Świece
Jasne meble idealnie współgrają z ciemnym wnętrzem
Wprowadził: Pegasus PR

Odpręż się we własnym mieszkaniu

Obecnie ludzie żyją szybciej, najczęściej pomiędzy zarabianiem pieniędzy, bliskimi, przyjaciółmi, różnymi pasjami, obowiązkami domowymi...Można by tak jeszcze wypisywać długo. Każdy spotyka się codziennie z nerwowymi sytuacjami. W całym tym pędzie nie możemy jednak zapomnieć o odpoczynku. Nikt nie da rady pracować na najwyższych obrotach bez przerwy. Najlepiej odpoczywać we własnym domu.
Pani domu
Wprowadził: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Domowe aranżacje – poszukujmy na czasie nowych pomysłów!

Sednem każdego domu są ludzie, którzy w nim mieszkają oraz przedmioty w nim się znajdujące. Zapewne każdy z nas przyzna, że rzeczy mają swoistą moc odmieniania specyfiki danego miejsca. Jeśli zatem pragniemy, by nasze wnętrza tchnęły nowym powiewem, to kupmy coś, co będzie świetnie się komponowało z pozostałą resztą. Oczywiście, zwykle tego typu zmiany nie wiążą się od razu z wyraźnym przemeblowaniem. Warto zauważyć jednak, że na ogół tego typu detale jak na przykład nowe zasłonki, pozbycie się starego dywanu, wstawienie kwiatów do wazonu, czy kupienie nowej lampy może wyraźnie odbić się na całym wnętrzu. Jeżeli więc poszukujemy sposobów na to, by żyć w lepszej przestrzeni, to być może drobne dodatki do domu sprawdzą się i odmienią nasze wnętrza.
świece zapachowe
Wprowadził: Lehigh Valley, PA
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Świece zapachowe yankee candle ucztą dla naszego zmysłu zapachu

Świece zapachowe yankee candle są nie tylko ujmującym ozdobnikiem w naszym domu, są podobnie motywem ciepłego, ujmującego światła i liryczną koniugacją dla typowej żarówki. Mamy do wyboru wielki wachlarz bukietów ,dzięki którym przyznamy naszemu mieszkaniu spodziewany nastrój, a także pomogą nam się odprężyć i zapomnieć o nudnej, monotonnej pospolitości.
Tradycje weselne
Wprowadził: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Piękne ozdoby do świątyni

Religia katolicka w Polsce jest dalej dosyć głęboko zakorzeniona. Kategoryczna większość obywateli kraju deklaruje się jako katolicy i nawet jeśli raczej nie są osobami praktykującymi, przystępują do sakramentów i pozwalają na to własnym dzieciom. Nie należy się wobec tego dziwić, że w kościele często odbywają się śluby, komunie i chrzciny.
para młoda w kościele
Wprowadził: flickr.com
Treści źródłowe: flickr.com

Ślub kościelny- czyli jakie są sposoby by udekorować wnętrze kościoła

Na dodatek, warto wybrać również odpowiedni sklep z dekoracjami. Duża ich liczba funkcjonuje przede wszystkim w internecie. W takich sklepach można zakupić materiał, który wypełni przestrzenie pomiędzy ławkami lub specjalne wstążki. Zazwyczaj proponowane są również kompozycje ze sztucznych kwiatów lub kule kwiatowe w różnych kolorach, które znakomicie sprawdzają się w kościelnych wnętrzach. Wymyślając dekorację należy zapytać księdza czy kościół dysponuje stosownym dywanem. Jeżeli nie, można go wypożyczyć, gdyż większość sklepów proponuje dodatkowo taką alternatywę.
świece
Wprowadził: Zapachdomu.pl
Treści źródłowe: Zapachdomu.pl

Znakomicie przygotowane zestawy akcesoriów

Marki dające do dyspozycji teraz wyjątkowo klimatyczne akcesoria domowe cieszą się niemałym powodzeniem wśród konsumentów. Wśród dawanych do dyspozycji aktualnie rozwiązań można wskazać całe mnóstwo propozycji wprost stworzonych dla nas.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.