Lokum
malunek - dom
Wprowadził: Karen Eliot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kominki, akcesoria i inne stylowe części wystroju mieszkania.

Niewątpliwą niemałą zaletą swojego domu jest możliwość wykonania projektu i wykonania w nim najprawdziwszego kominka. Jednakże możliwość taką mają również osoby , które żyją w mieszkaniach, chociaż będą one musiały być elektryczne. I choć nie można w nich palić drewnem, to także nadają mieszkaniu stylowy, romantyczny klimat.
dom bliźniak
Wprowadził: Jeff Djevdet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Auta w obecnych czasach są wszystkim bardzo potrzebne - bez nich najczęściej czujemy się jak bez ręki

Obecnie duża część ludzi posiada samochód. Wóz ten bardzo ułatwia życie. Szybko możemy jeździć z miejsca na miejsce.
Dom czy mieszkanie za milion
Wprowadził: Prestige PR
Treści źródłowe: Prestige PR

Chcesz mieszkać w Warszawie bądź w jej okolicach? Sprawdź, gdzie poszukiwać dogodnych ofert

Konieczność zmiany mieszkania może czekać nas w różnych momentach życia. Niekiedy wynika to z przyczyn powiększania rodziny, kolejnym razem ze względu znalezienia pracy w innym mieście lub zaczęcia nowego życia z dopiero co poślubioną drugą połówką. Jeśli i ciebie dotyczy jeden z wywołanych powodów albo z całkiem innych racji chciałbyś zamieszkać w Warszawie bądź w jej okolicach, powinieneś mieć świadomość, gdzie szukać ofert, które cię zainteresują.
Szklane drzwi
Wprowadził: Jordi Cucurull
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Na kłopoty z zamkami - usługi ślusarskie

Usługi ślusarskie to dla wielu z nas zagadnienie mało znane, aż do chwili kiedy poranny pośpiech bądź istny zawrót głowy sprawi, iż na przykład nie można wydostać się z domu, bo zamek przekręcił się, a my w ten sposób zostaliśmy więźniami swojego lokum.
perspektywa ogrodowa
Wprowadził: LK&Projekt
Treści źródłowe: www.dom-jednorodzinny.pl

Mieszkania, pochodzące z rynku pierwotnego i wtórnego - co się bardziej opłaca?

Każdy, kto decyduje się na wybór mieszkania, musi podjąć pewną postanowienie - na cym dokładnie się skoncentrować? Na mieszkaniach rynku wtórnego, które bywają sporo tańsze? Czy na rynku pierwotnym, gdzie otrzymujemy możliwość wybrania naprawdę luksusowego lokum, w pięknej dzielnicy jakiegoś większego miasta? A więc sam wybór wydaje się oczywisty, chociaż nie każdą osobę na niego stać - rynek pierwotny jest dużo bardziej drogi aniżeli wtórny, jednak jak się okazuje, wcale aż tak mało osób się na niego nie decyduje, pomimo jego cen.
dom - płótno
Wprowadził: Peter Chovanec
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wybudowanie własnego domu to trudne zadanie. Jakim sposobem do tego podejść? Co wziąć pod uwagę? Wyjaśniamy niżej.

Wybudowanie domu to poważne przedsięwzięcie. Osoby , które decydują się na budowę domu, mają za zadanie dobrze przemyśleć sprawę i podjąć mnóstwo ważnych decyzji. Co brać pod uwagę, kiedy decydujemy się na ten krok?


aranżacja

Wrocław to odpowiednie miejsce, żeby rozpocząć nowe życie, więc właśnie tu znajdź mieszkanie dla siebie oraz swoich bliskich

Stolica Dolnego Śląska to znakomite miejsce, aby zakupić mieszkanie i zacząć życie na swoim. Miasto cieszy się sporym powodzeniem u deweloperów, więc cały czas rozpoczynane są tu nowe inwestycje mieszkaniowe.
Dom jednorodzinny
Wprowadził: Milestone Management
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Lepiej orientować się, co znaczą przytoczone definicje, gdyż to może być przydatne w różnych sytuacjach

Czasami w rozmowie stosowane są sformułowania, które są niezrozumiałe i trudne. Należy je przyswoić, bo tak naprawdę nigdy się nie przewidzi, w jakiej sytuacji mogą być pomocne.
montaż
Wprowadził: Steltona

Gustowne umeblowanie mieszkań bywa niezwykle ważne, więc znajdź idealne sprzęty dla swego domu

Teraz można nabyć bardzo ciekawe i estetyczne wyposażenie domu. Dzięki temu każdy może urządzić swe mieszkanie tak, jak chce. W sklepach meblowych można kupić bardzo atrakcyjne elementy wyposażenia i aranżować pięknie wszystkie pomieszczenia.
ogląd - dom
Wprowadził: Daniel Jolivet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wykorzystanie przestrzenne mieszkań - to znaczy dlaczego wznosi się domy z piwnicą jak również czy powinno się to zrobić.

Raz za razem częściej słyszy się o tym, iż ludzie wyprowadzają się z blokowych domów umieszczonych w centrum miasta. Podnoszą zatem małe przytulne domki, na ich peryferiach, po pierwsze aby wypocząć, a po drugie, aby mieć swój własny kąt.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.