Jak duże obciążenia mogą wytrzymywać big bagi?

Najbardziej wygodnym oraz zarazem najskuteczniejszym sposobem na usunięcie takich odpadów jak m.in. nieużywane meble, ziemia czy też gruz jest wynajęcie właściwego kontenera. Jego typ zależy od specyficzności wykonywanych np.

łazienka

Autor: Thank you for visiting my page.
Źródło: http://www.flickr.com
prac remontowych.
Na szczęście nie powinno być to skomplikowane, gdyż podmioty, które je wynajmują, posiadają w swojej ofercie wiele różnych rodzajów. Jeśli robisz większe porządkowanie strychu, duże prace w swym ogrodzie lub remontujesz lub budujesz własny dom, dobrze dobrany kontener na odpady będzie doskonałym pomysłem. Przy takiego rodzaju czynnościach generujemy duże ilości dość kłopotliwych odpadów.

Interesuje Cię ten tekst? Jeżeli tak, to odwiedź źródło (http://www.zleceniomat.pl/ukladanie-plytek) a znajdziesz tam ciekawe informacje, które na długo zapadną Ci w pamięć.

Trzeba mieć w pamięci, że nie mogą być składowane wraz ze śmieciami komunalnymi. Jeśli zatem przeprowadzane przez nas prace są stosunkowo niewielkie, idealnym wyjściem byłoby wypożyczenie tzw. big bagów. Są to obszerne torby, które są wykonane przy zastosowaniu niezwykle wytrzymałych tworzyw sztucznych. W zależności od danej wersji, mogą one wytrzymywać obciążenie nawet do 1 tony. Ich zawartość powinna być uzgodniona z firmą, która je dostarcza.

dom - rzut

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli wykonujemy nieco bardziej znaczące czynności, konieczne byłyby również większe pojemniki. Bardzo często stosowane są kontenery KP5 albo KP7, które mają pojemność właśnie 5 albo 7 metrów sześciennych. Są one wyprodukowane głównie do składowania gruzu, jednak można by w nich także umieszczać ziemię albo odpady, które pozostały po domowych porządkach.

Tu również dużo jest zależne od indywidualnych uzgodnień. Występują ponadto jeszcze bardziej pojemne kontenery, które mają objętość od 10 do 36 m3.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,