Czas
Drewno w zakładzie stolarskim
Wprowadził: Michael Coghlan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Prawie każdy z nas bardzo ceni sobie pamiątki z okresu kiedy byliśmy dziećmi albo prezenty od bliskich, które zostały wykonane samodzielnie

W wielu sytuacjach do podarunków, które były przez kogoś zrobione własnoręcznie, mamy wielki sentyment. Nawet jeżeli zrobiło to dziecko i podarek nie jest idealny, urzeka nas zapał naszej latorośli i wysiłek jaki włożyło w przygotowanie niespodzianki.
szafki dla dzieci
Wprowadził: Bitterroot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Idealne meble dla własnych dzieci

wybranie odpowiednich elementów do mieszkania nigdy nie jest łatwym wyczynem. Na rynku odkryjemy obecnie mnóstwo rodzajów, wzorów oraz kolorów, a każdy wariant może podobać się komuś innemu i pasować do całkiem odmiennych wnętrz. niektórzy z nas wolą elementy w ciepłych barwach, inni decydują się raczej na te zimne, jakie wprowadzają chłodny klimat, a wszyscy z nas mogą wybrać dokładnie takie, które im się podobają.
ulotka
Wprowadził: EVERYMAN FILMS LTD (EVERYMAN FILMS LTD)
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Cytaty mędrców często sprawiają, że nasz dzień jest lepszy i dlatego notujemy je lub zawieszamy w widocznych miejscach

W szalonym czasach, kiedy szybkość życia jest często zabójcza, wszyscy wypatrujemy złotych myśli. Pozwalają nam one na minutę się zastopować i pomyśleć nad sednem istnienia
lampki
Treści źródłowe: lazienkaplus.pl

Mieszkanie naszych marzeń z meblami na zamówienie - garść przydatnych wskazówek

Meblowanie domu to poważne przedsięwzięcie. Dobrze jest zastanowić się nad tym tematem jeszcze w trakcie przeprowadzanego remontu, by zyskać czas na odpowiednie wybranie mebli i innych dodatków.
Hurtownia sportowa
Wprowadził: Republic of Korea
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Specjalistyczne panele LED - znakomite do oświetlenia ulicznego

Oświetlenie LEDowe jest teraz niesłychanie modne oraz używane na okazałą skalę. W biurach, domach czy też mieszkaniach prywatnych nieraz wykorzystuje się oświetlenie LED, posiada ono również niesłychanie duże zastosowanie w obiektach użyteczności społecznej, a także na parkingach, parkach albo ulicach.
kinkiety ogrodowe
Wprowadził: Bitterroot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie rodzaju lampy są najczęściej kupowane do mieszkań? Kinkiet retro, a może plafon łazienkowy?

Oświetlenie stanowi bardzo istotny element aranżacji. Umożliwia bowiem na normalne funkcjonowania każdego dnia. Głównie najważniejszą funkcję stanowi światło w domu , bądź w biurze.
wanny z hydromasażem
Wprowadził: Bill Wilson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Luksus i wygoda na wyciągnięcie dłoni - wanny z hydromasażem, jacuzzi.

W obecnych czasach wszelakie usprawnienia, jakie da się mieć w mieszkaniu są nie jedynie potrzebne, lecz wprost wyczekiwane przez wielu ludzi. Każdy człowiek potrzebuje w pewien sposób zaznać luksusu i nic w tym podejrzanego, ponieważ pracując przez długie lata ludzie w jakimś momencie myślą jedynie o odpoczynku. Dzięki mnóstwa ciekawostkom w sprzęcie pokojowym można zdobyć wiele narzędzi, jakie uprzyjemniają powszedni odpoczynek. Są to przeważnie maty masujące czy też krzesła z programami masażu. Ludzie kupują tego typu sprzęty i montują je we swoich domach, tak by utworzyć osobistą strefę relaksu.
Rolety zewnętrzne
Wprowadził: Nina Matthews
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak najlepiej zatroszczyć się o należyte bezpieczeństwo własnego lokum?

Dom - pewnie dla większości ludzi kojarzy się całkiem sympatycznie. Jednakże nie jest powiedziane, że dom zawsze jest w zupełności spokojną przystanią, w której nareszcie mamy możliwość poczuć się bezpiecznie. Zwłaszcza, iż stosunkowo często słychać o choćby włamaniach do domów. Chcę zatem napisać trochę na temat metod radzenia sobie z przestępczością. Co prawda Polska to nie chociażby Detroit, lecz na pewno bagatelizowanie zagrożenia jest głupie. Na początku chciałbym przypomnieć, że kapitalne są rolety antywłamaniowe.
łóżko
Wprowadził: Calvado.pl
Treści źródłowe: Dekoria.pl

Łatwe i niedrogie pomysły na zmianę wyglądu w naszym mieszkaniu

Nasze smaki niezmiernie często się zmieniają. Dzisiaj lubimy jedno, a za jakiś czas już nie możemy tego oglądać. Musimy wziąć to pod uwagę, kiedy urządzamy nasze mieszkanie. Należy dodać, że jest to wyjątkowo kosztowna i czasochłonna zabawa. Stąd też pomyślmy nawet parę razy, nim zamówimy do domu coś drogiego. Może się okazać, że już za parę lat przestanie nam się ten przedmiot podobać. W niebezpieczeństwie są również takie osoby, które zajmują się zawodowo się dekoracją wnętrz. Będąc na czasie z wszelkimi nowościami, nieustannie chcą odmieniać aranżację w swoim mieszkaniu, tak aby był zgodny z najnowszymi trendami.
Kobi Light   panel LED w biurze
Wprowadził: Kobi
Treści źródłowe: Kobi

z jakich powodów prawidłowo dobrane łóżko jest tak ważne dla naszego zdrowia, opis najpopularniejszych ich modeli.

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia naszych mieszkań i domów są łóżka. Tak naprawdę spędza się w nich prawie jedną trzecią swojego życia, więc trzeba zadbać o to, żeby były odpowiednio wygodne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.