Bidet – co to jest no i na co konkretnie mu tak przezywana „deska bidetowa”?

Czym dokładnie jest wspomniany w naszym temacie bidet? Do czego konkretnie służy i jak dużo pieniędzy może nas kosztować? No a deska bidetowa? Na co w ogóle jest i po co ją instalować? To wszystko i znacznie więcej bez najmniejszego problemu odnajdziesz wewnątrz naszego najnowszego – świeżo co napisanego – felietonu!
Wbrew wszelkim pozorom nie każdy spośród nas w ogóle wie, czym jest bidet.

deska bidetowa

Autor: waferboard
Źródło: http://www.flickr.com
No a jest to tak naprawdę połączenie sedesu wraz z umywalką – i nie chodzi tu jedynie o sam wygląd bidetu, który to instaluje się dokładnie w taki sam sposób jak każdą muszlę klozetową (a więc może być wiszący lub stojący) i który na dodatek posiada zainstalowany kran, jak dosłownie każda umywalka – który to służy ponad wszystko do utrzymania higieny w okolicach krocza w bardzo wygodnej, siedzącej pozycji, bez konieczności rozbierania się. Czym jednakże bywa w takim razie wspomniana deska bidetowa? A więc pełni ona funkcję identyczną co deska klozetowa – ma zakryć wewnętrzną stronę bidetu, czyniąc otoczenie wizualnie bardziej „czystym” i sterylnym nie tylko dla oka, ale również i dla wszystkiego naokoło, albowiem jak to wiemy bakterie przenoszą się bardzo łatwo, a takiego rodzaju „ochrona”, zawsze je ograniczy.

Jeśli nie jesteś pewien, czy zamieszczone na tej stronie wiadomości są wystarczająco dokładne, to zobacz źródło (http://www.kabus.pl/?sh=brykiet_bukowy), które posłużyło do zredagowania tego artykułu.

Co do samej kwestii powiązanej z tematem cen, to bidet może kosztować nas od paru setek po nawet ponad tysiąc, zaś deska bidetowa to w rzeczywistości wydatek dodatkowych kilku setek, albowiem ich cennik wygląda dokładnie tak samo co ten tyczący się desek klozetowych (czyli wcale nie bywa aż tak tani, jakbyśmy to pragnęli).

Trzeba tutaj zapamiętać, że deskę bidetową należy po dobierać odpowiednio do posiadanego modelu bidetu, gdyż jak to w przypadku sedesów, tak i tu mamy różne Rozmiary oraz postacie.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,