Pomyśl tylko, w jaki sposób myśli Twoje… mieszkanie

Zastanawiasz się, jak urządzić dom? jakich wyborów dokonać, jak stylistycznie dobrać wszelkie komponenty? Nie ma w tym nic dziwnego, bo nie tylko Ty nad tym się zastanawiasz. Każdego dnia wiele osób planuje jak urządzić swoje mieszkanie. W przeszłości było łatwiej, gdyż nie istniał zbyt rozległy wybór, aktualnie wybór istnieje, lecz nie zawsze odpowiedni na naszą kieszeń, nie możemy także zakupić wszystkiego na co mamy ochotę. Wiadomo, czynnik ekonomiczny jest najistotniejszy.

Lampka nocna

Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com

Zamiast rozmyślać, w jaką pójść stronę, aby było najtaniej, lepiej postaw się w położeniu…swojego domu. Gdybyś nim był czego byś u siebie nie preferował? Prawdopodobnie nie życzyłbyś sobie kurzu, pyłu oraz brudu czy wiecznego bałaganu, ale to akurat oczywiste.

Udało nam się zwabić Twoją myśl naszym interesującym opisem? Rewelacyjnie. Tym samym zapraszamy – kliknij w źródło (http://tokarnia-sosenka.com.pl/pl/c/DREWNIANE-PUDELKA/160) i przejdź do kolejnej strony po szczegóły.

Zapewne nie chciałbyś też, aby przytłaczała Cię zbyt duża ilość różnego rodzaju niepotrzebnych sprzętów. Swoją

Blok mieszkalny

Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com

drogą, czym większa ilość rzeczy w domu, tym większa szansa, że właśnie będzie obecny kurz.

Tak więc, zbyt dużo rzeczy to prosta droga do kataklizmu – wiecznego bałaganu. No chyba, że posiadasz bardzo dużo czasu, aby posprzątać to wszystko i doprowadzić do optymalnego porządku. Ale tu pytanie, czy posiadasz tego czasu wystarczająco dużo? Nawet, jeśli nie pracujesz, bo zajmujesz się mieszkaniem, to nie masz innych obowiązków, nie masz dzieci lub choćby zwierząt, o jakie trzeba dbać? Mówi się (mylnie zresztą), że praca w domu to nie – http://adexagregaty.pl – praca, to oczywiście nieprawidłowe myślenie, gdyż zajmowanie się domem pochłania wiele energii i jest bardzo czasochłonne.

Praca w domu to normalne, pełnoetatowe zajęcie. Istnieją ludzie, którzy właściwie zatrudniają osoby do sprzątania, gdyż sami sobie z tym nie radzą. To jedynie pokazuje, ile ta praca kosztuje czasu. Zakładam, że większości z nas nie ma funduszy na wynajęcie pomocy, tak więc skupmy się na naszych mocach przerobowych. Skoro chcesz utrzymać porządek, to zapamiętaj, najistotniejsza kwestia: nie przesadzaj z nadmiernym umeblowaniem.

Jeśli szafki do przedpokoju to dobrze dobrane (szafki na buty), bez żadnych zbędnych ozdobników, no chyba, że dobrze komponują się z całością. Jak kuchnia to przede wszystkim użytkowo, jeśli ozdoby ozdoby to jak najbardziej obrazy albo duże fotografie. Pokój powinien być stylowy, w nim jest miejsce na książki i pozostałe przedmioty, jakie „łapią” kurz, natomiast w sypialni obowiązkowo powinieneś zachować sterylność, czyli jak najmniej rzeczy, bo dzięki temu będzie tam bardzo nieznaczna ilość kurzu.