Ciśnienie
Obejmy
Wprowadził: Maestro_AU
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Montaż połączeń za pomocą obejm

Zaciski zaciskowe posiadają niezwykle szerokie zastosowanie. Produkowane są też z różnych materiałów, zależnie od funkcji. Opaski, obejmy zaciskowe i tuleje zaciskowe zapewniają montaż końcówek i złączy do węży przemysłowych.
deska bidetowa
Wprowadził: Rosendahl
Treści źródłowe: Rosendahl

Jakie pomocnicze możliwości mogłaby mieć innowacyjna deska sedesowa?

Troska o czystość to niezwykle istotna kwestia, jednak nie dla wszystkich używanie zwykłej toalety jest takie łatwe. Osoby w podeszłym wieku albo z niepełnosprawnością mogłyby w niektórych wypadkach mieć znaczne kłopoty z korzystaniem np. z łazienki.
schody drewniane
Wprowadził: Philipp Abel
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czym napompować koła: powietrzem czy może azotem? Dowiedz się więcej na ten temat z tego artykułu.

Jeszcze nie tak dawno kwestia pompowania opon była jednoznaczna. Nikt nawet się nie zastanawiał, czy koła możemy napełnić innym związkiem chemicznym niż powietrze. Lecz od kilku lat, coraz częściej można spotkać się z pompowaniem opon azotem.
zbiornik
Wprowadził: U.S. Department of Agriculture
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najważniejsze odmiany ciśnieniowych zbiorników na rozmaite substancje wykorzystywane w domach i przemyśle

Zbiorniki do przechowywania najróżniejszych związków są wykorzystywane powszechnie w zakładach przemysłowych oraz fabrykach. Ze względów praktycznych i wymagań technologicznych często będą one pracować w warunkach podwyższonego ciśnienia, dlatego też muszą być odpowiednio wykonane. Parametry takich zbiorników są dokładnie opisane przez różnego rodzaju normy, których należy się trzymać, jeżeli zbiornik powinien być w pełni bezpieczny dla otoczenia.
odkurzacz
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wygoda i praktyczność czyli jak odkurzacze centralne ułatwiają domowe sprzątanie.

Sprzątanie to niezwykle istotna, ale tak samo mało lubiana część naszej codzienności. W szczególności niechęcią do tej czynności pałają dzieci, konieczność podniesienia papierków po czekoladzie czy schowania klocków w niejednym przypadku kończyła się płaczem i aferą. Wielu takim dzieciom uraz do sprzątania pozostaje na długie lata, lecz niestety zamierzając normalnie funkcjonować bez przemycia naczyń czy uruchomienie odkurzacza się nie obejdzie. Lecz ludzie są z tego znani, że na każdym kroku chcą ułatwiać sobie życie, rzecz jasna w sferze sprzątania jest podobnie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.