Żarówki
budowa tarasu
Wprowadził: LIBET
Treści źródłowe: LIBET

Jak wyposażyć toaletę publiczną?

Co winno się znaleźć w publicznej toalecie? Jakiego rodzaju rozwiązania zagwarantują bezpieczeństwo oraz wygodę eksploatacji? W jaki sposób zaprojektować umywalnię? Jakie akcesoria łazienkowe będą nieodzowne, a które stanowią oprzyrządowanie ponadprogramowe?


Jak wyposażyć toaletę publiczną?

Należy pamiętać o wielu zakresach.
Żarówka
Wprowadził: Jaroslav Dvorský
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W trakcie urządzania wnętrz, prędzej czy później należy dojśc do zaprojektowania oświetlenia

Jest to jedno z trudniejszych rzeczy do zrobienia, dlatego że trzeba wiedzieć w jakim miejscu należy zastosować oświetlenie, jak i również jakiego typu może ono być. Niedawno największą popularność zyskały żarówki led.
obraz
Wprowadził: Walter Schärer
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie świetlówki do mieszkania zakupić?

Jeszcze nie tak dawno klasyczne żarówki wynalezione przez Edisona oświetlały wnętrze w każdym domu. Teraz zastępują je w wyższym stopniu energooszczędne żarówki LED. Wybór nie jest prosty, a opisy na nalepkach mogą wpędzić laika w zakłopotanie.
kolorowa lampka
Wprowadził: Isengardt
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Lampy w twoim domu - pomocne rady

Lampy biurowe powinny zapewniać porządne światło. Badania naukowe udowodniły, że duże stężenie światła posiada właściwości zachęcające ludzki umysł do wydajniejszej pracy. Pamiętając o tym, powinieneś umieścić w pokoju pracy główne światło o dużej sile. Podobnym wyjściem (dla biur mieszkaniowych) jest lampka podręczna, w której zainstalujesz mocną żarówkę.Takie są fakty, nie istnieje nic gorszego, niż nikłe światło w biurze, które powoduje, że pracownicy czują wielką senność.
szlifierki
Wprowadził: Proma Polska

Tanie i praktyczne zakupy materiałów budowlanych czyli jak markety budowlane odmieniły oblicze handlu.

Do niedawna jeszcze zakupy materiałów budowlanych i wykończeniowych wiązały się z koniecznością odwiedzania kilku różnych sklepów. W pierwszym kupowało się kafelki, fugi albo kleje, w innych zamawiało wannę i podgrzewacz wody, a w kolejnym szukało się odpowiednich sprzętów.
led
Wprowadził: darkday
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wykańczanie czterech ścian

Kiedy już twoje mieszkanie zostanie zbudowane, przychodzi pora na trudne prace wykończeniowe. Do kupna są meble i sporo innych elementów wnętrza, takich jak np. oprawy do zabudowy. To wyzwanie na wiele dni – musisz obejść mnóstwo sklepów z elementami do domu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.