Jakie cudowne są poduchy i pierzyny!

poduszki

Autor: Dekoria.pl.
Źródło: Dekoria.pl.

Prawda? Cóż cudowniejszego, niż wygodne łóżko, a w nim cieplutka i delikatna pościel? I to na dodatek świeżo uprana… Coś niesamowitego! Jak cudownie wtulić się w rozkoszny puch i zasnąć, mimo że wokół panuje zimno. Jak wspaniale ulokować się komfortowo pod kołderką, z wielką poduszką pod plecami, czytając dobrą książkę i rozkoszując się filiżanką gorącej kawy. =koc się do tej czynności nie nadaje, ba, nie dorasta kołdrze do piet! A jak ciężko każdego ranka siłą woli przymuszać się do zejścia z delikatnego jak chmury schronienia słodkiej senności. Nie ma to jak łóżeczko. Świat okazałby się okrutnym miejscem bez kołder, poduszek i łóżek, nie myślicie?

pościel z lnu

Autor: Przestrzeń ego&eco
Źródło: Przestrzeń ego&eco

A jak wiele korzyści może wynikać z takiej pościeli. Dobre rozgrzanie się świetnie kuruje przeziębienia. Odpowiednie kołdry, jak i poduszki zapewniają wspaniały wygląd Twojego sypialni (cała oferta). Warto również pamiętać o poduszkach elektrycznych, które wygrzeją stare stawy. Kolejne przeciwdziałają odleżynom i dadzą zdrowy i komfortowy sen. Specjalnie wyprofilowane materace Sensive – (materac twardy) dadzą ulgę naszym plecom. A dla uczulonych jest pościel antyalergiczna. Coś fantastycznego!

Nie śniliście będąc dzieckiem, by pracować jak taki producent Sensive – (materac średnio twardy) poduszek? Zobacz więcej na tej stronie. Tarzać się w magazynach wypełnionych puchem cały dzień. Mieć górę pierzu i przepastne worki piórek. Skakać po nich bez wytchnienia. Następnie leżeć na nich, ciesząc się wygodą. Pewnie niejeden rodzic zdziwiłby się, jakim placem zabaw dla młodego człowieka może stać się firma produkująca poduszki. Szkoda, że takiego rodzaju marzenia mijają razem z dzieciństwem.

Źródło: John Cotton