Drogi
fundamenty
Wprowadził: Bruk-Bet®
Treści źródłowe: Bruk-Bet®

Jak mogą działać samoczynne systemy oddymiające oraz gdzie się je wykorzystuje?

Samoczynne systemy oddymiające posiadają ogromny wpływ na poziom bezpieczeństwa nie tylko mienia, ale zwłaszcza obecnych w budynkach osób. Układy te są używane np.
wyburzenia - slider
Wprowadził: LHOON
Treści źródłowe: www.Flickr.pl

Prace rozbiórkowe i wyburzeniowe

Istnienie polega w pewnym sensie na tym, że coś co istniało przez długi okres czasu jest usunięte po to, aby na tym miejscu zaistniało coś innego, zazwyczaj ładniejszego. Budynki, jakie zajmowały własne miejsce od lat bywają wyburzone z powodu tego, iż ich stan ogólny jest zagrożeniem zarówno dla zamieszkujących budynek, jak też otoczenia. Z tego powodu natomiast muszą zniknąć z owego miejsca, ponieważ na ich miejscu powstaną nowatorskie budynki np. biurowce, apartamentowce, hotele lub markety. , Opcje którymi są roboty wyburzeniowe zatem jest nagminnie zauważalna nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.
droga w budowie
Wprowadził: thisisbossi
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Tymczasowa organizacja ruchu wymaga spełnienia wielu procedur

Tymczasowa organizacja ruchu, to często spore problemy dla kierowców, dlatego że najczęściej powoduje to korki. Oczywiście dla policjantów, czy firm, jakie zdobyły zgodę na zmianę ruchu, jest to duże wyzwanie, jakie powiązane jest z nadzorowaniem ruchu przez zastosowanie świateł, czy też ręczne kierowanie ruchu przez osoby specjalnie do tego przystosowane.
autostrada
Wprowadził: Greg Neate
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Tworzywa do budowy ulic

Obecnie do budowy dróg wykorzystuje się dużo odmian tworzyw sypkich, zwanych ogólnie kruszywem. Kruszywem drogowym bywa tworzywo pochodzenia naturalnego jak żwir czy piasek, które są potrzebne jako grunt każdej nowobudowanej ulicy, ale i materiał pochodzenia przemysłowego jak na przykład żużel. Materiał ten jest zwykle używany jako pokrycie górnej warstwy większej części typów dróg. Do budowy dróg stosuje się także inne tworzywa sypkie, jednak nie są one popularne w Polsce.
autostrada, infrastruktura drogowa
Wprowadził: Greg Neate
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W Polsce tematy odnoszące się do powstawania nowych dróg i autostrad są szczególne popularne i zawsze na czasie. Czy rzeczywiście posiadamy powody do narzekania?

Od czasu akcesji Polski do UE infrastruktura drogowa uległa znacznej poprawie. Możemy to zauważyć podczas naszych podróży, w szczególności między dużymi miastami. Z całą pewnością dodatkowy wpływ na postęp inwestycji miało przyznanie Polsce organizacji mistrzostw starego kontynentu w piłce nożnej w 2012 roku.
pejzaż - dom
Wprowadził: Senado Federal
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

O czym trzeba pamiętać, jeżeli budujesz mieszkanie?

Lato z wolna zbliża się ku końcowi. Jesień stanowi bezsprzecznie czas remontów. „Nowe życie” zyskują wówczas nie tylko nasze drogi, ale również wnętrza.
drzwi wewnętrzne pełne
Wprowadził: RuckZuck
Treści źródłowe: http://echopr.pl/PRASA/tetyda_pelne_duze.jpg

Wrocław - nadzwyczaj piękne miasto, gdzie z całą pewnością opłaca się budować swą przyszłość

Z całą pewnością każdy z nas marzy o własnych „czterech kątach”, gdzie mógłby uciec przed światem i odpocząć po ciężkim dniu pracy na łonie rodziny.
Ocieplenie poddasza

Izolacja dachu wełną mineralną

Odpowiednie ocieplenie dachu oraz ocieplenie mansardy ma równie wielkie znaczenie, jak odpowiednia izolacja termiczna ścian. Poprzez źle zaizolowany dach może uciekać od 10 do aż 25 % ciepła. Doradzamy, jak wybierać materiał do ocieplenia dachu.
Płyta Maxima
Wprowadził: Libet Impressio
Treści źródłowe: Libet Impressio

Bezpieczne przejścia dla pieszych muszą być priorytetem

Niesamowicie sporo opowiada się o bezpieczeństwie na drodze, a co się z tym łączy, calutki czas poszukuje się rozwiązań, które to bezpieczeństwo będą w stanie nam zapewnić. Przez to właśnie tak istotne jest to, abyśmy myśleli w co inwestować, tak by okazało się być jak najmniej wypadków.


Domek
Wprowadził: Dave Conner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ogrzej swój dom na zimę, tanio i skutecznie

Każdy z nas pragnąłby posiadać swój własny dom, w którym nie potrzebowalibyśmy obawiać się sąsiadów zza ściany. Jednak wiele osób boi się znacznych cen ogrzewania, w momencie kiedy z każdej strony otacza nas zimne powietrze.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.