Ludzie lubią swoją prywatność, nawet ci, którzy żyją w mieszkaniach i mają sąsiadów tuż obok

Nieistotne czy mamy dom pod lasem,, czy mieszkanie w bloku. Każdy z nas chce mieć swą prywatność. Z tego powodu trzeba zamontować dźwiękoszczelny izolator na ściany.
Jeżeli mieszkamy w kamienicy i prawie z każdej strony mamy jakiegoś sąsiada, to nikt nie zagwarantuje nam, że będą to spokojni ludzie.

płot

Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
osoby

Autor: Malte Hempel
Źródło: http://www.flickr.com
Może być tak, że będzie nas denerwować późne słuchanie muzyki albo ujadanie psiaka. Ponadto świadomość, że my słyszymy ich, powoduje, że jesteśmy pewni, że oni także nas słyszą. Aby czuć się dobrze w swoim domu, należy zamówić korek ścienny. Jest to idealny pomysł na wygłuszenie wszelakich dźwięków. Badania pokazują, że nowoczesne korki pochłaniają nawet do 95% wszystkich odgłosów. Spowoduje to, że będziemy czuć się w swoich czterech kątach doprawdy swobodnie. Poza tym, korek stanowi również ochronę przed zbytnim nagrzewaniem się domu latem i zbytnim wychładzaniem go zimą. Dzięki temu będziemy mogli lepiej utrzymać w środku upragnioną temperaturę. Oprócz tego powstrzymuje on wilgoć, wobec tego na ścianie nie powinny pojawić się grzyb czy pleśń. Nowoczesne korki bywają sprzedawane najczęściej w wersji płyt, które po prostu należy przykleić do muru za pomocą kleju do korka ściennego. Montaż wydaje się być bardzo prosty i nie wymaga najęcia ekipy budowlanej.

Jeżeli zapragniemy zostawić korek na murze tak, aby był widoczny, to powinniśmy kupić opcję dekoracyjną. Jest ona droższa, ale wygląda pomysłowo.

Przeczytaj informacje i odkryj serwis (http://alglas.pl/), który na pewno Cię zaciekawi. Nie zwlekaj dłużej! Wykonaj to już teraz! Na pewno nie pożałujesz.

Możemy wówczas wybrać również kolor.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,