Każda kobieta uwielbia spódnice, szczególnie jeśli podkreślają one ich ładną sylwetkę

Spódnice w paski powinny znaleźć się w garderobie niejednej damy, gdyż są ponadczasowe.
Niektórzy sądzą, że w spódnicach muszą chodzić tylko szczupłe kobiety.

awaria

Autor: Reinhold Polska
To fałsz. Dobrze dopasowana spódnica pasuje każdej kobiety. Po prostu musimy ją dobrać do sylwetki. I tutaj należy przemyśleć kilka rzeczy. Pierwsza z nich to długość. Druga sprawa dotyczy tego, jak bardzo spódnica będzie obcisła. Materiał przylegający do bioder oraz nóg będzie pasował wyłącznie szczupłym oraz wysokim kobietom. Te, które mają szersze biodra, muszą raczej wybierać szersze kroje. Istotne są też wzory. Paskowa spódnica może być rewelacyjnym pomysłem dla wielu sylwetek. Paski mogą być przecież poziome lub pionowo.

Sprawdź więcej w tym omówieniu (http://www.poleron.eu/usuwanie-rys-ze-szkla) i zgłąb analizowane zagadnienie też z innej perspektywy – one niewątpliwie również Cię zaciekawią.

I każda z tych opcji będzie pasowała innym kobietom. Paski poziome poszerzają wizualnie w biodrach oraz nogach. Powinny zatem wybierać je panie o chłopięcej budowie ciała. A pionowe paski powinny znaleźć się w garderobie tej pani, która ma szersze uda i ma ochotę to zamaskować. Ten efekt wzmocni się, jeżeli spódnica będzie posiadała wysoki stan. Paski mogą mieć oczywiście przeróżną szerokość i różne odcienie. Stonowane zdają się być bardziej eleganckie i z pewnością idealnie sprawdzą się do pracy.

Spódnice w paski o mocnych kolorach będą fantastycznie nadawały się na popołudniowe spotkania z koleżankami lub na wyjazdy wakacyjne.
Spódnica w paski jest niemal tak ponadczasowa jak mała czarna. Dlatego zawsze warto trzymać ją w swej szafie — najlepiej w kilku wersjach.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,