Pokój
naklejki
Wprowadził: Mary and Andrew
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Naklejki kuchenne, nalepki do sypialni. Spójrz koniecznie jak ożywić wnętrze.

Tapety nie tylko przystrajają ściany, ale także komponują całe wnętrze, przekazując mu wyszukany styl. Tapeta o wiele lepiej aniżeli farba radzi sobie z każdymi niedoskonałościami ściany. Taki efekt pozwolą nam zdobyć tapety w spore wzory i o głęboko wyciskanych przestrzeniach.
obrazy
Treści źródłowe: http://demur.pl/obrazy

Obrazy dla dzieci mają okazać się kolorowe

Czy widzieliśmy obrazy dla dzieci?
Coraz częściej przy urządzaniu pomieszczeń dba się o to, żeby ściany nie okazywały się być puste, aby coś się na nich pojawiało i nie koniecznie muszą to być kolejne półki albo meble. Przez to właśnie należy popatrzeć jakie obrazy dla dzieci są przedstawiane, co ukazują, w jakiej tematyce się obracają i zadecydować, czy nie będą prezentować się one niesamowicie w dziecięcym pokoju.
naklejkii na ścianie w pokoju dzieciącym
Wprowadził: Jun Ye
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak w łatwy sposób odświeżyć mieszkanie, czyli naklejki na ścianę to doskonały wybór

Wszyscy chcą mieszkać w ślicznie zaaranżowanym domu. Remonty są jednak drogie i w rezultacie nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić. Doskonałym rozwiązaniem będą między innymi naklejki na ścianę, z pomocą których dom można odświeżyć błyskawicznie, a jednocześnie tanim kosztem.
Jak zrobić modną fototapetę?
Wprowadził: Fotolia
Treści źródłowe: Fotolia

Nowa tendencja w branży dekorowania pokojów dziecięcych: fototapety dla dzieci

Jak w każdym biznesie, zarazem w dekorowaniu wnętrz, moda co jakiś czas ulega zmianie. Przede wszystkim w świecie dziecka to ma wielką wagę, ponieważ dzieci żyją tym, co aktualnie dostarczają im media. Wśród dzieci popularni są bohaterowie filmów animowanych, wokaliści czy różnego rodzaju sportowcy. A przecież zarazem światowe kino, jak i sport ulega ciągłym zmianom.
filiżanka
Wprowadził: Blomus
Treści źródłowe: Blomus

Które podarunki należy nabyć do nowego domu? Czy wiesz, jak aranżować swoje wnętrza?

Wprowadzenie się naszych najbliższych do nowego domu to niewątpliwie wyjątkowo poważna chwila. Zdobycie pełnej samodzielności oraz ewentualności kształtowania w swobodny sposób osobistego miejsca zamieszkania jest bowiem wielkim marzeniem wielu z nas. Powinno się jednakże w tej sytuacji klarownie uświadomić sobie, że nowo zakupione domy przeważnie nie posiadają swojego wyekwipowania. Sam fakt bowiem odpowiedniego ekwipowania dostępnych domowych przestrzeni wymaga od nas obiektywnie dużo pracy. W związku z takim stanem spraw dobrzej jest odciążyć naszych najbliższych wręczając im praktyczne podarunki, które będą mogły służyć im przez najbliższe lata.
regał na książki
Wprowadził: Scott Lewis
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zadziwiające regały na książki w popularnym oraz niesamowitym stylu skandynawskim

Dysponowanie swojego domu daje sporą ilość zalet. W obecności dużą uwagę przywiązuje się szczególnie do wystroju wnętrz. Trzeba zastanowić się jak przystroić własne gniazdko, choćby dlatego, że ma to ogromny wpływ na późniejsze samopoczucie w nowym lokum.
odnośnik do strony
Wprowadził: Lucy Djevdet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pufy worek to niesamowicie interesująca oferta

Posiadamy niewielki pokój, ale równocześnie pragniemy mieć jak najwięcej miejsca do siedzenia, gdyż często nawiedzają nas goście? Sama powierzchnia łóżka będzie zbyt mała, a równocześnie nie mamy przestrzeni, na ustawienie tutaj ławy, foteli lub choćby krzeseł? Bez wątpienia w sklepach meblowych wyszukamy inne, lecz nie mniej interesujące rozwiązanie.


Pufy worek to niesamowicie interesująca oferta

Czy sprawdzaliśmy w jaki sposób wyglądają pufy?


Pufy worek to niesamowicie interesująca oferta

Koniecznie powinniśmy się namyślić nad tym, jakie będziemy posiadali tu możliwości, tak żeby móc znaleźć do swojego pokoju coś niewielkiego, ale jednocześnie coś takiego, na czym będzie nam się wygodnie siedziało.
http://fixar.pl/
Wprowadził: http://fixar.pl/
Treści źródłowe: http://fixar.pl/

Jak wyposażyć sypialnię, aby chcieć przebywać w tym pokoju nie tylko wieczorną porą

W sypialni przebywamy, na dobrą sprawę, prawie trzecią część naszego życia. Fakt, że kiedy śpimy, nie możemy jednocześnie podziwiać pięknie urządzonego wnętrza. Niemniej jednak szykownie dobrane elementy być może sprawią, że zamiast przesiadywać do późnych nocnych godzin przed odbiornikiem telewizyjnym w salonie, wybierzemy w równym stopniu fascynującą lekturę bestsellerowej powieści psychologicznej, której będziemy oddawać się oczywiście w sypialnianym łożu. Aby wnętrze pozostawało urokliwe, na murze można nalepić niepowtarzalną tapetę lub fototapetęZobaczmy, jak ich dobór jest uzależniony od wieku par narzeczeńskich.
stojak na drewno kominkowe
Wprowadził: Blomus
Treści źródłowe: Blomus

Mamy szansę właściwie wszystko rozmieścić

Jeżeli posiadamy cudowną kolekcję płyt, lub książek którymi pragniemy się pochwalić przed kolejnymi, to na pewno warto wiedzieć, że teraz jest to realne. Co więcej możemy je pokazać w taki sposób, że będą wspaniale przedstawione, a jednocześnie również zostaną nieprawdopodobną i cudowną ozdobą pokoju w którym będą się znajdowały.
lampka
Wprowadził: Faruk Ateş
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Funkcja oświetlenia w pomieszczeniach. Niezwykłe źródła światła!

Gdy nadchodzą zimowe dni i promieni słonecznych jest jak na lekarstwo, każdy człowiek lubi otoczyć się bardzo jasnym światłem. Namiastka słońca w krótsze dni gwarantuje poczucie ciepła. Kiedy przy nienaturalnym świetle spędzamy te jesienne dni, obowiązkowo musimy dobrać je do naszych preferencji.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.