Lampa

Lampy w roli dekoracji domu

Lampa powinna być prostym dopełnieniem pomieszczenia. Aktualnie oferowane urządzenia tego rodzaju to niejednokrotnie małe dzieła sztuki, których wzory inspirowane są wnętrzarskimi trendami oraz osiągnięciami najbardziej znanych i cenionych projektantów. Lampy mogą stanowić niezwykle dekoracyjny element, który uwydatni styl nie tylko jednego pomieszczenia, lecz też całego lokum.
adapter led
Wprowadził: BRITOP Lighting
Treści źródłowe: BRITOP Lighting

Adapter led okazuje się być potrzebny przy taśmach

Chcąc oszczędzić na wydatkach za oświetlenie, poszukujemy rozwiązań, które pozwolą nam na posiadanie takich samych ilości oświetlenia, ale jednocześnie na mniejsze zużycie oświetlenia. Dlatego właśnie coraz częściej ludzie decydują się na zainstalowanie oświetlenia led, które wypełnia te wszystkie założenia, a równocześnie również pozwala na zamontowanie światła w miejscach, do których jeszcze niedawno nie mogliśmy dojść.
oświetlenie
Wprowadził: C x 2
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Światła LED wspaniale działają dzięki zasilaczom czy też profilom o dużej jakości i innowacyjnej technologii

Oświetlenie LED to innowacyjne, efektywne i energooszczędne naświetlacze. Jego długa wytrzymałość, ogromna jakość i najnowsza technologia sprawia, iż wykorzystanie lampy LED jest ogromne.
lampy
Wprowadził: Ondrej Prostrednik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Światło kreujące atmosferę – czyli o alternatywach dla tradycyjnych lamp sufitowych

Nic nie dodaje wdzięku wnętrzu, tak samo skutecznie jak stosowne światło. Które kinkiety kupić do przedpokoju, by już na wejściu każdy odwiedzający poczuł się jak u siebie w mieszkaniu?
Dekoracje sali weselnej
Wprowadził: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak uzyskać w domu ciekawy styl – wybieranie dodatków dekoracyjnych

Mnóstwo ludzi przeprowadzających się lub spragnionych zmian w mieszkaniu jest w stanie się zastanawiać, w jaki sposób osiągalna jest bardzo znaczna zmiana wnętrza lub jego urządzenie „od zera”. Jak łatwym i sprawnym rozwiązaniem zmienić wystrój wnętrz, dla przykładu z ultramodern na orientalny, gotycki bądź klasyczny?
nowoczesne lampy wiszące
Wprowadził: thisisbossi

Kilka istotnych informacji na temat wyboru lamp do łazienek i kuchni.

Oświetlenie kuchni i łazienek ma bardzo duże znaczenie do tego, aby te właśnie pomieszczenia te były wygodne w użytkowaniu. Jednak nadal sporo osób nie zwraca specjalnie na to uwagi, a potem słuchać narzekania że przykładowo w kuchni będzie zbyt ciemno i niezbyt wygodnie przyrządza się posiłki.
pokój dziecka
Wprowadził: Dekoral
Treści źródłowe: Dekoral

Zakłady przemysłowe również potrzebują dobrego światła, więc już dziś zainwestuj w wartościowe artykuły

Oświetlenie led robi się coraz popularniejsze, gdyż jego zastosowanie niesie sporo korzyści. Co ważne: oświetlenie tego rodzaju może być stosowane zarówno w mieszkaniach, jak też w obiektach handlowych oraz przemysłowych.
sypialnia
Wprowadził: Our House OM10
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rola światła w pokojach. Vademecum rozjaśniania pomieszczeń.

Współcześnie światło nie służy wyłącznie zadaniom funkcjonalnym i nie oświetla zacienionych partii mieszkania. Obecnie można dzięki światłu optycznie powiększyć pomieszczenia czy też stworzyć je bardziej ozdobnymi. Właściwie rozplanowane oświetlenie może poprawić fatalne proporcje mieszkania – zniżyć wysoki sufit albo poszerzyć wąski pokój. Co więcej, nietypowe wzornictwo lamp zapewnia ciekawy efekt dekoracyjny. Trzeba jednak mieć na uwadze, iż każdy pokój pełni inną rolę, więc wybór oświetlenia musi być dopasowany do nich indywidualnie.
lampa
Wprowadził: N@ncy N@nce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oświetlenie każdego pomieszczenia jest bardzo ważne, bowiem bezpośrednio wpływa na klimat w nim panujący

Aktualnie wielu ludzi zwraca uwagę na to, by dom lub też mieszkanie, w jakim na stałe przebywają, miały w sobie urok, były azylem, w którym każdy z domowników czuje się wyśmienicie. Moda na to, by wykreować przestrzeń przyjazną do życia jest bardzo dobra, jako że wpływa na naszą kreatywność i sprawia, że każdego dnia zaczynamy zwracać uwagę na detale, z kolei z miłości do szczegółów rodzi się uważność i wzrasta wrażliwość na piękno. Dobrze zatem planować wygląd swojego domu i kłaść nacisk na różne elementy.
lampy
Wprowadził: Technolux
Treści źródłowe: Technolux

Oświetlenie w pokoju dziecka

Pokoje dziecięce to przestrzeń ważna szczególne - ich przystań, w której mogą skryć się przed całym światem, oddać się swoim pasjom i czuć się naprawdę bezpiecznie. Postarajmy się, aby była to strefa przyjazna i estetyczna - taka, do której dzieci będą chętnie powracały. Przy projektowaniu pokoju dziecięcego zasadniczą kwestią okazuje się to, aby akcesoria dla dzieci były wystarczająco wygodne. Inaczej mówiąc powinny być one uważnie dopasowane do ich potrzeb potrzeb oraz preferencji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.