Żarówki
budowa tarasu
Wprowadził: LIBET
Treści źródłowe: LIBET

Jak wyposażyć toaletę publiczną?

Co winno się znaleźć w publicznej toalecie? Jakiego rodzaju rozwiązania zagwarantują bezpieczeństwo oraz wygodę eksploatacji? W jaki sposób zaprojektować umywalnię? Jakie akcesoria łazienkowe będą nieodzowne, a które stanowią oprzyrządowanie ponadprogramowe?


Jak wyposażyć toaletę publiczną?

Należy pamiętać o wielu zakresach.
Żarówka
Wprowadził: Jaroslav Dvorský
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W trakcie urządzania wnętrz, prędzej czy później należy dojśc do zaprojektowania oświetlenia

Jest to jedno z trudniejszych rzeczy do zrobienia, dlatego że trzeba wiedzieć w jakim miejscu należy zastosować oświetlenie, jak i również jakiego typu może ono być. Niedawno największą popularność zyskały żarówki led.
obraz
Wprowadził: Walter Schärer
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie świetlówki do mieszkania zakupić?

Jeszcze do niedawna klasyczne żarówki odkryte przez Edisona oświetlały wnętrze w każdym mieszkaniu. Dzisiaj zastępują je bardziej energooszczędne świetlówki. Wybór nie jest łatwy, zaś opisy na etykietach mogą wpędzić laika w konsternację.
kolorowa lampka
Wprowadził: Isengardt
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Lampy w twoim domu - pomocne rady

Lampy biurowe mają zapewniać silne światło. Eksperymenty naukowe wykazują, że duże natężenie blasku posiada właściwości zachęcające ludzki umysł do wytężonej pracy. Mając to na uwadze, trzeba zainstalować w pokoju pracy sufitowe światło o znacznej mocy. Alternatywnym rozwiązaniem (dla biur mieszkaniowych) jest lampka podręczna, w której zainstalujesz potężną żarówkę.Taka jest prawda, nie istnieje nic gorszego, niż przygaszone światło w miejscu pracy, które sprawia, że obecni w środki odczuwają wielką senność.
szlifierki
Wprowadził: Proma Polska

Tanie i praktyczne zakupy materiałów budowlanych czyli jak markety budowlane odmieniły oblicze handlu.

Jeszcze do niedawna zakupy budowlanych i wykończeniowych materiałów wiązały się z odwiedzeniem kilku różnych miejsc. W pierwszym można było kupić kafelki, kleje i fugi, w drugim wybierało piecyk gazowy i zlewozmywak, a w następnym trzeba było poszukać potrzebnych narzędzi.
led
Wprowadził: darkday
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wykańczanie czterech ścian

Kiedy już twoje mieszkanie zostanie postawione, nadchodzi czas na zajmujące prace wykończeniowe. Do kupna są meble i dużo innych elementów wyposażenia, takich jak chociażby oprawy do zabudowy. To zajęcie na wiele dni – musisz zaliczyć dużo sklepów z meblami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.