Rolety
dekoracje okienne
Wprowadził: Prakto
Treści źródłowe: Prakto

Ciekawe oraz tanie propozycje dekoracji okien w domu

Jak zatroszczyć się dobrze o własny dom? – to pytanie, które obecnie zwykle przewija się w wielkiej liczbie rozmów. Jak pokazuje praktyka, rzecz ta nie jest dla wielu pań domu oczywista.
Nowoczesne oświetlenie

Współczesne trendy i kierunki w oświetleniu wnętrz, wykorzystanie w tym nowoczesnych rozwiązań.

Urządzając swoje mieszkanie czy też dom nie można zapomnieć o odpowiednim oświetleniu. Co prawda w każdym domu światło się znajduje, jednak wielu właścicieli nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dużo można za jego pomocą zdziałać w środku. Oświetlenie spełnia bowiem także istotną rolę dekoracyjną, za jego pomocą można zaakceptować niektóre elementy i zrobić niezwykle przyjemną atmosferę.

Na jakie rolety lub żaluzje się zdecydować?

Kluczową rolą okien jest wpuszczanie do naszych domów światła słonecznego. W zależności od aury za oknem, promienie słońca są niewielkie albo natężone, dlatego też ich intensywność regulujemy właściwym ustawieniem rolet bądź żaluzji.
Okno w łazience
Wprowadził: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Treści źródłowe: OKNOPLAST Sp. z o.o.

Jakim sposobem ozdobić mieszkanie albo dom, by osiągnąć stosowny oraz trwały efekt?

Dom czy mieszkanie to miejsca, w których spędza się największą ilość czasu. Należy więc zadbać o odpowiednie wyposażenie określonych pomieszczeń. Jak w takim razie ozdobić dom, by mieć pewność osiągnięcia oryginalnego rezultatu? Przede wszystkim, trzeba określić własne wymagania w tej kwestii i stylistykę, jaka faktycznie odpowiada osobom mieszkającym w domu.
mieszkanie
Wprowadził: Stacie
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Świetne sposoby na udekorowanie mieszkania

Jest wiele metod na niesamowitą odmianę swojego domu, ale najprostszy i najefektywniejszy to zadbanie o znakomitą estetykę we wnętrzach. Można to osiągnąć przykładowo przez wspólny kolor podłóg we wszystkich pomieszczeniach w domu oraz podobny design umeblowania, lecz obecnie warto skupić się również na rozmaitych ozdobach.
okno
Wprowadził: Oknoplast Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Oknoplast Sp. z o.o.

Okna drewniane - Twoje marzenie może się spełnić

Firma Wójcik jest firmą rodzinną z długimi tradycjami, wykorzystującą w produkcji najnowsze rozwiązania technologiczne. Szczególnie polecana kiedy poszukujesz w sieci atrakcyjne cenowo i jakościowo drzwi i okna drewniane markowego producenta
rolety
Wprowadził: www.fotorolety.com
Treści źródłowe: www.fotorolety.com

Rolety a doskonała aranżacja wnętrza mieszkania czy domu

Męczy cię światło, które wpada przez okno każdego poranka i nie możesz przez nie spać? Chociaż słońce jest miłe i lubisz, gdy ogrzewa twoje ciało, to niekoniecznie przepadasz za nim o szóstej rano, kiedy chciałbyś jeszcze trochę pospać, szczególnie w wolne dni. Promienie słoneczne mogą także totalnie uniemożliwić oglądanie telewizora, gdyż nie możemy cieszyć się emisją ulubionego serialu albo obejrzeniem najnowszych receptur kulinarnych w naszej ulubionej telewizji śniadaniowej. Świetnym rozwiązaniem mogą być rolety, które poza swoją praktycznością oferują także walory estetyczne, jeśli tylko dopasujemy je do aranżacji przestrzeni naszego mieszkania. Jak to zrobić?
łóżko dwuosobowe
Wprowadził: Michael Coghlan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Praktyczne wskazówki na urządzanie małej sypialni

Teraźniejsze budownictwo, wysokie bloki i… maluteńkie pokoje. Niestety, wykończenie tych mieszkań stanowi spore wyzwanie dla architektów wnętrz i ich właścicieli, wymarzonych mieszkań. W ten sposób zastanawiamy się jak urządzić małą sypialnię.
żaluzje i rolety
Treści źródłowe: http://pixabay.com/

Rolety w oknach – co proponują producenci?

Chcąc ochronić wnętrze posiadanego mieszkania przed wzrokiem natarczywych sąsiadów lub przechodniów, wieszamy w oknach zasłony, montujemy w nich żaluzje lub rolety. Obecnie w sklepach pojawiły się fotorolety. To świetne alternatywa dla klasycznych żaluzji i rolet. Doskonałą ozdobą każdego wnętrza mogą stać się rolety drukowane. Rolety drukowane są innowacyjnym rodzajem rolet , które zrobione są z materiału. Obraz, który może zostać nadrukowany na rolecie zasłoni raczej nieciekawy widok za naszym oknem, ale też osłoni wnętrze przed wścibskim wzrokiem przechodniów czy sąsiadów.
fotorolety
Wprowadził: www.fotorolety.com
Treści źródłowe: www.fotorolety.com

Czy widzieliśmy jak prezentują się fotorolety?

Jeśli decydujemy się na założenie w naszych oknach rolet, to nierzadko chcemy osłonić się przed światłem zewnętrznym, tak aby nas nie oślepiało, kiedy za oknem będzie wspaniała pogoda. Odmiennym powodem dla którego zdecydujemy się zainstalować w oknach rolety, okazuje się być to, że chcemy czuć się komfortowo, kiedy w nocy włączymy światło, bo nie pragniemy, aby ktoś obcy, kto znajduje się na dworze miał okazję obserwować co robimy oraz co posiadamy w domu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.