Na co kierować uwagę kupując mieszkanko od deweloperów?

Wielu nabywających mieszkanko preferuje te nowe. Tej tendencji sprzyja też program Mieszkanie dla Młodych, jaki pozwala otrzymać dopłatę wyłącznie do posiadłości z rynku pierwotnego.

Przed zakupem powinniśmy jednakże przeprowadzić dokładną analizę.
Jak pokazuje praktyka szczególnie podążanie za promocjami nie za każdym razem gwarantuje udany zakup. Na co powinniśmy zwracać uwagę, aby nie dać się naciągnąć.

bloki, mieszkania

Autor: Matt Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór inwestycji. Decydując się na zakup mieszkanka na rynku pierwotnym często dajemy się skusić przyciągającym cenom, pięknym wizualizacjom a także obietnicom deweloperów. Trzeba jednak zachować zdrowy rozsądek i skrupulatnie sprawdzić inwestycję, nim złożymy podpis na umowie przedwstępnej. Najodpowiedniej rozpocząć od zapoznania się z wcześniejszymi realizacjami dewelopera oraz ustalenia, czy wszystkie pozostały ukończone punktualnie. Jeśli inwestycje znajdują się na terytorium dużej miejscowości jak Wrocław deweloper też musi być sprawdzony – wrocławscy deweloperzy. Duża liczba pustych mieszkań albo niedbale wykończony teren naokoło budowli to znaki, że inwestor może mieć również kłopot z realizacją naszej posiadłości. Tak samo istotne jest zapoznanie się z wpisami do księgi wieczystej oraz projektami zagospodarowania przestrzeni wokół inwestycji. Może się bowiem okazać, iż ładny krajobraz zza okna za kilka lat przesłoni biurowiec lub hipermarket, natomiast w odległości 50 metrów zaprojektowano ruchliwą ulicę.
Zestawiając nowe mieszkania we Wrocławiu powinniśmy też skrupulatnie zbadać oferowane opłaty jak też bonusy – nowe, wrocławskie mieszkanie.

Zrób krok naprzód i zobacz co zawiera proponowana witryna (http://srdkstudio.com/rewitalizacja-budynkow-mieszkalnych) – odnalezione tam dane wciągną Cię kompletnie, gdyż są interesujące.

Trzeba pamiętać, że na tymże rynku panuje silna konkurencja, szczególnie jeżeli w pobliżu zlokalizowanych jest parę budowli pobudowanych przez różnych deweloperów. Zdarzają się przeto oferty promocyjne, jakie wabią klientów tańszymi bądź nawet bezpłatnymi miejscami garażowymi. Na pierwszy rzut oka wyglądają one ogromnie atrakcyjnie. W rzeczywistości jednakże powinniśmy bardzo skrupulatnie zbadać podobne propozycje.

W szczególności dotyczy to sytuacji jeżeli deweloper wymaga czegoś w zamian np. skorzystania z określonej propozycji kredytowej. Może się bowiem okazać, iż w ostatecznym rozrachunku poprzez taką promocję mieszkanko będzie nasz kosztowało o wiele drożej.
Jeżeli idzie o mieszkania Wrocław stare miasto, tutaj wytyczne są analogiczne – wrocławskie mieszkania na Starym Mieście.