Pokój
światło
Wprowadził: rpavich
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jaki rodzaj oświetlenia dobrać do domu? O czym powinniśmy pamiętać dobierając oświetlenie?

Światło to życie, bez niego niewiele można zrobić, nic rozplanować,niewiele rzeczy jest możliwych do wykonania. Światło kojarzy się z nadzieją, gdy po nocy przychodzi dzień czujmy się lepiej i mamy znaczniejszą energię do życia. Zostaliśmy zaprogramowani, aby funkcjonować, gdy widno.
mieszkanie
Wprowadził: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Mieszkanie – w jaki sposób je urządzić z pomysłem?

Urządzasz swój pokój? A może całe mieszkanie? Na pewno zatem zależy Ci, aby efekt był idealny. Przecież to w tym wnętrzu będziesz spędzał dużo swojego czasu, popołudnia, wieczory lub soboty oraz niedziele. Warto więc zadbać, żeby były one komfortowe, estetyczne, lecz też funkcjonalne, a także chociaż odrobinę oryginalne. Jednak we współczesnych czasach nie jest to takie łatwe do osiągnięcia.
komoda
Wprowadził: Thomas Quine
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najważniejsze informacje o komodach, o czym trzeba pamiętać podczas wyboru tego mebla.

Wśród wielu bardzo praktycznych, a rzadziej obecnie używanych mebli w naszych mieszkaniach i domach wyróżnić można komody. Meble te od około trzystu lat są znane, bo z tamtego okresu pochodzą pierwsze znane egzemplarze. Ich popularność przede wszystkim się zaczęła dlatego, że posiadają szuflady, a co by nie mówić, to właśnie one są bardzo praktyczne i wygodne.
Fototapety   pojazdy
Wprowadził: DA

Wyposażanie wnętrza

Trudno teraz zaskoczyć swoich znajomych oraz powalić ich na kolana pięknem swojego mieszkania. Każdemu zależy, by mieszkanie przedstawiało sobą klasę i autentyczny styl. Dlatego też urządzając je należy przyłożyć się tak samo mocno do wyposażenia każdego pomieszczenia, zadbać zarazem o meble jak i o fototapety na ścianę. Zamiast tracić siły w trakcie czasochłonnych wypraw do sklepów ,a także niepotrzebnie denerwować się ciągłym staniem w korkach, czy na słabe kompetencje sprzedawców, lepiej zaplanować dobrze zakupy.
naklejki
Wprowadził: Mary and Andrew
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Naklejki kuchenne, nalepki do sypialni. Spójrz koniecznie jak ożywić wnętrze.

Tapety nie tylko dekorują ściany, ale także ustanawiają całe wnętrze, nadając mu oryginalny styl. Tapeta o wiele lepiej aniżeli farba radzi sobie z wszelkimi niedoskonałościami ściany. Taki wynik pozwolą nam uzyskać tapety w duże wzory i o dogłębnie tłoczonych powierzchniach.
obrazy
Treści źródłowe: http://demur.pl/obrazy

Obrazy dla dzieci mają okazać się kolorowe

Czy widzieliśmy obrazy dla dzieci?
Coraz częściej przy urządzaniu pomieszczeń dba się o to, żeby ściany nie okazywały się być puste, aby coś się na nich pojawiało i nie koniecznie muszą to być kolejne półki albo meble. Przez to właśnie należy popatrzeć jakie obrazy dla dzieci są przedstawiane, co ukazują, w jakiej tematyce się obracają i zadecydować, czy nie będą prezentować się one niesamowicie w dziecięcym pokoju.
naklejkii na ścianie w pokoju dzieciącym
Wprowadził: Jun Ye
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak w łatwy sposób odświeżyć mieszkanie, czyli naklejki na ścianę to doskonały wybór

Wszyscy chcą mieszkać w ślicznie zaaranżowanym domu. Remonty są jednak drogie i w rezultacie nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić. Doskonałym rozwiązaniem będą między innymi naklejki na ścianę, z pomocą których dom można odświeżyć błyskawicznie, a jednocześnie tanim kosztem.
Jak zrobić modną fototapetę?
Wprowadził: Fotolia
Treści źródłowe: Fotolia

Nowa tendencja w branży dekorowania pokojów dziecięcych: fototapety dla dzieci

Jak w każdym biznesie, zarazem w dekorowaniu wnętrz, moda co jakiś czas ulega zmianie. Przede wszystkim w świecie dziecka to ma wielką wagę, ponieważ dzieci żyją tym, co aktualnie dostarczają im media. Wśród dzieci popularni są bohaterowie filmów animowanych, wokaliści czy różnego rodzaju sportowcy. A przecież zarazem światowe kino, jak i sport ulega ciągłym zmianom.
filiżanka
Wprowadził: Blomus
Treści źródłowe: Blomus

Które podarunki należy nabyć do nowego domu? Czy wiesz, jak aranżować swoje wnętrza?

Wprowadzenie się naszych najbliższych do nowego domu to niewątpliwie wyjątkowo poważna chwila. Zdobycie pełnej samodzielności oraz ewentualności kształtowania w swobodny sposób osobistego miejsca zamieszkania jest bowiem wielkim marzeniem wielu z nas. Powinno się jednakże w tej sytuacji klarownie uświadomić sobie, że nowo zakupione domy przeważnie nie posiadają swojego wyekwipowania. Sam fakt bowiem odpowiedniego ekwipowania dostępnych domowych przestrzeni wymaga od nas obiektywnie dużo pracy. W związku z takim stanem spraw dobrzej jest odciążyć naszych najbliższych wręczając im praktyczne podarunki, które będą mogły służyć im przez najbliższe lata.
regał na książki
Wprowadził: Scott Lewis
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zadziwiające regały na książki w popularnym oraz niesamowitym stylu skandynawskim

Posiadanie swojego mieszkania daje sporą ilość zalet. Aktualnie ogromną uwagę przywiązuje się szczególnie do wystroju przestrzeni. Należy zaplanować jak przystroić własne gniazdko, choćby dlatego, że ma to duży wpływ na późniejsze samopoczucie w nowym lokum.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.