Remonty
poddasze
Wprowadził: Knauf Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Knauf Sp. z o.o.

Jak ocieplić dach, ażeby było profesjonalnie i jak najtaniej. Są na to różne sposoby

Pragniesz ocieplić poddasze? Sprawdź jakie powinno być grube ocieplenie. Czym różnią się materiały do ocieplania, przykładowo izolacja wełną od izolacji pianką albo styropianem. Jakiego typu właściwości izolacyjne mają pozostałe materiały? Na co zwracać uwagę w czasie adaptacji poddasza?
strop
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Xella Polska Sp. z o.o.

Jak zrobić remont dość tanio

Dom jak z marzeń – zmieniaj aranżacje na bieżąco
Apartament
Wprowadził: GO Holiday
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób bezpiecznie wynajmować swoje mieszkanie?

Bardzo wiele osób niechętnie podnajmuje swoje mieszkania. Bez wątpienia jednak jest to jedno z ciekawszych rozwiązań, zwłaszcza kiedy mamy mieszkanie na własność, w którym nie mieszkamy, a z drugiej strony nie zamierzamy go sprzedać.
ocieplanie
Wprowadził: Stowarzyszenie na Rzecz Systemów
Treści źródłowe: www.systemyocieplen.pl

Wełna mineralna to znakomity produkt izolacyjny

W dzisiejszych czasach, bardzo często przeprowadza się przy obiektach budowlanych prace renowacyjne, jakie dotyczą wymiany izolacji, czy też ocieplenia budynku. Jest to rzecz jasna wykonywane po dokładnych badaniach obiektu i stwierdzeniu, iż jest to czynność po prostu konieczna do przeprowadzenia.
pracownicy z ukrainy
Wprowadził: LHOON
Treści źródłowe: www.Flickr.pl

Ruch w budownictwie

Z jednej strony Polską wstrząsnął światowy kryzys. Z innej, dzięki środkom z Unii Europejskiej, w naszym kraju powstaje mnóstwo wysokobudżetowych budów, które zapewniają pracę tysiącom rodaków. Nasze członkostwo we Wspólnocie Europejskiej jest kołem ratunkowym dla wielu instytucji publicznych, które jak dotąd nie mogły pozyskać funduszy na niezbędne remonty. Dzięki różnorakim programom ratujemy od zniszczenia wspaniałe zabytki i centra kultury.
oświetlenie w kuchni
Wprowadził: osseous
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sprawne przeprowadzenie remontu wymaga zastosowania nowoczesnych narzędzi. Lekkie i bezpieczne drabiny to podstawa.

Ciężko wyobrazić sobie wykonanie jakiejkolwiek pracy konserwatorskiej, malowania ścian lub wiosennych porządków bez dobrej i stabilnej drabiny. Przyrząd ten jest konieczny także w ogrodach oraz w wysokich mieszkaniach posiadających użyteczne pawlacze.
proline narzędzia
Wprowadził: fihu
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dlaczego mniejsze prace remontowe dobrze jest wykonywać samodzielnie?

Na obecną chwilę ludzie zwracają wyjątkowo dużą uwagę na wizerunek miejsc, w których mieszkają. Oczywiście w najpełniejszym stopniu tyczy się to ich mieszkania czy domu, bowiem chcą spędzać czas w miejscu, jakie im się podoba. Z tego względu przystrojenie domu często absorbuje więcej czasu, aniżeli jego budowa. Nie da się ukryć, że w pewnym momencie potrzebne są mniejsze czy też większe remonty wywołane niszczeniem poniektórych elementów. W wielu przypadkach niezbędne jest zatrudnienie ekipy remontowej, która zrealizuje indywidualne prace bardzo szczegółowo. Nie ulega wątpliwości, że warto się na to zdecydować, jeżeli uszkodzenie jest bardzo duże. W odmiennym przypadku warto pomyśleć o samodzielnym podjęciu się zadania, ponieważ płynie z tego mnóstwo pożytków.
drabina
Wprowadził: haru__q
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Firmy wynajmujące sprzęt budowlany mają na obecną chwilę ogromnie duże uznanie też wśród osób prywatnych

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi podejmuje się na własną rękę licznych zadań remontowych . Duża przystępność specjalnego sprzętu, jak i narzędzi pozwala mnóstwo rzeczy wykonywać samemu i tym samym oszczędzić na wynajęciu ekipy remontowej. Na rynku funkcjonuje gro firm, które trudzą się wynajmem tego rodzaju sprzętu, co przy pojedynczych sytuacjach jest nadzwyczaj dobrą opcją.
Wrocław nocą
Wprowadził: M. Wierzbowy
Treści źródłowe: ZnaneNieznane.pl

Kiedy dobrze jest zdecydować się na usługi firm parających się zarządzaniem nieruchomościami?

Jeśli interesuje cię rzetelny zarządca nieruchomości z Wrocławia, musisz rozejrzeć się za firmami, u których zarządzanie nieruchomościami jest podstawowym punktem oferty. Zarządzanie takie to szereg działań, jakie zlecają właściciele konkretnego budynku. Co w związku z powyższym zalicza się do ich zadań?
wyburzenia - slider
Wprowadził: LHOON
Treści źródłowe: www.Flickr.pl

Ruch w budownictwie

Z jednej strony naszą gospodarką potrząsnął globalny kryzys. Z drugiej, dzięki funduszom Unii Europejskiej, w naszym kraju rozpoczyna się mnóstwo wysokobudżetowych inwestycji, które gwarantują zarobek tysiącom rodaków. Nasze członkostwo we Wspólnocie Europejskiej okazało się ratunkiem dla przeróżnych instytucji użyteczności publicznej, które do tej pory nie były w stanie się doprosić funduszy na niezbędne remonty. Dzięki różnorodnym projektom ratujemy od zniszczenia wspaniałe zabytki i centra kulturalne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.