Lokum
aranżacja łazienki w jasnych kolorach
Wprowadził: Mikhail Golub
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zaprojektować dobrze łazienkę

Aranżacja wnętrz to sztuka, jaka wymaga opanowania paru podstawowych reguł. W czasie remontu łazienki należy zadbać o bardzo wielką liczbę spraw, takich jak znakomity dobór wszelkich urządzeń, kafelek bądź instalacji sanitarnych. Wychodząc na wprost różnorodnych pragnień klientów, sporo zakładów i samych dekoratorów wnętrz stawia obecnie na różnorodność, użyteczność oraz design wszystkich sprzedawanych przez nie urządzeń znakomicie pasujących do łazienki czy sypialni.
Projekt kuchni w stylu minimalistycznym
Wprowadził: pracowniainside.pl
Treści źródłowe: pracowniainside.pl

Piękne wnętrze bywa istotne dla lepszego samopoczucia i właściwej prezencji, więc nie wahaj się zatrudnić projektanta wnętrz

Estetycznie urządzone wnętrze bywa kluczowe tak i w wypadku własnego domu, jak i przestrzeni firmowej, jak na przykład sklep, centrala zakładu bądź lokal usługowy. Właściwie zagospodarowane umeblowanie pozwala nie tylko otrzymać ciekawy efekt, który będzie czynił dobre wrażenie na odwiedzających, ale także pozwoli zagospodarować przestrzeń.
mieszkanie
Wprowadził: Carissa Rogers
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

idealna myśl!

Warszawa, stolica Polski, miasto, w którym wielu rodaków znajduje stałą posadę i pragnie kupić lokal mieszkalny. Rynek mieszkań w Warszawie jest jednak bardzo charakterystyczny i należy poważnie przemyśleć zakup lokum.
mieszkanie
Wprowadził: Bill Wilson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Szukanie mieszkania nad morzem, w trakcie zimy.

Każdy, kto szukał mieszkania w miejscowościach nadmorskich, ma świadomość, iż absolutnie w inny sposób toczy się wyszukiwanie mieszkań w miejscowościach nadmorskich, w porze zimowej, a zupełnie inaczej latem. Jest to powiązane w głównej mierze z tym, że latem całość procedury może potrwać dłużej. Dużo interesantów albowiem odwiedza biura nieruchomości, podczas gdy na przykład myśli o kupnie mieszkania jedynie na czas wakacji.
pusta hala magazynowa
Wprowadził: Alexander Synaptic
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Prezes wspólnot osiedlowych we Wrocławiu

Na początku lat dziewięćdziesiątych, gdy Polska stała się państwem z obowiązującym wolnym rynkiem, nadeszły spore zmiany gospodarcze. Banki, koleje, sklepy - wszystko przechodziło na własność prywatną, nabywane przez przedsiębiorców oraz ich spółki.
domy do sprzedania tarnów
Wprowadził: Joshua Hackett
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Tarnów - z całą pewnością doskonałe miejsce do zamieszkania.

Znany jest z przepięknej architektury, wyśmienitej kuchni, wysokich temperatur, kultowych „biedronek” niezmiernie długiej - bo ponad siedemsetletniej - i interesującej historii.
kontrola dostępu

Jak uchronić się przed włamaniem w własnym mieszkaniu?

Nie da się ukryć, że własne lokum jest jak najbardziej jedną z najważniejszych kwestii w naszym życiu. Jest ono naszym azylem, który gwarantuje bezpieczeństwo. Stworzenie tzw. „dachu nad głową” to jedna z priorytetowych potrzeb w życiu każdego człowieka. Poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne, dlatego powinniśmy dołożyć wszelkich starań do tego, aby je osiągnąć, co nie jest takie proste w dzisiejszych czasach, kiedy dość często zdarzają się włamania czy nawet rabunki stanowiące ogromne zagrożenie dla naszego zdrowia oraz życia.
mieszkanie
Wprowadził: zenjazzygeek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kupno nowego lokum w Opolu – od rozpoczęcia poszukiwań do zakupu – skrócony przewodnik

Przenosisz się? Chcesz zmienić mieszkanie i pójść na swoje? A może najzwyczajniej zamierzasz kupić lokal mieszkalny? Bez znaczenia, czy jest to lokata kapitału, czy nowy rozdział w życiu, w branży nieruchomości nie brakuje nowych mieszkań.
odwzorowanie - budowa
Wprowadził: Grzegorz Latkowski
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy mieszkania 2 pokojowe Poznań może nam zaproponować?

Poszukując dla siebie właściwego lokum, musimy się namyślić nad jego umiejscowieniem oraz liczbą pokoi, tak abyśmy mieli pewność, że odpowiednio nam się będzie przebywało w takim miejscu
Muzykanci, zespół muzyczny
Wprowadził: tanyaboza
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wrocław jest miastem, które prężnie się rozwija i ma możliwość wiele zaoferować młodym ludziom, którzy myślą, aby się tu przeprowadzić

Wrocław wydaje się być miastem z duszą. Jego Rynek i całe ścisłe centrum wydają się być piękne i przyciągają dużą ilością rzeczy do zobaczenia - spotkamy tam kafejki, restauracje, teatry, muzea.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.