Pokój
Fototapety w kwiaty
Wprowadził: http://art.widi.pl
Treści źródłowe: http://art.widi.pl

Interesujący pomysł na ścianę - parę tipów

Gdy zaczynamy malować ściany w mieszkaniu raczej nie myślimy o jakiś upiększeniach, bo już samo pomalowanie ścian jest wystarczające. Jednak później, gdy wszystko już urządzimy możemy się zastanawiać, czy może nasze wnętrze jest niezbyt ciekawe i warto byłoby nadać mu wyrazu.
budynki
Wprowadził: Randy McRoberts
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Patrole saperskie - po co dokładnie są no i czy są ogólnikowo na potrzebne?

Jak to dobrze wiemy nasz kraj przeszedł swoje, jeżeli chodzi chociażby o bójki o terytorium. Obecnie jest u nas dosyć duży spokój, jednakże nawet do tej konkretnej pory istnieją w granicach naszego państwa pozostałości z wcześniejszych bITew i to nie jedynie te, co odnajdziemy w muzeum.
ekipa remontująca
Wprowadził: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Okres letni doskonały na odświeżenie mieszkania

Lato to doskonały czas na przeprowadzenie remontu naszego domu, zwłaszcza, jeśli podejmiemy decyzję o wymianie okien na nowe. Dzięki odpowiednim i prawidłowo założonym oknom,uzyskamy gwarancję, że w zimie w naszym mieszkaniu będzie ciepło i przyjemnie. Jednak z drugiej strony, szczelne okna utrudniają naturalną wentylację, zapewniającą wymianę powietrza między wnętrzem naszego mieszkania, a jego otoczeniem.
pokój
Wprowadził: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie elementy dekoracyjne do wystroju pokoju kupić ?

Kiedy poszukujemy jakiś Interesujących rozwiązań do naszego mieszkania musimy zwrócić uwagę na współczesne trendy. Dobrze dobrane dodatki są w stanie zdziałać cuda. Wnętrze, które wcześniej wydawało się bezbarwne może być rzeczywiście bardzo fajne. Świetną opcją okaże się na pewno fototapeta na ścianę. Należy tylko porządnie się zastanowić, który wzór powinien zostać na niej umieszczony i jak duża ma być, nie wspominając już nawet o najważniejszym, czyli o tym, gdzie ją zamontujemy.
naklejki na ścianie
Wprowadził: Kids Town
Treści źródłowe: www.kidstown.pl

Jednym z wariantów na zaaranżowanie pokoju dla dziecka jest wykorzystanie rozwiązania, jakim są naklejki dla dzieci

Urządzenie pokoju dziecięcego to nie lada sztuka, jako że dzieci szybko się nudzą i potrzebują częstych zmian oraz poznawania nowych rzeczy. Dlatego urządzając pokój dziecięcy warto dokładnie zastanowić się nad aranżacją i wybrać takie rozwiązania, które pomogą bez dużego wysiłku i i za niewielkie pieniądze zmienić aranżację. Jednym z wariantów jest wykorzystanie rozwiązania, jakim są naklejki dla dzieci.
drewniane łóżko
Wprowadził: osseous
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Meblujemy pokoik dla malucha. Jakie łóżko wybrać?

Umeblowanie pokoju dla dzieci w taki sposób, by był wygodny a jednocześnie przytulny to spore wyzwanie, szczególnie iż pomieszczenia w blokach bywają trudne do zagospodarowania. Które triki możemy zastosować, aby sprawić, że pokój wyda się optycznie większy i przestronniejszy? Co lepiej się sprawdza – łóżka pojedyncze czy łóżka piętrowe? Czy zdołamy wykorzystać wszelkie możliwości, jakie dają łóżka drewniane z szufladą?
Salon w nowoczesnym stylu
Wprowadził: mattwalker69
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Optyczne manipulacje metrażem domowego wnętrza

Nasz wzrok czasem płata nam figle. Warto jednak zauważyć, że czasem niedoskonałość oczu da się obrócić na własną korzyść. Projektanci wnętrz wiedzą coś na ten temat.
sypialnia
Wprowadził: Iqbal Osman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wyjątkowość fototapet spełniających marzenia – rewelacyjna jakość

Wystrój każdego pokoju zależy w gruncie rzeczy od stylizacji, jaką przyjęto w całym domu czy mieszkaniu. Na rynku jest do pełnej dyspozycji szeroka baza wyboru inspirujących dodatków, jakie właściwie bez wysiłku pozwolą nam na odświeżenie wystroju. Na co przede wszystkim stawiają obecnie wymagający klienci, pragnący niezwłocznie i nieinwazyjnie zmienić coś w swoim wnętrzu?
projekty małych domów
Wprowadził: Bitterroot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak niskim kosztem zbudować funkcjonalny dom? Projekty małych domów sprawdzonym rozwiązaniem

Dzisiejsze rodziny nie potrzebują wielkopowierzchniowych domów, które do tego są często nieopłacalne w użytkowaniu. Dzisiejsze rodziny decydują się funkcjonalizm i oszczędność. Współczesne budownictwo a także innowacyjne technologie pozwalają teraz spełnić te potrzeby.
porządek
Wprowadził: lynn-anne bruns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Łóżka piętrowe świetnie spiszą się na małych powierzchniach

Jeśli mamy dwójkę dzieci, które mają posiadać wspólny pokój, a nie będzie on zbyt duży, to obowiązkowo musimy szukać najlepszego rozwiązania.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.