Ciśnienie
deska bidetowa
Wprowadził: Rosendahl
Treści źródłowe: Rosendahl

Jakie pomocnicze możliwości mogłaby mieć innowacyjna deska sedesowa?

Troska o higienę to wyjątkowo ważna kwestia, jednak nie dla wszystkich używanie zwykłej łazienki jest takie proste. Osoby starsze lub z niepełnosprawnością mogłyby w co poniektórych wypadkach mieć duże kłopoty z korzystaniem przykładowo z łazienki.
schody drewniane
Wprowadził: Philipp Abel
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czym napompować koła: powietrzem czy może azotem? Dowiedz się więcej na ten temat z tego artykułu.

Jeszcze nie tak dawno sprawa pompowania opon była bezsporna. Nikt nawet się nie frapował, czy koła można wypełnić innym związkiem chemicznym niż powietrze. Lecz od kilku lat, coraz nagminniej możesz spotkać się z pompowaniem opon azotem.
zbiornik
Wprowadził: U.S. Department of Agriculture
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najważniejsze odmiany ciśnieniowych zbiorników na rozmaite substancje wykorzystywane w domach i przemyśle

Zbiorniki do przechowywania najróżniejszych substancji są powszechnie wykorzystywane w zakładach przemysłowych oraz fabrykach. Ze względów praktycznych i technologicznych wymagań w wielu przypadkach pracować one muszą w warunkach wyższego ciśnienia, dlatego też muszą być odpowiednio wykonane. Parametry takich zbiorników są bardzo dokładnie skatalogowane przez różnego rodzaju normy, których trzeba się trzymać, jeżeli zbiornik ma być bezpieczny dla otoczenia.
odkurzacz
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wygoda i praktyczność czyli jak odkurzacze centralne ułatwiają domowe sprzątanie.

Sprzątanie to bardzo ważna, ale równie nie lubiana część naszej codzienności. W szczególności niechęcią do sprzątania pałają małe dzieci, konieczność podniesienia papierków po czekoladzie czy schowania klocków w wielu przypadkach kończyła się wielkim płaczem. Wielu dzieciom uraz do sprzątania może zostać na długie lata, ale niestety chcąc normalnie żyć bez przemycia naczyń czy włączenia odkurzacza może się nie obejść. Jednak ludzie są z tego znani, że cały czas chcą ułatwiać sobie życie, rzecz jasna w sferze sprzątania jest podobnie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.