Drogi
fundamenty
Wprowadził: Bruk-Bet®
Treści źródłowe: Bruk-Bet®

Jak mogą działać samoczynne systemy oddymiające oraz gdzie się je wykorzystuje?

Samoczynne instalacje oddymiające mają ogromny wpływ na poziom bezpieczeństwa nie tylko majątku, lecz zwłaszcza obecnych w budynkach ludzi. Układy te są używane np.
wyburzenia - slider
Wprowadził: LHOON
Treści źródłowe: www.Flickr.pl

Prace rozbiórkowe i wyburzeniowe

Byt polega w pewnym sensie na tym, iż coś co było przez okres długich lat zostaje zniszczone po to, by na danym terenie powstało coś nowego, najczęściej ładniejszego. Obiekty, które zaznaczały swoje miejsce od lat zostają wyburzone z okoliczności tego, iż ich stan faktyczny jest zagrożeniem zarówno dla zamieszkujących budynek, jak też otoczenia. Z tego powodu natomiast muszą usunąć się z powierzchni ziemi, gdyż na ich dawnym punkcie powstaną nowoczesne budynki np. biurowce, apartamentowce, hotele czy markety. Praca, jaką są roboty wyburzeniowe zatem jest wciąż widoczna nie tylko w kraju, ale na całym świecie.
droga w budowie
Wprowadził: thisisbossi
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Tymczasowa organizacja ruchu wymaga spełnienia wielu procedur

Tymczasowa organizacja ruchu, to zawsze spore problemy dla kierowców, gdyż często wywołuje to korki. Oczywiście dla policjantów, czy firm, jakie otrzymały zgodę na zmianę ruchu, jest to spore wyzwanie, jakie wiąże się z nadzorowaniem ruchu poprzez wykorzystanie świateł, jak również manualne kierowanie ruchu przez osoby specjalnie do tego przygotowane.
autostrada
Wprowadził: Greg Neate
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Tworzywa do budowy ulic

W dzisiejszych czasach do budowy dróg wykorzystuje się wiele typów materiałów sypkich, zwanych ogólnie kruszywem. Kruszywem do budowy drogi bywa tworzywo pochodzenia naturalnego jak żwir lub piasek, które są konieczne jako grunt każdej powstającej ulicy, ale i torzywo pochodzenia przemysłowego jak na przykład żużel. Materiał ten jest najczęściej stosowany jako pokrycie górnej warstwy większej części rodzajów dróg. Do tworzenia dróg wykorzystuje się także inne materiały sypkie, jednak nie są one popularne w Polsce.
autostrada, infrastruktura drogowa
Wprowadził: Greg Neate
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W Polsce tematy odnoszące się do powstawania nowych dróg i autostrad są szczególne popularne i zawsze na czasie. Czy rzeczywiście posiadamy powody do narzekania?

Od czasu przystąpienia Polski do UE sieć drogowa uległa znacznej zmianie na lepsze. Możemy to zauważyć podczas naszych wyjazdów, szczególnie między dużymi aglomeracjami. Na pewno dodatkowe znaczenie na postęp prac miało przyznanie Polsce organizacji mistrzostw Europy w futbolu w 2012 roku.
pejzaż - dom
Wprowadził: Senado Federal
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

O czym trzeba pamiętać, jeżeli budujesz mieszkanie?

Lato z wolna dobiega końca. Jesień stanowi bez wątpienia sezon remontów. „Drugie życie” dostają wtedy nie tylko nasze ulice, ale także mieszkania.
drzwi wewnętrzne pełne
Wprowadził: RuckZuck
Treści źródłowe: http://echopr.pl/PRASA/tetyda_pelne_duze.jpg

Wrocław - nadzwyczaj piękne miasto, gdzie z całą pewnością opłaca się budować swą przyszłość

Bez wątpienia każdy marzy o własnym miejscu na ziemi, gdzie mógłby uciec przed światem i wypocząć po ciężkim dniu pracy wśród najbliższych.
Ocieplenie poddasza

Izolacja dachu wełną mineralną

Odpowiednie ocieplenie dachu jak też ocieplenie poddasza ma równie ogromne znaczenie, jak właściwa izolacja cieplna ścian. Przez byle jak zaizolowany dach może uciekać 10-25 % ciepła. Doradzamy, jak wybierać materiał do ocieplenia dachu.
Płyta Maxima
Wprowadził: Libet Impressio
Treści źródłowe: Libet Impressio

Bezpieczne przejścia dla pieszych muszą być priorytetem

Bardzo dużo mówi się o bezpieczeństwie na drodze, a co się z tym łączy, cały czas poszukuje się sposobów, które to bezpieczeństwo będą w stanie nam zagwarantować. Dlatego właśnie tak istotne będzie to, abyśmy pomyśleli w co zainwestować, tak żeby okazało się być jak najmniej wypadków.


Domek
Wprowadził: Dave Conner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ogrzej swój dom na zimę, tanio i skutecznie

Każdy z nas pragnąłby posiadać swój własny dom, gzie nie potrzebowalibyśmy troszczyć się o sąsiadów zza ściany. Jednak wiele osób boi się znacznych kosztów ogrzewania, w momencie kiedy z każdej strony otacza nas zimne powietrze.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.