Co zapewnia osobom korzystającym z kąpieli osuszacz basenowy?

Jest to osuszacz w postaci ciekawej skrzynki, którą montuje się na ścianie lub na stojaku. Ładna forma obudowy jest stworzona ze wzmocnionego włóknem szklanym sztucznego tworzywa.
Osuszacz basenowy najlepszej firmy gwarantuje dużo lat bezawaryjnej pracy oraz dużo lat spokoju.

klinkier

Autor: James St. John
Źródło: http://www.flickr.com
Osuszacz basenowy odznacza się bezobsługową pracą. Jest on przygotowany do przyłącza oraz posiada zamontowany higrostat. Jest zbudowany z materiałów odpornych na czynniki szkodliwe, które występują w powietrzu i w wodzie w basenowej hali. Tego typu osuszacz posiada bezgłośny 2-stopniowy promieniowy wentylator oraz wymieniacz ciepła, który jest pokryty tworzywem wytrzymałym na korozję.

Taka tematyka jest dla pewnych osób dość dyskusyjna. Jeśli chcesz poznać inne zdania na studiowane tutaj zagadnienie, to przeczytaj więcej w treści!

Posiada on również wyłącznik napięcia, termoregulator ochronny, który chroni przed zamarzaniem. Stojak z nie rdzewiejącej stali ułatwia postawienie osuszacza na podłodze. W tradycyjnych warunkach dla hali basenowej temperatura pomieszczenia zazwyczaj wynosi przynajmniej 3 stopnie więcej niż ma temperatura wody. Dobrej klasy osuszacz wystarczyłby dla powierzchni wody 30 metrów kwadratowych przy basenie, który poryty jest przykryciem basenowym. Wyjście powietrza w takim osuszaczu jest wąskie oraz usytuowane jest ono w przedniej, górnej krawędzi. Kierunek wylotu powietrza jest regulowany. Osuszacz basenowy jest zasilany napięciem 230 V.

Osuszacz basenowy dobrej jakości jest w pełni zabezpieczony przed korozją. Ma także całkowitą wytrzymałość na rozpryskiwaną wodę. Taki osuszacz ma śrubowe ułożenie podstawy z jego regulacją. Osuszacz basenowy posiada elektroniczne sterowanie automatycznego odszraniania. Osuszacz kondensacyjny jest łatwym oraz dosyć niedrogim wyjściem, które pozwala utrzymać wygodne warunki dla osób, które korzystają z basenu. Pozwala również zabezpieczać środek pomieszczenia przed wykraplaniem.

Niekontrolowana wilgoć w hali basenowej, w saunie czy w SPA z wanną oraz hydromasażem, szybko może doprowadzić do tego, że zagrzybione będzie to miejsce i zniszczone wykończenie wnętrza. W ekstremalnych przypadkach może się również okazać tego typu zagrzybienie groźne dla elementów konstrukcyjnych.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,