Najpopularniejsze tapety z motywem graficznym

Jeszcze jakiś czas temu najważniejszym trendem w dekorowaniu mieszkań było przeważnie malowanie ścian na wyraźne, soczyste kolory. Często stosowano kilka różnych barw, pozornie do siebie niepasujących, by otrzymać ciekawy rezultat. Obecnie jednak do łask powracają tradycyjne tapety, a wraz z nimi fototapety, jakie w przeszłości kojarzyły się przede wszystkim z mieszkaniami z czasów PRLu.

Na rynku oferowany jest ich szeroki asortyment, więc każda osoba będzie potrafiła odnaleźć coś stosownego dla siebie. Jakie wzory są aktualnie najbardziej trendy?

Wielkim zainteresowaniem charakteryzują się głównie fototapety z motywem lasu zamów w sklepie online bądź te wykorzystujące fotografie pozostałych elementów przyrody.

Fototapeta z motywem lasu

Autor: Demural
Źródło: http://demural.pl

Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które lubią naturę i chciałyby mieć jej namiastkę także we własnym domu. Fototapety, które wyobrażały las były modne w latach 90, niemniej wówczas ich wykonanie oraz kolorystyka mogły pozostawiać sporo do życzenia.

Zobacz tu, sprawdź ofertę (https://lampydodomu.pl/) naszej firmy a na pewno znajdziesz coś interesującego. Mamy bardzo konkurencyjne ceny, więc nie będziesz żałować!

Dzisiejsze tapety do złudzenia przypominają rzeczywiste drzewa, więc ich właściciele mogą się poczuć, jakby faktycznie spacerowali w lesie. Dosyć oryginalnym rozwiązaniem są też fototapety, które przedstawiają budowle architektoniczne, przede wszystkim te najbardziej znane i rozpoznawalne, jak Big Ben w Londynie bądź wieża Eiffela w Paryżu. Ich stylistyka jest najczęściej utrzymana w kolorach czarnym oraz białym, z tego powodu znakomicie nadają się do każdego pomieszczenia.

Co więcej popularne są fototapety ze znanymi osobami, jakie stały się wręcz ikonami swoich czasów, przykładowo Marilyn Monroe czy Elvis Presley. Naturalnie, decydując się na ich wykorzystanie we własnym wnętrzu warto wybrać postać, jaką istotnie się ceni. Dużo osób wybiera również fototapety z napisami, jakie mają wydźwięk motywujący czy przypominają o ważnych rzeczach, o których najczęściej się zapomina. Można wybrać własny ulubiony cytat i zamówić wykonanie takiej fototapety.

Reasumując, nowoczesny rynek proponuje dużą liczbę możliwości, w związku z tym każdy powinien dostosować fototapetę do swojego gustu, preferencji i zainteresowań. Moda w tym względzie gwarantuje faktycznie bardzo dużą dowolność, jako że trendy są rozmaite motywy fototapet.