Jak nadać swojemu domowi wyjątkowy charakter? Światłem!

Przygotowując się do wykańczania mieszkania nie powinniśmy zapominać o oświetleniu. Odpowiednio dobrane lampy zapewniają mieszkańcom niezbędną ilość światła, a więc komfort i bezpieczną dla oczu pracę cz też lekturę. Jednak na tym ich rola się nie kończy. Nowoczesne oświetlenie potrafi stworzyć w mieszkaniu niezwykłą atmosferę

.

Nowoczesność jest w cenie – nowoczesne oświetlenie.

światło

Autor: Amri HMS
Źródło: http://www.flickr.com

Wśród aktualnych trendów wnętrzarskich prym wiedzie styl minimalistyczny. Nie powinno to jednak nikogo zaskakiwać. Ludzie rezygnują z przeładowanych dekoracjami pomieszczeń i zwracają się w stronę przestronnych, skromnie urządzonych pokoi. Dobrze przemyślany projekt mieszkania w duchu minimalistycznym można fantastycznie uzupełnić wyborem pasujących lamp. Salony meblowe mogą dziś zaproponować oświetlenie nowoczesne, stylowe i ekonomiczne w jednym. Te trzy właściwości łączą w sobie na przykład lampy LED.

Coś dla zwolenników klasyki – żyrandol stylowy.

Zimny, nowoczesny styl, który szturmem wdziera się na łamy gazet wnętrzarskich i pod dachy polskich mieszkań, nie wszystkim musi przypaść do gustu. Dla wielu ludzi dom to miejsce, które tworzą znajdujące się w nim pamiątki, ozdoby, zdjęcia itd. Inni natomiast stawiają na klasykę i aranżują swoje mieszkania bez oglądania się na aktualne trendy. Wszystkich sympatyków tradycyjnych rozwiązań z pewnością zadowolą żyrandole, stylowe źródła światła i wyjątkowe ozdoby wnętrz. Zamiast decydować się na zwykłą lampę sufitową, warto pomyśleć o żyrandolu, który odmieni każdy pokój i mile zaskoczy odwiedzających nas gości.

Bez względu na to, jak wyobrażamy sobie perfekcyjne mieszkanie i jaki styl podoba nam się najbardziej, nowoczesne technologie oświetleniowe i rozwiązania elektryczne przychodzą nam z pomocą. To dzięki różnym typom lamp możemy stworzyć w naszym domu przytulną atmosferę, a pomysły takie jak gniazdka podszafkowe i różne zabezpieczenia kontaktów pozwalają nam na bezproblemowe korzystanie z prądu – gniazdko podszafkowe.