Miejsce
włączona lampa z wyróżniająca się żarówką
Wprowadził: Faruk Ateş
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przeróżne odmiany lamp

Dobre oświetlenie posiada bardzo ważną rolę na co dzień. Podstawowe jest z całą pewnością światło słońca, które towarzyszy człowiekowi w Dzień. Niejednokrotnie jednak jest niewystarczające, szczególnie w niektórych miejscach. Ponadto po zmroku sztuczne źródła oświetlenia są niezbędne. Dzieje się tak w szczególności w miesiącach zimowych, gdy słońce zachodzi już po południu.
układanie parkietu katowice
Wprowadził: Marcin Polak
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Podłoga w twoim domu może prezentować się naprawdę cudownie, ale nie można zapominać o potrzebnych zabiegach

Podłoga drewniana jest materiałem na lata, zatem potrzeba zrobić ją naprawdę porządnie. Zadbana – będzie wyglądać doprawdy cudownie i nada pomieszczeniom szczególnego wyrazu. Parkiet jest rozwiązaniem ponadczasowym oraz WCiąż modnym, więc warto decydować się właśnie na ten typ podłoża.
komplet
Wprowadził: Spot Light
Treści źródłowe: Spot Light

Cermag ma wiele ciekawych ofert

łazienka okazuje się być bardzo istotnym miejscem w każdym mieszkaniu. To tu powinniśmy się zrelaksować podczas kąpieli, to tutaj pragniemy mieć wszystko jak najlepszej jakości, tak by posiadać gwarancję, że wytrzyma sporo lat.
szafka
Wprowadził: Jeena Paradies
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wykończenie małego przedpokoju – co głównie trzeba mieć na względzie?

Przedpokoje to pomieszczenia w domach oraz mieszkaniach, które niekiedy są traktowane faktycznie po macoszemu. Okazuje się, że prawidłowo urządzone mogą stać się dość komfortowym miejscem. Niestety, udekorowanie przedpokoju to ogromne wyzwanie. Dlaczego? Przede wszystkim przez wzgląd na fakt, że w Polsce często mieszkania są małe, a w związku z tym, korytarze to ciasne klitki.
listwy wykończeniowe
Wprowadził: Bill Ward
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Listwy wykończeniowe - nader ważny „element” nieomal każdego wnętrza

Zwykle są niedoceniane. Tymczasem to nader ważne „elementy”, które niejednokrotnie potrafią przesądzić o wyglądzie całego wnętrza.
stół
Wprowadził: Erich Ferdinand
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pokój jadalny z snów

Jeśliby zrobić ankietę wśród znajomych i wypytać o ukochane pomieszczenie w domu, bez wątpienia wielu wskazałaby na kuchnię. Nie ma co kryć, że dokładnie to wnętrze jest swoistym sercem naszego domu. To tutaj przyrządzamy posiłki, które później z całą rodziną jemy przy wspólnym stole. To w kuchni zazwyczaj dochodzi do ważnych rozmów między rodzicem, a pociechą. Także w kuchni zwykle gospodynie spędzają wolne chwile z przyjaciółkami przy filiżance świeżo zaparzonej kawy. Nie wyobrażamy sobie mieszkania bez kuchni.
montaż klimatyzacji, klimatyzatory
Treści źródłowe: http://www.aleklima.pl/

Jak przetrwać gorące dni w dużym mieście?

Już wkrótce przyjdzie lato, a razem z nim gorące dni. Chociaż za takimi temperaturami tęsknimy przez całą zimę, później, gdy już słońce zaczyna mocno przygrzewać, my zaczynamy marudzić. Gorące dni nas wyjątkowo drażnią. Nie bardzo wiemy, jak sobie poradzić w te gorące chwile, gdy skwar spada na nas z góry. Nie umiemy skoncentrować się na swojej pracy ani innych czynnościach życiowych. Jesteśmy zmęczeni i bardzo chętnie przeleżelibyśmy te gorące dni.
ekipa remontująca
Wprowadził: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Okres letni doskonały na odświeżenie mieszkania

Lato to doskonały czas na przeprowadzenie remontu naszego domu, zwłaszcza, jeśli podejmiemy decyzję o wymianie okien na nowe. Dzięki odpowiednim i prawidłowo założonym oknom,uzyskamy gwarancję, że w zimie w naszym mieszkaniu będzie ciepło i przyjemnie. Jednak z drugiej strony, szczelne okna utrudniają naturalną wentylację, zapewniającą wymianę powietrza między wnętrzem naszego mieszkania, a jego otoczeniem.
garaż z płyt warstwowych
Wprowadził: Libet
Treści źródłowe: Libet

Jaki garaż zbudować?

Posiadając swój budynek jak też własną parcelę, wielu z nas ma pojęcie, że będzie posiadać garaż do swojego pojazdu. Z jakiej przyczyny? Albowiem nikt nie chce, by jego auto stało na zewnątrz, jeśli ma miejsce na zbudowanie garażu.
opał
Wprowadził: Quinn Dombrowski
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Lokale z rynku deweloperskiego – czy dobrze jest je kupić i dlaczego?

W naszych aktualnych czasach rynek deweloperski rozwija się bardzo szybko. Dlatego też na rynku mieszkaniowym można zobaczyć coraz więcej nowych mieszkań w interesujących lokalizacjach, proponowanych właśnie przez deweloperskie firmy. Czym cechują się tego typu mieszkania i czy dobrze jest je kupić?


Lokale z rynku deweloperskiego – czy dobrze jest je kupić i dlaczego?

Jeżeli chodzi o nowe inwestycje Wrocław stanowi miasto, które w miarę szybko się rozbudowuje.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.