Aranżacja apartamentu to niełatwa sztuka, bo fantastyczny efekt bierze się z dużej liczby drobiazgów

Nie bez przyczyny stare przysłowie mówi, że diabeł tkwi w szczegółach. Ta sama zasada dotyczy aranżacji wnętrz.
oczywiste wydaje się być to, że trzeba zrobić podłogi oraz pomalować ściany, kiedy zechcemy przejść już do aranżacji wnętrz.

obrazeczek - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
komin

Autor: Libet
Źródło: Libet

detale

Źródło: grow-mat.pl
Jednak tutaj dopiero mogą zacząć się schody. Coś, co może się wydawać już finiszem zadania, może najnormalniej w świecie okazać się skomplikowane. Rzecz w tym, że w sporej mierze to detale decydują o tym, że efekt będzie niesamowity. Odpowiedni sposób oświetlenia czy dekoracja okien okna drewniane wrocław oraz piękne poduszki czy stolik kawowy. To wszystko całościowo doprawdy ma znaczenie. Może być tak się, że podobają nam się różne style oraz barwy. Niestety w świecie dekoratorów mniej znaczy więcej. Zatem nie powinniśmy w jednym pokoju na siłę wpakowywać wszystko, co przypadło nam do gustu. Może okazać się, że wyjdzie z tego totalny pasztet, od którego dostaniemy zawrotów głowy. Nikt nie będzie z chęcią odpoczywał w pokoju, gdzie będą go z każdej strony atakować przeróżne bibeloty oraz odcienie. Trzeba więc skontaktować się z fachowcem. Najlepszy dekorator wnętrz zrobi z nami wywiad. Zapyta, które kolory są naszymi ukochanymi. Zapewne zapragnie również dowiedzieć się, czy wolimy tradycyjne aranżacje lub szalone oraz nowoczesne pomysły.

Pewnie pokaże nam kilka swych wcześniejszych projektów oraz zanotuje nasze reakcje na przeróżne rozwiązania. Powinniśmy ze swojej strony powiedzieć, na czym nam po prostu zależy. To powinien być początek satysfakcjonującej współpracy.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,