Projekt
garaż metalowy
Wprowadził: Elizabeth Anderson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeśli masz zamiar zbudować garaż metalowy, musisz pamiętać o specjalnym zezwoleniu

W większości przypadków garaż bywa częścią lokalu mieszkalnego. Jednakże czasem może przydarzyć się sytuacja, gdy musi się zapewnić sobie nadprogramowy garaż wolnostojący. Wystarczy, że w domu pojawi się kolejny pojazd, a już może uczynić się nazbyt ciasno i będzie się zmuszonym zadbać o kolejne miejsce do przechowywania pojazdu.
budowa
Wprowadził: U.S. Army Corps of Engineers
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Biegła budowa hal oraz pomieszczeń przemysłowych

Hale i pomieszczenia przemysłowe to nadzwyczaj ważkie pomieszczenia, w jakich przechowuje się artykuły przeróżnego rodzaju. Budowa hal oraz pomieszczeń przemysłowych bezsprzecznie wymaga nadzwyczaj sporej wiedzy, doświadczenia oraz zdolności. Konieczny jest także profesjonalny sprzęt.

Od początkowego szkicu do budowy- projektowanie wspaniałego domu

Decydując się na budowę i gospodarowanie własnego domu, warto udać się do profesjonalistów. Dzięki swoim zdolnościom i wieloletniemu doświadczeniu z pewnością spróbują spełnić pragnienia niejednego klienta, który zechciałby żyć w wymarzonym domu.
dom jednorodzinny
Wprowadził: Alexander Synaptic
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeśli zastanawiałeś się niegdyś. jak będą wyglądać nasze domy za za jakiś cza, czy będzie Nam wygodniej i nie będziemy zmuszeni wykonywać wszelkich obowiązków – powinieneś zaznajomić się z projektami inteligentnych domów

Rynek technologiczny zdobywa własne maximum. Pojawia się dużo udogodnień. Wchodzą do sprzedaży nowe narzędzia upraszczające funkcjonowanie i wykonywanie czynności zobowiązania domu. Współczesne Panie domowe nie mają czasu na sprzątanie, gotowanie, pranie i analogiczne prace.
żwir
Wprowadził: touch and see
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Posiadanie domu to dla sporego odsetka rodaków największe marzenie - jest to szansa posiadania własnego ogródka i uczucie swobody

Wiele naszych rodzin śni o swoim domu. Jedni pragną przeprowadzić się do swej posesji na emeryturę i wtedy stawiają dom na wsi, by mieć święty spokój.
projekty domów jednorodzinnych
Wprowadził: Urban Explorer Hamburg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Modele pięknych domów

Aktualnie projektanci prześcigają się w coraz piękniejszych modelach domów. Jest ich bardzo dużo i są coraz nowocześniejsze.


Modele pięknych domów

Gotowe projekty domów są wiele tańsze niż zamawiane indywidualnie u projektanta.
wnętrze mieszkania
Wprowadził: ZZ Bottom
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy oglądaliśmy już projekty domów tradycyjnych?

Kiedy powzięliśmy decyzję, że chcemy się budować, to powinniśmy się namyślić, jak ma prezentować się swój dom, tak abyśmy mieli gwarancję, że będziemy się w nim rzeczywiście właściwie czuć.
towary
Wprowadził: Agencja Reklamowa S4
Treści źródłowe: Agencja Reklamowa S4

Pomysł na biznes: jak założyć hotel bądź pensjonat?

Żyjemy w epoce, gdy coraz to więcej ludzi zastanawia się nad pewnym sposobem pomnażania swoich pieniążków. Dla jednego gwarancją powodzenia okaże się uruchomienie zakładu samochodowego a dla drugiego własnego hotelu.


Pomysł na biznes: jak założyć hotel bądź pensjonat?

Tak czy inaczej od jakiegoś czasu zapanowała moda na zakup dobrze prosperującego hoteliku względnie SPA.
stolarka
Wprowadził: Bill Benzon
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu dobrze zaplanowany projekt i wykonanie elektrycznej instalacji mają tak duże znaczenie dla jej dalszego użytkowania.

Podczas budowania domu większość osób przywiązuje niewielką wagę do kwestii instalacji elektrycznej. Bierze się to z faktu, że wiele elementów jest schowanych, albo pod tynkiem albo w skrzynkach, a te które są na wierzchu z reguły zbyt widoczne nie są.
cena
Wprowadził: Black Red White SA

Piwnica - niewątpliwie idealne miejsce na spiżarnię albo domowy warsztat

Kontakt z naturą, piękne widoki, cicha okolica, czystsze powietrze - mieszkanie na przedmieściach ma wiele zalet. Nie jest więc żadnym zaskoczeniem fakt, że obecnie sporo osób postanawia opuścić świat wielkich blokowisk i wybudować upragnione „cztery kąty” od fundamentów.


Piwnica - niewątpliwie idealne miejsce na spiżarnię albo domowy warsztat

Nim jednak, wbijemy pierwszy szpadel, musimy podjąć kilka ważnych decyzji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.