Przy remoncie domu jedną z istotniejszych rzeczy jest wybór idealnej dla nas podłogi

Nieistotne, czy pragniemy położyć podłogi z drewna, czy na przykład modne obecnie winyle, to na pewno powinniśmy w pierwszej kolejności postawić na jakość.

warsztat

Autor: Rintal Polska
Źródło: Rintal Polska
Podłogi w domu montuje się na wiele lat — niekiedy nawet dla kolejnych pokoleń. Powinniśmy więc znaleźć producenta, który wystarczająco długo funkcjonuje w tym biznesie, żeby ufać jego wskazówką. Taką firmą wydaje się być belgijski QuickStep. Istnieją od niemal 60 lat, zatem naprawdę jest to już kawałek ładnej historii. Firma nieraz wprowadzała w ofercie nowatorskie pomysły — na przykład metodę zatrzaskiwania się ze sobą desek, tak żeby nie trzeba było ich ze sobą kleić. To była niesamowITa rewolucja w branży montażu podłóg. Dziś producent jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające osoby. Na ich witrynie internetowej można znaleźć propozycje podłóg tradycyjnych oraz innowacyjnych i oryginalnych. Także odcień oraz gabaryty płytek będą naszym wyborem. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby usiąść przed monitorem i z ciekawością przeglądać biuletyn. Jeżeli nie jesteśmy przekonani, jak wybrana przez nas podłoga będzie się prezentowała u nas w domu, to może powinniśmy zamówić próbkę. Jest ona naprawdę tania, a wtedy będziemy w stanie dokonać bardziej świadomego oraz przemyślanego wyboru. Na podłogi z tej firmy dostaniemy 25 lat gwarancji.

Prócz samych podłóg będziemy w stanie też w zestawie kupić listwy oraz podkłady. Tak, żeby wszystko ogólnie tworzyło idealną i przepiękną całość.

Spodobał Ci się zaprezentowany wpis? Jeżeli tak, zgłąb wartościowe tematy, które z inspiracją zaprezentowaliśmy w najnowszym artykule (http://www.sklep.effector.com.pl/15-effect-boa-profile-giete).

Przedsiębiorstwo oferuje również produkty do pielęgnacji podłóg.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,