Drogi
fundamenty
Wprowadził: Bruk-Bet®
Treści źródłowe: Bruk-Bet®

Jak mogą działać samoczynne systemy oddymiające oraz gdzie się je wykorzystuje?

Samoczynne instalacje oddymiające mają olbrzymi wpływ na poziom bezpieczeństwa nie tylko mienia, lecz zwłaszcza obecnych w domach osób. Systemy te są stosowane np.
wyburzenia - slider
Wprowadził: LHOON
Treści źródłowe: www.Flickr.pl

Prace rozbiórkowe i wyburzeniowe

Byt polega w pewnym sensie na tym, iż coś co było przez okres długich lat zostaje zniszczone po to, by na danym terenie powstało coś nowego, najczęściej ładniejszego. Obiekty, które zaznaczały swoje miejsce od lat zostają wyburzone z okoliczności tego, iż ich stan faktyczny jest zagrożeniem zarówno dla zamieszkujących budynek, jak też otoczenia. Z tego powodu natomiast muszą usunąć się z powierzchni ziemi, gdyż na ich dawnym punkcie powstaną nowoczesne budynki np. biurowce, apartamentowce, hotele czy markety. Praca, jaką są roboty wyburzeniowe zatem jest wciąż widoczna nie tylko w kraju, ale na całym świecie.
droga w budowie
Wprowadził: thisisbossi
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Tymczasowa organizacja ruchu wymaga spełnienia wielu procedur

Tymczasowa organizacja ruchu, to zazwyczaj duże problemy dla kierowców, gdyż najczęściej wywołuje to korki. Oczywiście dla policjantów, czy przedsiębiorstw, które otrzymały zgodę na zmianę ruchu, jest to spore wyzwanie, które wiąże się z prowadzeniem ruchu przez zastosowanie świateł, czy również ręczne kierowanie ruchu przez osoby specjalnie do tego przygotowane.
autostrada
Wprowadził: Greg Neate
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Tworzywa do budowy ulic

Aktualnie do budowy dróg stosuje się dużo typów materiałów sypkich, nazywanych ogólnie kruszywem. Kruszywem do budowy drogi może być materiał pochodzenia naturalnego jak żwir czy piasek, które są potrzebne jako grunt każdej nowobudowanej ulicy, ale również torzywo pochodzenia przemysłowego taki, jak żużel. Żużel jest w większości przypadków wykorzystywany jako pokrycie wierzchniej warstwy większości odmian dróg. Do budowy dróg wykorzystuje się też inne materiały sypkie, ale nie są one popularne w Polsce.
autostrada, infrastruktura drogowa
Wprowadził: Greg Neate
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W Polsce tematy odnoszące się do powstawania nowych dróg i autostrad są szczególne popularne i zawsze na czasie. Czy rzeczywiście posiadamy powody do narzekania?

Od chwili akcesji Polski do Unii Europejskiej sieć drogowa uległa znacznej zmianie na lepsze. Możemy to zauważyć w trakcie naszych wyjazdów, w szczególności między dużymi aglomeracjami. Na pewno dodatkowy wpływ na przyspieszenie prac miało uznanie Polski za organizatora mistrzostw starego kontynentu w futbolu w 2012 roku.
pejzaż - dom
Wprowadził: Senado Federal
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

O czym trzeba pamiętać, jeżeli budujesz mieszkanie?

Lato z wolna dobiega końca. Jesień stanowi bez wątpienia sezon remontów. „Drugie życie” dostają wtedy nie tylko nasze ulice, ale także mieszkania.
drzwi wewnętrzne pełne
Wprowadził: RuckZuck
Treści źródłowe: http://echopr.pl/PRASA/tetyda_pelne_duze.jpg

Wrocław - nadzwyczaj piękne miasto, gdzie z całą pewnością opłaca się budować swą przyszłość

Na pewno każdy marzy o własnych „czterech kątach”, gdzie mógłby uciec przed światem i wypocząć po wyczerpującym dniu pracy wśród najbliższych.
Ocieplenie poddasza

Izolacja dachu wełną mineralną

Prawidłowe ocieplenie dachu oraz ocieplenie poddasza ma równie duże znaczenie, jak należyta izolacja termiczna ścian. Poprzez źle ocieplony dach może uciekać 10-25 % ciepła. Doradzamy, jak dobierać materiał do ocieplenia dachu.
Płyta Maxima
Wprowadził: Libet Impressio
Treści źródłowe: Libet Impressio

Bezpieczne przejścia dla pieszych muszą być priorytetem

Bardzo dużo mówi się o bezpieczeństwie na drodze, a co się z tym łączy, cały czas poszukuje się sposobów, które to bezpieczeństwo będą w stanie nam zagwarantować. Dlatego właśnie tak istotne będzie to, abyśmy pomyśleli w co zainwestować, tak żeby okazało się być jak najmniej wypadków.


Domek
Wprowadził: Dave Conner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ogrzej swój dom na zimę, tanio i skutecznie

Każdy z nas chciałby posiadać swój własny dom, w którym nie potrzebowalibyśmy troszczyć się o sąsiadów zza ściany. Lecz wiele osób obawia się znacznych kosztów ogrzewania, w momencie kiedy z każdej strony oplata nas zimne powietrze.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.