Ładna dekoracja okna to jeden z kluczowych elementów designu salonu oraz każdego innego pomieszczenia w mieszkaniu

W czasie projektowania pomieszczeń w nowym domu rzadko rozmyślamy o oknach. Wydaje nam się to niezbyt istotny szczegół. To spory błąd, bo mogą one nadać wnętrzu ciepła oraz elegancji.
Aranżując nowe mieszkaniu lub decydując się na odświeżenie w obecnie przez nas zamieszkałym, zwykle koncentrujemy się na barwie ścian i meblach.

pejzaż - mieszkanie

Autor: Oto Polska Blog
Źródło: http://www.flickr.com
Raczej w ogóle nie myślimy o oknach. To spory błąd, gdyż za dosyć nieduże pieniądze mamy szansę odmienić wygląd całego pomieszczenia. Trzeba tylko nabyć piękną firanę i w oryginalny sposób upiąć ją lub zawiesić. Pamiętajmy, że firana, która może nam się kojarzyć z czasami socjalizmu, to w ogóle nie to, co dzisiaj możemy nabyć. Obecnie firany są po prostu dziełami sztuki.

Jeżeli masz ochotę zdobyć uzupełniające informacje na przedstawiany temat, odkryj ponadto (http://www.glebinowe.pl/wiercenie-studni) pozostałe nasze strony na podobny temat – one także są interesujące.

Mogą być lekkie oraz przewiewne lub ciężkie oraz zdobione — niemal jak zasłony. Wszystko uzależnione jest od naszych upodobań i od tego, jak w całości widzimy oczyma wyobraźni projekt pokoju dziennego. Powinniśmy również mieć na uwadze to, że jeśli nasz salon nie jest zbytnio słonecznym pokojem, to korzystniej będzie skoncentrować się na wyborze takiego rodzaju firany, która będzie przepuszczała do środka znaczną ilość światła. Jeżeli mamy mieszkanie na parterze, to dobrze byłoby podumać o tym, aby kupić firanę do każdego pomieszczenia. Jeśli lubimy biesiadować w kuchni, to możemy także pomyśleć o zazdrostkach.

Są to krótkie firany, które zawieszane są na lince w połowie okna. Da się kupić takie, które dodatkowo będą miały naszyty jakiś motyw związany z kuchnią — na przykład misy z owocami.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,