Drogi
fundamenty
Wprowadził: Bruk-Bet®
Treści źródłowe: Bruk-Bet®

Jak mogą działać samoczynne systemy oddymiające oraz gdzie się je wykorzystuje?

Samoczynne systemy oddymiające posiadają ogromny wpływ na bezpieczeństwo nie tylko mienia, lecz przede wszystkim obecnych w domach ludzi. Systemy te są używane np.
wyburzenia - slider
Wprowadził: LHOON
Treści źródłowe: www.Flickr.pl

Prace rozbiórkowe i wyburzeniowe

Istnienie polega w pewnym sensie na tym, iż coś co było przez długi okres czasu zostaje zniszczone po to, by na danym terenie zaistniało coś innego, zwykle lepszego. Obiekty, jakie zajmowały własne miejsce przez długie lata zostają wyburzone z racji tego, że ich konstrukcja niesie zagrożenie zarówno dla mieszkańców, jak również osób na owym terenie. Dlatego natomiast muszą zniknąć z owego miejsca, ponieważ na ich dawnym punkcie powstaną nowatorskie budynki np. biurowce, apartamentowce, hotele lub markety. Praca, jaką są roboty wyburzeniowe zatem jest wciąż dostrzegana nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.
droga w budowie
Wprowadził: thisisbossi
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Tymczasowa organizacja ruchu wymaga spełnienia wielu procedur

Tymczasowa organizacja ruchu, to zazwyczaj duże problemy dla kierowców, gdyż najczęściej wywołuje to korki. Oczywiście dla policjantów, czy przedsiębiorstw, które otrzymały zgodę na zmianę ruchu, jest to spore wyzwanie, które wiąże się z prowadzeniem ruchu przez zastosowanie świateł, czy również ręczne kierowanie ruchu przez osoby specjalnie do tego przygotowane.
autostrada
Wprowadził: Greg Neate
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Tworzywa do budowy ulic

Obecnie do tworzenia dróg stosuje się wiele typów materiałów sypkich, zwanych ogólnie kruszywem. Kruszywem drogowym może być tworzywo pochodzenia naturalnego jak żwir czy piasek, które są konieczne jako podstawa każdej powstającej drogi, ale również torzywo pochodzenia sztucznego jak na przykład żużel. Żużel jest najczęściej używany jako pokrycie wierzchniej warstwy większej części odmian dróg. Do tworzenia dróg wykorzystuje się także inne tworzywa sypkie, ale nie są one rozpowszechnione na terenie kraju.
autostrada, infrastruktura drogowa
Wprowadził: Greg Neate
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W Polsce tematy odnoszące się do powstawania nowych dróg i autostrad są szczególne popularne i zawsze na czasie. Czy rzeczywiście posiadamy powody do narzekania?

Od chwili akcesji Polski do Unii Europejskiej sieć drogowa uległa znacznej zmianie na lepsze. Możemy to zauważyć w trakcie naszych wyjazdów, w szczególności między dużymi aglomeracjami. Na pewno dodatkowy wpływ na przyspieszenie prac miało uznanie Polski za organizatora mistrzostw starego kontynentu w futbolu w 2012 roku.
pejzaż - dom
Wprowadził: Senado Federal
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

O czym trzeba pamiętać, jeżeli budujesz mieszkanie?

Lato z wolna dobiega końca. Jesień stanowi bez wątpienia sezon remontów. „Drugie życie” dostają wtedy nie tylko nasze ulice, ale także mieszkania.
drzwi wewnętrzne pełne
Wprowadził: RuckZuck
Treści źródłowe: http://echopr.pl/PRASA/tetyda_pelne_duze.jpg

Wrocław - nadzwyczaj piękne miasto, gdzie z całą pewnością opłaca się budować swą przyszłość

Z całą pewnością każdy z nas marzy o własnych „czterech kątach”, gdzie mógłby uciec przed światem i odpocząć po ciężkim dniu pracy na łonie rodziny.
Ocieplenie poddasza

Izolacja dachu wełną mineralną

Prawidłowe ocieplenie dachu i ocieplenie poddasza ma równie wielkie znaczenie, jak należyta izolacja termiczna ścian. Poprzez byle jak zaizolowany dach może uciekać od 10 do aż 25 % ciepła. Doradzamy, jak dobierać surowiec do ocieplenia dachu.
Płyta Maxima
Wprowadził: Libet Impressio
Treści źródłowe: Libet Impressio

Bezpieczne przejścia dla pieszych muszą być priorytetem

Niesamowicie dużo mówi się o bezpieczeństwie na jezdni, a co się z tym łączy, calutki czas szuka się rozwiązań, które to bezpieczeństwo będą w stanie nam zagwarantować. Przez to właśnie tak istotne okazuje się być to, abyśmy myśleli w co inwestować, tak aby było jak najmniej wypadków.


Domek
Wprowadził: Dave Conner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ogrzej swój dom na zimę, tanio i skutecznie

Każdy z nas pragnąłby posiadać swój własny dom, w którym nie potrzebowalibyśmy obawiać się sąsiadów zza ściany. Lecz wiele osób obawia się znacznych cen ogrzewania, w momencie gdy z każdej strony otacza nas zimne powietrze.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.