Temperatura
pompa cieplna
Wprowadził: Studio Z500
Treści źródłowe: Studio Z500

Jakie profity daje pompa ciepła i czy opłaca się w nią zainwestować? Co musimy o niej wiedzieć?

Dobrze zdawać sobie sprawę z tego, że pompa ciepła jest częścią dużego systemu. Składają się na niego dolne źródło i instalacja grzewcza. Najlepszy efekt działania możemy uzyskać jedynie wtedy, gdy wszystkie te części są właściwie dobrane jak i dobrze zrobione.
klimatyzacja
Wprowadził: David Brossard
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dlaczego warto zamontować klimatyzację?

Nasz klimat jest rzecz jasna umiarkowany, co rzecz jasna nie znaczy, że nie występują w naszych szerokościach geograficznych niesamowite upały. Przynajmniej w ciągu kilkunastu dni, w trakcie roku, temperatura nawet w cieniu może wynosić powyżej 30 st. Celsjusza, co jest prawdziwą katorgą dla wielu z nas. Zarazem nazbyt niska temperatura, jak i bardzo wysoka, może doprowadzić do zmęczenia ludzkiego organizmu, a wtedy utrudnione staje się codzienne funkcjonowanie na normalnych obrotach.
osuszacz powietrza
Treści źródłowe: http://www.pneuma.pl/

Zalety klimatyzacji oraz osuszaczy

Lata temu jednemu Anglikowi niezbędne było urządzenie do suszenia papieru. Było niezbędne w jego pracowni, w jakim było mało miejsca, a panująca wilgotność była nie do zniesienia. Był przy tym dość bystrym człowiekiem, że postanowił zbudować takie urządzenie we własnym zakresie; udało się, a niespodziewanym działaniem ubocznym, oprócz redukcji wilgotności w powietrzu, okazało się znaczne obniżenie temperatury. Trzeba było być nieudacznikiem, by nie wykorzystać takiego szczęśliwego zbiegu okoliczności.
klimatyzator w mieszkaniu

Klimatyzacja w domu to pożądany sprzęt

Gdy zaczyna robić się gorąco myślimy o tym, że wolelibyśmy, żeby było chłodniej. Jednak prawda jest taka, że jest coraz większa ilość klimatyzowanych miejsc, o ile nie większość. Ale są to miejsca użyteczności publicznej, bo w niewielkiej ilości domów mamy klimatyzację. Ludzie wtedy próbują w jakikolwiek sposób zmniejszyć temperaturę w domu. Wiele osób stawia na wiatraki. Jednak warto zacząć się zastanawiać nad klimatyzacją domową. Koszt nie musi być jakiś ogromny.
sofa
Wprowadził: Anne Worner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak zapewnić odpowiednią wentylację w budynku

W sezonie grzewczym szczególnie dbamy o szczelność wnętrz, aby nie wpuścić zimna oraz zapewnić mieszkańcom komfortową temperaturę.


Jak zapewnić odpowiednią wentylację w budynku

Tymczasem cyrkulacja powietrza jest niezbędna dla naszego dobrego samopoczucia oraz komfortu.
paleniska
Treści źródłowe: pixabay.com

Odwierty pod pompy ciepełka - czyli, parę słów o montażu oraz zezwoleniach

Jak zamontować pompy ciepła? Czy bywają do tego potrzebne odwierty? Z jakiego powodu niektóre Przedsiębiorstwa ich nie przeprowadzają? Jaka rzecz służy do zbierania energii z gruntu, gdy już zostaje wykonany cały projekcik odwiertów? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo wynajdziesz bez problemiku w środku naszego nowiutkiego felietonu!


Odwierty pod pompy ciepełka - czyli, parę słów o montażu oraz zezwoleniach

Przeciw pozorom, zamontowanie pompy ciepełka, bywa zależne od jej rodzaju.
bieg w parku
Wprowadził: Stewart Chambers
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czemu najlepiej wybierać granit? Gdzie znajduje zastosowanie? Dlaczego jest taki niezawodny?

Granit jest skałą o wielu praktycznych właściwościach. To kamień dość twardy oraz wytrzymały, podatny na obróbkę. Nie dziwi więc, że ma on faktycznie duże zastosowanie. Granit wykorzystuje się na przykład w budowie dróg, jako kostka brukowa, tworzy się dzięki niemu mosty oraz różne budowle o charakterze publicznym, ale również takie jak budowle sakralne.
ogród zimowy
Treści źródłowe: pixabay.com

Wspaniała oranżeria, która pomniejszy straty ciepła w domu i będzie świetnym miejscem do wypoczynku wśród zieleni

Przeszklona oranżeria, pełna zieleni tudzież pięknych roślin może stać się wspaniałym miejscem do odpoczynku i może dodatkowo wspomóc ocieplania naszego budynku zimą. Oranżeria z roku na rok staje się coraz bardziej popularnym elementem nowoczesnych domów- warto wiedzieć jakie zalety i wady posiada tego typu rozwiązanie.
uszczelki filcowe

Których tworzyw użyć do wykończenia? Zwróć uwagę na naszą propozycję!

Tworzysz własny dom i nie wiesz jakich wyrobów użyć? A może potrzeba Ci surowców mechanicznych? Już dziś to nie musi być złożone.
dom
Wprowadził: David Sawyer
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Używając nagrzewnicy olejowej dobrze jest wiedzieć, w jaki sposób czyścić nawilżacze powietrza, jakie są wówczas konieczne

W propozycjach wielu specjalistycznych dostawców wyszukać da się gro urządzeń, jakie okazują się być przydatne w licznych sytuacjach życiowych. Po pierwsze dobrze jest podkreślić atencję na sprzęty konieczne w wyposażeniu domowym. W zależności od bieżącej pory roku stosowane są sprzęty o innym przeznaczeniu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.