łazienkowe.
lustro
Wprowadził: Suguru Yamamoto
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak umieścić lustra, by radować się ich funkcjonalnością przez mnóstwo lat?

Lustra łazienkowe są nieodzownym elementem wyposażenia każdej łazienki. Nie muszą być zawieszone w żadnym innym miejscu. Jednak łazienka nie może się bez tych luster obejść. Bo, jak zrobić bez niego normalny makijaż? Lub też, w jaki sposób się ogolić lub efektownie uczesać?
łazienka, meble łazienkowe

Remontując łazienkę postawmy na sensowne meble do łazienki

Kiedy urządzamy mieszkanie musimy nie zapominać, o tym jak istotne jest ogarnięcie każdego z pomieszczeń, jednak w takie sposób, żeby mieszkanie prezentowało się jak sensowna całość. Nie należy urządzać mieszkania, gdzie każdy pokój okaże się całkowicie inny i będzie brakowało jakiegokolwiek punktu wspólnego.
odkurzacz
Wprowadził: Miele
Treści źródłowe: Miele

Nowe mieszkanie – nad czym się zastanowić? Co mieć na względzie? Jak uchronić się przed niemiłymi niespodziankami?

Przenosząc się do nowego mieszkania, jesteśmy zmuszeni niestety pamiętać o nad wyraz wielu rzeczach. Wiąże się to nie tylko z mnóstwem różnych kwestii organizacyjnych, lecz również wieloma kosztami. Zwłaszcza jeżeli to nasz pierwszy własny dom, a dotychczas mieszkaliśmy z rodzicami.
kabiny prysznicowe
Wprowadził: Aiko, Thomas & Juliette+Isaac
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aranżacja łazienki - jedno z trudniejszych zadań w trakcie planowania mieszkania

Urządzając toaletę trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów takich jak chociażby liczba domowników. Jest to miejsce tak samo istotne jak i kuchnia, dlatego że nade wszystko musi być funkcjonalne.
łazienka
Wprowadził: Lizzie Benton
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Idealna i atrakcyjna – łazienka w naszym mieszkaniu

Kiedy przychodzi nam wykończyć wnętrza, za jedne musimy zabrać się w pierwszej kolejności, co wynika z naturalnej kolei rzeczy. Mowa rzecz jasna między innymi o łazience. Jeżeli chcemy mieszkać w danym domu bez problemów, posiadanie kompleksowo wyposażonej łazienki jest konieczne, stąd też warto myśleć o niej na samym początku. Które elementy w łazience należy wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności? – jak najbardziej sanitariaty.
łazienka
Wprowadził: Ashley Francis
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Łazienka charakteryzująca się bardzo ciekawą prezencją wnętrza

W obecnych czasach każdy z nas ma do dyspozycji sporo atrakcyjnych elementów wystroju łazienki, z pomocą których można urządzić wnętrza zgodnie z określonymi preferencjami. Oczywiście istotne jest także, aby mieć na uwadze aktualne trendy w dziedzinie aranżacji. Niemało ciekawych pomysłów na zaaranżowanie łazienki można odszukać na przykład w wirtualnej przestrzeni.
klasyczne wnętrze
Wprowadził: atl10trader
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najlepsza dekoracja mieszkań – garść praktycznych porad

Zaznaczam z góry, ten tekst został nakreślony przez faceta i dla faceta. Dla pań będzie zbyt banalny, dla projektanta domów nawet prymitywny. Ja mimo to pragnę uczynić prostszym mężczyźnie, który jest odpowiedzialny za dekorowanie mieszkania samodzielnie, ciężki temat, jakim niewątpliwie jest wystrój wnętrz.
mozaika ceramiczna
Wprowadził: Marbet Style
Treści źródłowe: Marbet Style

Urządź własną łazienkę z polotem

W dzisiejszych realiach, bardzo spory odsetek młodych rodaków, w chwili zakładania rodziny kupuje swoje mieszkanie. Znacznie więcej ludzi na to stać, gdyż kraj się rozwija.
kabina
Wprowadził: Aquaform
Treści źródłowe: Aquaform

Szkło i jego montaż - poznaj obecną technikę oraz dzisiejsze rozwiązania

Każdy materiał, który jest używany we wnętrzu mieszkania musi być jakoś zamontowany. Nie zawsze jest to banalne. Niektóre elementy można zamontować szybko i bez dużych kłopotów. Gorzej dzieje się z materiałami delikatniejszymi. Weźmy na przykład szkło.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.