Lokum
aranżacja łazienki w jasnych kolorach
Wprowadził: Mikhail Golub
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zaprojektować dobrze łazienkę

Aranżacja wnętrz to sztuka, która wymaga opanowania kilku podstawowych zasad. Podczas remontowania łazienki należy zatroszczyć się o niezwykle dużą ilość spraw, takich jak doskonały dobór wszelkich urządzeń, kafelek oraz instalacji sanitarnych. Wychodząc na wprost wielorakich pragnień nabywców, wiele przedsiębiorstw i poszczególnych dekoratorów wnętrz stawia teraz na różnorodność, praktyczność oraz design wszelkich oferowanych przez nie przedmiotów świetnie pasujących do łazienki czy sypialni.
Projekt kuchni w stylu minimalistycznym
Wprowadził: pracowniainside.pl
Treści źródłowe: pracowniainside.pl

Piękne wnętrze bywa istotne dla lepszego samopoczucia i właściwej prezencji, więc nie wahaj się zatrudnić projektanta wnętrz

Pięknie urządzone wnętrze jest istotne zarówno w wypadku swojego domu, jak i przestrzeni firmowej, jak choćby sklep, centrala przedsiębiorstwa czy lokal usługowy. Dobrze zaplanowane umeblowanie pozwala nie tylko uzyskać elegancki efekt, jaki będzie wywierał pozytywne wrażenie na odwiedzających, lecz również pozwoli zagospodarować przestrzeń.
mieszkanie
Wprowadził: Carissa Rogers
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

idealna myśl!

Warszawa, stolica Polski, miasto, w którym wielu rodaków znajduje stałą posadę i pragnie kupić lokal mieszkalny. Rynek mieszkań w Warszawie jest jednak bardzo charakterystyczny i należy poważnie przemyśleć zakup lokum.
mieszkanie
Wprowadził: Bill Wilson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Szukanie mieszkania nad morzem, w trakcie zimy.

Każdy, kto szukał mieszkania nad morzem, jest świadomy, że zupełnie w inny sposób toczy się szukanie mieszkań nad morzem, w porze zimowej, a zupełnie inaczej w porze letniej. Jest to powiązane w głównej mierze z tym, że latem całość procedury może potrwać dłużej. Dużo osób bowiem odwiedza biura nieruchomości, podczas gdy przykładowo będzie myśleć o kupnie lokum tylko na wakacje.
pusta hala magazynowa
Wprowadził: Alexander Synaptic
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Prezes wspólnot osiedlowych we Wrocławiu

U zarania lat dziewięćdziesiątych, kiedy to Polska stała się państwem z obowiązującym wolnym rynkiem, nastały ogromne zmiany gospodarcze. Banki, koleje, sklepy - wszystko przechodziło na własność prywatną, kupowane przez przedsiębiorców i ich spółki.
domy do sprzedania tarnów
Wprowadził: Joshua Hackett
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Tarnów - z całą pewnością doskonałe miejsce do zamieszkania.

Słynie z niesamowitej architektury, smacznej kuchni, wysokich temperatur, kultowych „biedronek” nadzwyczaj bogatej - bo ponad siedemsetletniej - i interesującej historii.
kontrola dostępu

Jak uchronić się przed włamaniem w własnym mieszkaniu?

Nie da się ukryć, że nasze lokum jest prawdopodobnie jedną z najważniejszych kwestii w naszym życiu. Jest ono naszym azylem, który gwarantuje bezpieczeństwo. Zapewnienie tzw. „dachu nad głową” to jedna z priorytetowych potrzeb w życiu każdego z nas. Poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne, stąd też winniśmy dołożyć wszelkich starań do tego, aby je osiągnąć, co nie jest takie proste w dzisiejszych czasach, kiedy dość często mają miejsce włamania czy nawet rabunki, które stanowią duże zagrożenie dla naszego zdrowia oraz życia.
mieszkanie
Wprowadził: zenjazzygeek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kupno nowego lokum w Opolu – od rozpoczęcia poszukiwań do zakupu – skrócony przewodnik

Przenosisz się? Zamierzasz zmienić mieszkanie i pójść na swoje? A może po prostu chcesz kupić lokal mieszkalny? Nie ma znaczenia, czy jest to inwestycja, czy nowy rozdział w życiu, na rynku jest mnóstwo nowych mieszkań.
odwzorowanie - budowa
Wprowadził: Grzegorz Latkowski
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy mieszkania 2 pokojowe Poznań może nam zaproponować?

Poszukując dla siebie właściwego mieszkania, powinniśmy się namyślić nad jego lokalizacją i liczbą pokoi, tak abyśmy posiadali świadomość, że odpowiednio nam się będzie mieszkało w takim miejscu
Muzykanci, zespół muzyczny
Wprowadził: tanyaboza
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wrocław jest miastem, które prężnie się rozwija i ma możliwość wiele zaoferować młodym ludziom, którzy myślą, aby się tu przeprowadzić

Wrocław wydaje się być miastem z duszą. Jego Rynek i całe Stare miasto wydają się być czarujące i przyciągają dużą ilością atrakcji - zobaczymy tam kafejki, restauracje, kina, galerie.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.